mészkő

DeletedUser

Guest
hali
Új játékos vagyok, és nem tudok rájönni, hogy kell mészkő-tszerezni, a piacon kivül.....

hali
 

DeletedUser21972

Guest
Szia lipibacsi:)

Az ilyen kérdést a a " segítség kérdések" rovatba írd máskor hamarabb kapsz rá választ:)

Ha van bónuszos mészkő lelőhelyed, ezt a térképen tudod megszerezni, akkor ha már kifejlesztetted a mészkőgyártást ,termelhetsz is magadnak, ha nincs ilyen lelőhelyed és nincs kifejlesztve a tech.fán akkor csak a piac marad.
Bár ha nincs bónuszos lelőhelyed is termelhetsz de az nem ésszerű ,mert csak töredékét tudod annak amit ha van rá bónuszod.
 

DeletedUser

Guest
köszi,,,,,de hiába vanmészkő bónuszos helyem....meg kőfaragóm....csak sima követ add.
 

Vanek ur

Aktív tag
köszi,,,,,de hiába vanmészkő bónuszos helyem....meg kőfaragóm....csak sima követ add.

Nem a sima "Kőfaragó" kell, mert abban tényleg csak kövek gyártódnak; hanem a "Kőfaragó a mészkőhöz" raktárépület (vaskorszakon belül a "Feldolgozás" nevezetű technológia). Abban gyártódnak a mészkövek. :)
 

DeletedUser24527

Guest
Hogyan lehet védekező seregbe tenni az egységeket? Csak támadó sereg ablakot találtam. Ha onnan kiveszem az egységeket is csak kettő lándzsás forma egységgel megyek a csatába.
 

DeletedUser21403

Guest
A katonai ablakban van egy pajzzsal ellátott sisak! Arra kattints rá majd válaszd ki h kiket szeretnél védőknek és kész! Ha jól csinálod kékkel lesznek kiemelve azok az egységek! Ezeket nem kell feltenned ahova a támadót szoktad nyugottan maradhat lennt is! Így tudsz támadni is miközben van védő sereged is bennt!
 

DeletedUser24527

Guest
A katonai ablakban van egy pajzzsal ellátott sisak! Arra kattints rá majd válaszd ki h kiket szeretnél védőknek és kész! Ha jól csinálod kékkel lesznek kiemelve azok az egységek! Ezeket nem kell feltenned ahova a támadót szoktad nyugottan maradhat lennt is! Így tudsz támadni is miközben van védő sereged is bennt!

Köszi! Siker.

Hogyan lehetek céh tag?
 

Vanek ur

Aktív tag
[...]
Hogyan lehetek céh tag?

A pár napos frissítés után már többféle lehetőséged van.
1: Meghívóval. Szólsz az adott céh vezetőjének, hogy szeretnél csatlakozni, és küldjenek meghívót; aztán ha úgy gondolják, akkor küldenek.
2: Jelentkezel. Ha az adott céh úgy állítja be, akkor tudsz jelentkezni is (nem kell levelet írni a vezetőknek, hogy küldjenek meghívót). Aztán majd eldöntik, hogy bevesznek-e (engedélyezik a belépési kérelmedet) vagy sem.
3: Simán belépsz. Ha az adott céh úgy állítja be, akkor minden további nélkül be is tudsz azonnal (minden ellenőrzés nélkül) lépni.
 

DeletedUser24527

Guest
Köszi, a játékon belül nem találtam a felületét, tehát később lesz aktív.
 

Vanek ur

Aktív tag
Köszi, a játékon belül nem találtam a felületét, tehát később lesz aktív.

Már aktív; lásd legutóbbi frissítésről szóló hírt: 1.49 verzió (úgy nagyjából a felétől írnak a frissített céhbelépési rendszerről).
Viszont amelyik céhnél nem törődnek vele, azoknál az első verzió marad életben (ami eddig is működött), hiszen az marad az alapértelmezett: vagyis csak levelezés után kapott meghívóval lehet bejutni hozzájuk.
 

DeletedUser24527

Guest
Azt hiszem valamit nagyon elnézek, nem találom a játékban azt a képernyőt, ahol szerepelne a Céhekkel kapcsolatosan bármi is.
A fazekasságot kifejlesztettem már.
 

Vanek ur

Aktív tag
A sárga menüpontok közül a 'Globális'-on belül van a céhre vonatkozó almenürész. Ott lesz, amit keresel.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent