Kibeszélő Majális esemény

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25043

Guest
Igazad van, ha a technológiai kutatással éppen korszakot kéne váltani amit még nem szeretnék. Bukta.
Hát legfeljebb nem lesz májusfám. :(
 

DeletedUser25153

Guest
Az utolso, az a baberlevel :p, az mi akar lenni? (boldogsag, penzbonusz, es?)
annyi pontot tesz a glob pontszamaidhoz? vagy mi?
elore is koszi a valaszt
 

Asani

Tag
Igen az a rangsorban meghatározott helyedet jelölő pontszámot növeli.

Engem jobban izgat az a 3 bónuszláda, amelyet a napi küldik végigvitelével szerezhetnénk, azok mit tartalmazhatnak, van erről infó? Mert rögtön növelhetné a lelkesedést, meg a részvételi kedvet... :)
 

DeletedUser4710

Guest
Azt gondolom, ezt kihagyom. Nem hinném, hogy megéri vesződni vele. Boldogságot adnak a szomszédok, területem meg nem igazán van a bóvlira.
 
ha nincs semmi akadalyozo tenyezo, akkor szerintem erdemes vegigcsinalni. Minden kuldetes adhat gyemantot jutalomkent. ;)
 

DeletedUser21181

Guest
Kérdés a tavalyi májusfát is lehet fejleszteni vagy csak a mostanira érvényes a fejlesztés?
 

DeletedUser25195

Guest
Sziasztok,
ha nincs és nem is akarok FB-on jelentkezni, akkor hogy vagy hol tudom megnézni a feladatsort?
 

DeletedUser24612

Guest
Sziasztok,
ha nincs és nem is akarok FB-on jelentkezni, akkor hogy vagy hol tudom megnézni a feladatsort?
A szokásos helyen: http://forgeofempires.wikia.com/wiki/Forge_of_Empires_Wiki Van magyar is, többnyire használható, pont az eventeknél nem annyira. Amúgy nekem a vegyél meg 2 tartományt okoz gondot, illetve nem is okoz, mert ott fejeztem abba az eventet :). Nem mintha nem lenne 180 mélytengeri termékem, de ez a jutalom 2 hetes eventért vicc. Eddig 1.5 év alatt egy eventet nem csináltam meg, azt is hasonló indokkal, szóval azért nem rossz az arány.
 

DeletedUser23637

Guest
4,5 éve játszom itt, de ezek az eventek siralmasak. Ha meg is csinálok párat, hát a jutalmak ..... nem is találok rá olyan szót, amit itt le lehet írni. Tudom, hogy nem kötelező, de az emberben benne van a tenni vágyás. Most is kaptam 11 nanovezetéket egy küldetésért. Ha még 110 lett volna, meg is köszönöm. A jutalmazás kritikán aluli. Minek görcsölnek az eventekkel, ha nem tudnak "ajándékozni".
 

DeletedUser25067

Guest
Én azt nem értem..miért kell belassítani az eventet???! Sokan nem csinálják..aki meg csinálná annak nem engedi! Ez mégis miért jó??!
És egyet értek azzal hogy a feladatok általában nincsenek arányban a jutalommal. Pl: építs 8 kúriát, érj el 800 boldogságot. (nem majális) és kapsz 13000 pénzt! Azta!! :D
Tökre megéri...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser25043

Guest
Én azt hiszem itt fejezem be az eventet, most tartok ott hogy deríts fel egy tartományt. Ehhez be kéne fejeznem az utolsó tartományt, majd elutazni a következő földrészre és ott felderíteni az első tartományt.
A jelenkorban vagyok pár küldi bejezésért kaptam 5 db terméket, nevetséges.:mad::(
 

DeletedUser23560

Guest
Én azt hiszem itt fejezem be az eventet, most tartok ott hogy deríts fel egy tartományt. Ehhez be kéne fejeznem az utolsó tartományt, majd elutazni a következő földrészre és ott felderíteni az első tartományt.
A jelenkorban vagyok pár küldi bejezésért kaptam 5 db terméket, nevetséges.:mad::(

Tudom, hogy nem nagy szám, de a hajóra utazást is elfogadja felderítésnek...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent