Kibeszélő Megérkezett a Céh-csatatér kibeszélő

DeletedUser26024

Guest
Hali! Azt lehet-e tudni hogy egyezkedés esetén a +1 kör fogadóbónusz érvényes-e vagy sem ezen tárgyalás esetén?
Üdv!
 

boomee88

Új tag
Sziasztok.
Azt írja hogy: A demoralizáció minden nap, éjfélkor újraindul. Ezzel kapcsolatban mindjárt van egy meglátátsom és aggodalmam. Az első pár nap úgy is a terjeszkedésről szól. Az a céh amelyik jól és gyorsan akar haladni, az mindig megvárja míg a demoralizáció lejár, éjfélkor foglal néhány tartományt, úgye kap 4 óra védetséget, akkor csak hajnali 4kor lesz támadható(vajon ki lesz aki hajnali 4kor összeszedi a népet egy ellentámadásra??). Szerintem az éjfélkor foglalt szektorokat jó estben is csak csak másnap reggel vagy délelőtt lehetne visszafoglalni.
Az éjféli újraindítás arra készteti a játékosokat hogy az éjszaka közepén is játszanak. Ésszerüségi okokból szerintem a demoralizáció újra indítást 19 órakor vagy 21 órakor kellene csinálni(1órával a GVG elótt vagy után) vagy még valamikor a reggeli órát is megfeleőbnek tartom mint az éjfélt.
 

DeletedUser25848

Guest
Sziasztok.
Azt írja hogy: A demoralizáció minden nap, éjfélkor újraindul. Ezzel kapcsolatban mindjárt van egy meglátátsom és aggodalmam. Az első pár nap úgy is a terjeszkedésről szól. Az a céh amelyik jól és gyorsan akar haladni, az mindig megvárja míg a demoralizáció lejár, éjfélkor foglal néhány tartományt, úgye kap 4 óra védetséget, akkor csak hajnali 4kor lesz támadható(vajon ki lesz aki hajnali 4kor összeszedi a népet egy ellentámadásra??). Szerintem az éjfélkor foglalt szektorokat jó estben is csak csak másnap reggel vagy délelőtt lehetne visszafoglalni.
Az éjféli újraindítás arra készteti a játékosokat hogy az éjszaka közepén is játszanak. Ésszerüségi okokból szerintem a demoralizáció újra indítást 19 órakor vagy 21 órakor kellene csinálni(1órával a GVG elótt vagy után) vagy még valamikor a reggeli órát is megfeleőbnek tartom mint az éjfélt.
Engem emellett érdekelne, hogy hány csatára lesz lehetőség napi szinten.
 

DeletedUser25848

Guest
Betan 10es támadó nevikkel és egy 10es alkatrazzal gyarmati korban 20-25 csatát tudtam automatazni. A többire nem volt türelmem.
A demoralizáció mennyit enged kb. ?
Arról volt szó, hogy korlátozva lesz a napi csataszám, azért hogy ne néhány céhtagon múljon a céh eredménye. Ha jól emlékszem 20csatáról volt szó.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24512

Guest
Demoralizáció, ha igaz amit a táblázat ír:
10 támadás után: 35%
50-nél 740%
100-nál: 1750%
Szép :)
 

DeletedUser26112

Guest
Szép napot!
Ezt az e-mailt kaptam:

"
Hahó, Sátán!

Jönnek a céh-csataterek! Harcolj együtt a céheddel a felejthetetlen jutalmakért. Kezdésként öt tüzérségi egységet kapsz az adott korszakodból! "

Na ez az amit nem kaptam meg.
 

DeletedUser26849

Guest
Végre eljutottak oda a fejlesztök,hogy kezd jo irányba menni a játék fejlődése.
Gondolok itt a mostani mobilos frissitésekre,csatatér elérhető,nevik lejártának és bonuszának fennmaradó mennyisége; ideje, és a fp számláló beiktatása nevezetesek hozzájárulásának megkönnyitése.
Szuper,végre kezdem élvezni a játékot!
Ha továbbra is meghalgattok minket es elfogadjátok az ujitasokat,akkor még szuperebb lesz.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Szép napot!
Ezt az e-mailt kaptam:

"
Hahó, Sátán!

Jönnek a céh-csataterek! Harcolj együtt a céheddel a felejthetetlen jutalmakért. Kezdésként öt tüzérségi egységet kapsz az adott korszakodból! "

Na ez az amit nem kaptam meg.
Nem csak te, sokan mások se. (Én se. :-( )
A mai napon újra lesznek postázva a levelek, remélhetőleg most már az egységek is megérkeznek.
 

DeletedUser25848

Guest
vicces, hogy 200 darab kell egy valamiből, ami természetesen fejleszthető 9 szintje van vagyis 1800 darab kell belőle, betegség, kicsit elszálltak a játékfejlesztők...
hajrá, aki gyűjtögeti a vackokat, én töröltem, mert ennek aztán tényleg nincs így értelme, ha ez nem fog változni
:D :D :D :D :D
Lehet, hogy gondolnak a nyugdíjjas éveimre is.
:D
Ha a becsület szobrára gondolsz, 5 szintje van.
 

DeletedUser26096

Guest
igaz,

de akkor is elég ratyira sikerült, pl 600 támadó és védő bónusznál mit sem ér a nagy támadó...
Ha ez így marad, akkor tuti hamar rá fognak unni a játékosok. Ha ez a cél, akkor jó felé halad a fejlesztőgárda. Még várok egy kicsit, hátha észhez fognak térni a fejlesztők, és komolyan beleképzelik magukat a játékba meg a 4 órás ciklusokba és a nyersanyagfelemésztő dolgokba és egységgyilkolászásba. Ez így übergagyi és uncsi lett. Köszi fejlesztők, kitettetek magatokért. :D :D
 
igaz,

de akkor is elég ratyira sikerült, pl 600 támadó és védő bónusznál mit sem ér a nagy támadó...
Ha ez így marad, akkor tuti hamar rá fognak unni a játékosok. Ha ez a cél, akkor jó felé halad a fejlesztőgárda. Még várok egy kicsit, hátha észhez fognak térni a fejlesztők, és komolyan beleképzelik magukat a játékba meg a 4 órás ciklusokba és a nyersanyagfelemésztő dolgokba és egységgyilkolászásba. Ez így übergagyi és uncsi lett. Köszi fejlesztők, kitettetek magatokért. :D :D
Ha a cehed minden tagja beteszi a napi csata/tárgyalás mennyiséget akkor jól lehet haladni. Ez egy multiplayer opció a játékban. Egyedül itt nem lehetsz sikeres! Nem GvG ahol beteg módon farmolhatod a pontot, addig amíg rá nem ajulsz a billentyűzetre.
 

DeletedUser25848

Guest
Végre eljutottak oda a fejlesztök,hogy kezd jo irányba menni a játék fejlődése.
Gondolok itt a mostani mobilos frissitésekre,csatatér elérhető,nevik lejártának és bonuszának fennmaradó mennyisége; ideje, és a fp számláló beiktatása nevezetesek hozzájárulásának megkönnyitése.
Szuper,végre kezdem élvezni a játékot!
Ha továbbra is meghalgattok minket es elfogadjátok az ujitasokat,akkor még szuperebb lesz.
Tényleg jó lett, de lenne egy kérdésem.
Ha jól értelmezem, a céh nyereménye ugyanolyan korona, mint amit a CE után kapunk. Ez kizárólag a céh szintjének növelésére jó, a presztízst nem növeli direkt módon (csak az elért szintek után járó alapot). Tehát a céhes rangsor továbbra is a gvg-n fog múlni. Az előzetes véleménykérésnél is felmerült, hogy ha a TOP céhek elérik a maximális szintet, lesz-e értelme a CE-t, illetve ezt a csatateret csinálni?
 
Fent