Kibeszélő Megérkezett a Céh-csatatér kibeszélő

DeletedUser24512

Guest
Jól látom, hogy szerverenként van egy gyémánt ligás cég és ennyi? Ők állandóan egymással játszanak?
 

follo

Tag
Bocsánat a zavarásért. De nem unalmas ez a kiegészítő??Nagyon unalmasnak találom, hogy folyton vannak céhek és abból áll a játék, hogy az egész kell nekik. Van olyan céh ahol 5 tag van 22 százezer ponttal és leigázzák a többit. Ez sztm nem játék és semmi jó nincs benne. Játszom már elég rég óta azt nem értem miért nem lehet beállítani az elején vagy közben pl.: harcos, kereskedő vagy kutató akarsz lenni. Termelsz fejlődsz jön pár jó szomszéd kifoszt rabol stb.
 

Csatolmányok

  • Névtelen1.png
    Névtelen1.png
    299,1 KB · Megtekintések: 12

Lorant96

Nagyon aktív tag
Bocsánat a zavarásért. De nem unalmas ez a kiegészítő??Nagyon unalmasnak találom, hogy folyton vannak céhek és abból áll a játék, hogy az egész kell nekik. Van olyan céh ahol 5 tag van 22 százezer ponttal és leigázzák a többit. Ez sztm nem játék és semmi jó nincs benne. Játszom már elég rég óta azt nem értem miért nem lehet beállítani az elején vagy közben pl.: harcos, kereskedő vagy kutató akarsz lenni. Termelsz fejlődsz jön pár jó szomszéd kifoszt rabol stb.
És a harcosok a kereskedőket ne tudják támadni? Meg a harcosok ne is tudjanak kereskedni? A kereskedőknek meg csak egyezkedni lehessen?
 

Próféta

Nagyon aktív tag
A céhcsatatér nem kötelező, ha nem tetszik ne csináld, ilyen egyszerű! Amúgy meg: éljen a világ béke gondolom!
De ez egy ilyen játék volt, van és lesz is! Annyi más szórakozási lehetőség közül lehetne válogatnia annak akit ennyire zavar a rendszer!
Tippeket küldök privátban, mert nem szeretnék senkit sem reklámozni
 

follo

Tag
És a harcosok a kereskedőket ne tudják támadni? Meg a harcosok ne is tudjanak kereskedni? A kereskedőknek meg csak egyezkedni lehessen?
Keretek között miért ne. De ha valaki harcolni akar pont tele van ez a játék lehetőségekkel. Minek fejlesztenek + fölösleget?
 

follo

Tag
A céhcsatatér nem kötelező, ha nem tetszik ne csináld, ilyen egyszerű! Amúgy meg: éljen a világ béke gondolom!
De ez egy ilyen játék volt, van és lesz is! Annyi más szórakozási lehetőség közül lehetne válogatnia annak akit ennyire zavar a rendszer!
Tippeket küldök privátban, mert nem szeretnék senkit sem reklámozni
Nem volt lesz stb. Ez anno egy tök jó stratégiai játék VOLT. Anno teljesen függővé váltunk jó páran. Ezzel keltünk és feküdtünk. Azota sok régi játékos pont ezért hagyta itt ezt a játékot mert már gagyi sok a támadásos harcos +,ok benne. Anno annak idején és most is baromira tud idegesíteni amikor megtámad egy ... szomszéd 3000/2000 pontos csappattal amikor te minden + vagy 2000/1000 és még ki is foszt. Egy katona sem megy be a tözsdére kereskedni :) a való világba sem.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Nem volt lesz stb. Ez anno egy tök jó stratégiai játék VOLT. Anno teljesen függővé váltunk jó páran. Ezzel keltünk és feküdtünk. Azota sok régi játékos pont ezért hagyta itt ezt a játékot mert már gagyi sok a támadásos harcos +,ok benne. Anno annak idején és most is baromira tud idegesíteni amikor megtámad egy ... szomszéd 3000/2000 pontos csappattal amikor te minden + vagy 2000/1000 és még ki is foszt. Egy katona sem megy be a tözsdére kereskedni :) a való világba sem.
Ez olyan, mint amikor az utcán a tözsdéről hazafelé tartva kirabolnak. Vagy betörnek a lakásodba és viszik az értékeidet.
Egyébként meg amit egy szomszéd el tud vinni, az semmi ahhoz képest, ami a raktárban van. Egy egyezkedés többe kerül.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Akkor szerintem azért, hogy mindenki legyen tisztában a mit-miérttel kapcsolatosan, itt van egy kicsi magyarázat féle.
Beszéltem már én is néhány régi "bútordarabbal" és egyik sem azért panaszkodott, hogy túl sok a harc, hanem inkább az volt a problémájuk, hogy mivel a legutolsó világban tartózkodtak már jó ideje, egysíkúvá vált a játék és elvesztette a varázsát. Szerintem pont a harc az a része, ami felpörgeti, élvezetessé és színessé teszi!

"A stratégia: cselekvések egy hosszabb távú terve egy bizonyos cél elérése érdekében, amely gyakran az úgymond „győzelem” avagy egy probléma megoldása. Megkülönböztetjük a taktikától és az azonnali akcióktól, mivel a stratégia a cselekvések és azok végrehajtásához szükséges erőforrások biztosítását időben kiterjedten gondolkodva tervezi meg.

A szót eredetileg a hadviselésben használták, a háború megnyerésének művészetét, a seregek mozgatását és ellátását jelentette. Alakja a görög stratēgos szóból ered. Napjainkban ez a terminus már sokkal szerteágazóbb jelentéstartalommal rendelkezik. A katonai stratégiára vonatkozó hivatalos magyar katonai szakkifejezés a hadászat, eltérően a katonai taktikától, aminek a megnevezése harcászat. (wikipédia)"

Csak azonos korú játékos támadhatja meg a szomszédját. Maximum a korra jellemző fejlettségi szint lehet a játékosok között a különbség. A fosztással (szerintem helytelen kifejezés, inkább a győzelem megérdemelt jutalma a helyes kifejezés, azaz sarc lenne a találóbb) kapcsolatosan soha senkinek nem értettem a problémáját (igen, a kezdetekkor tőlem is behajtották a sarcot), két választási lehetőség is adott:
- a fogadóban vásárolható 1-2-3 napos védőpajzs
- a másik meg az, ami aztán egy fillérjébe sem kerül senkinek, tessék időben begyűjteni a termékeket!
Már vagy ezerszer elmondtam, de senki sem (tisztelet a kivételnek) figyel rám, hova rohantok? Erősödj bele a saját korodba, alkosd meg a saját stratégiádat, fejleszd a nevezeteseidet! Tudom, mindez rengeteg idő! Imádom olvasni a chat-en, hogy az ifjú titán büszkén meséli, hogy két hét elteltével már posztmodernkorban tartózkodik, Ő mekkora király már! Aztán meg arról panaszkodik, hogy agyba-főbe verik és nap végére nem marad semmi, amit berakhatna a raktárba!

A fejlesztések meg azért fontosak drága játékosok (de ezt már máshol oly sokan leírták előttem), mert azok akik ezt a játékot megalkották, szeretnének vele keresni is (tudom, nagyon gyarló dolog), és ráadásul a sok csata lehetőséggel el tudják azt érni, hogy még több időt töltsünk itt a játékban. Még esetleg vásárolunk gyémántot is!

De nem fárasztalak tovább benneteket! Szép napot nektek!
 
Fent