Kibeszélő Mélytengeri jövő 4. rész

  • Témaindító DeletedUser23776
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek ur

Aktív tag
Sziasztok! Tudja valaki hogy a mélytengeri terminál 4. Tengerészét mikor hogy lehet feloldani? Én azt hittem a elektronikus tetoválásokat ha feloldom akkor lesz aktív de nem. Mikor lesz elérhető a techfán vagy ha elérhető akkor melyik lenne? Előre is köszönöm a választ!
Ha szerencséd van, akkor a következő óceáni jövős részben lesz benne. Ha nincs, akkor az az utáni(ak)ban. Mindenesetre nem tudom, mikor jön el annak az ideje, de én idén már nem számítanék rá.
 
Sziasztok bocsi hogy ide írok de nem találtam jobb helyet ennek, az lenne a kérdésem hogy az elmúlt két napban nem fordult elő veletek betöltési probléma mert nekem nem hajlandó betölteni a játékot? Válaszotokat előre is köszönöm és a szerkesztőktől és a supporttól is.
 

Vanek ur

Aktív tag
Sziasztok bocsi hogy ide írok de nem találtam jobb helyet ennek, az lenne a kérdésem hogy az elmúlt két napban nem fordult elő veletek betöltési probléma mert nekem nem hajlandó betölteni a játékot? Válaszotokat előre is köszönöm és a szerkesztőktől és a supporttól is.
Vasárnap óta többen tapasztalták nálunk is, hogy alig lehet belépni, szinte minden cselekedet után frissíteni kell, és iszonyat lassan tölt be. Egyedül mobilról megy rendesen.
 

Vanek ur

Aktív tag

Újra pontokba szedve.
1. Hol írtam én olyant, hogy bontsd le a bárkádat, vagy hogy ne használd ki a kiskapukat? Ha látsz ilyent, akkor szólj, mert én direkt kerültem ennek leírását (veszettül nem érdekel, hogy ki hogyan játszik - ha valakinek a ranglista-helyezés számít, akkor játsszon olyant). Amit viszont leírtam, azt a "Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű." vagy a "Más szemében a szálkát is meglátja, a magáéban a gerendát sem." és hasonló szólásokkal közmondásokkal le lehetne írni: ha kiskapuk kihasználásával játszol (igen, a több szerveren való játék csak a gyémántért az (és nem is mindenki csinálja az állításoddal ellentétben), de akár említhetném az általad maximalizálásnak nevezett küldetés-pörgetést is), akkor más kiskapus játékát nem illene kritizálni. Te így játszol, Ő úgy. Mindkettőt engedi a rendszer, és mivel nem lépnek ellene (a bejelentések ellenére sem), így az hivatalosan használható is.
Ezen kívül például a minél több gyémánt a belépő a ranglistán való előrelépés egyik módjára (hiszen magad is leírtad, hogy minden küldetést azonnal le akarsz tudni, mert különben 'veszteségek' érnek - ehhez pedig a minél több gyémánt elengedhetetlen (ha pedig ezt ilyen kiskapus módszerrel szerzed, akkor ...)).

2. Javaslatok: ha nem hajlandóak váltani, akkor hozzá kell szokni. Én is sokat reklamáltam a 'Segítség' gomb miatt; aztán kénytelen voltam hozzászokni, ha itt akartam maradni. Egy ideig még ellenálltam, de aztán csak el kellett fogadni, hogy ez van (vagy mivel már egyszer felfüggesztettem a FoE-n való játékomat, így megvolt az esélye, hogy másodszor (és ezzel végleg) abbahagyom - de több szólt a maradás mellett, mint a távozásén). Azzal, ha még most is folyamatosan szidnám, hogy milyen hülye módon működik; azzal nem oldanék meg semmit. Néha fel kell ismerni, ha valamire nem vagy/nem lehetsz olyan behatással, mint szeretnéd.

3. Jó stratéga: Rommel nem azért volt jó stratéga, mert meg tudta csinálni azt, amit szinte bárki 90-es IQ felett (többszörös túlerő és haditechnikai fölény használatával győzni). Hanem azért, mert vesztes helyzetből is tudott győztes lenni, mert jóval kisebb veszteséggel tudott csatákat letudni, mert .... És ezt nem azért mondtam (írtam), hogy megkérdőjelezzem azt, hogy jó stratéga vagy-e vagy sem; hanem csak azért, mert abból, hogy az előnyöket kihasználva le tud valaki győzni másokat még nem következik, hogy jó stratéga (vagyis ebből az infóból még nem lehet tudni biztosra semmit). Kell még hozzá több egyéb előfeltétel is. Vagy inkább az irányt lehet megfordítani :).
(Matematikai logikailag: A->X nem igaz, viszont (A+B)*C->X már igen. Mint például az, hogy süt a nap nem jelenti azt, hogy meleg van; kell még hozzá más is. Az, hogy borult az idő, még nem jelenti, hogy esik is az eső - ahhoz szintén kell pár egyéb feltétel is.)
 

DeletedUser24487

Guest
És akkor a játék, akár hiszed akár nem, az egész bárkás építési rendszert én hoztam be, találtam ki itt a magyar szerveren... Beni bárkája világviszonylatban a legjobb 3 bárka közt volt amikor bevezették, ő mondhatni a legközelebbi haver itt a játékban, szóval jóval mások előtt volt rálátásom a működésére közelről. Ő először nem is akart csapatban dolgozni vele, úgy hitte elég előnye van ahhoz, hogy egyedül is boldoguljon hosszú távon is... A kanyarban nem volt senki sehol bárkás építőcsoportokkal amikor én rávettem őt, egy haverját akit ő is hívott meg a játékba, ill. még 1 embert A-n, hogy kezdjük el! Ott egy évig kb nem is követett minket 3-4 emberen kívül senki! Azt hiszem, ez elég komoly stratégiai lépés volt. Az, hogy mások lemásolták már valóban nem az, ahogyan az sem volt túl okos, hogy B-n kezdettől ki volt teregetve a rendszer, globál chaten beszéltek róla, nem véletlenül volt ott tízszer több játékos aki használta---by whyskis:)

hát izé,még nem is láttad a bárkát,mikor már jeleztem a supportnak,hogy be se hozzák!!Mert elbaccák a játékélményt,bár ahogy látom sokaknál meg most jött meg,a bárkával,Án csak babacipőben jártok,jártatok a B világhoz képest mindig is le lesztek maradva,ezt látja mindenki:)

Az meg hogy ki milyen jó stratéga,hogy méred le egy online játékban? Ahol vannak akik éjjel -nappal játszanak,és vannak akik 3 szor lépnek be egy héten mondjuk?
Hiába van az a szöveg,hogy én meg én meg én,ezt igy ,meg úgy,mindenhez idő kell,Kapcsolatokat kell teremtened,figyelni kell,,idő nélkül ellehetsz te akármilyen stratéga,sehol sem leszel. Én ezt tapasztalom:)
a forge nem egy 150 es IQ-jú játékot képviselő tagoknak készült,sőtt,nem akarok ide neveket irni,de van pár agytröszt ,akik ,felveszik veled a versenyt:)
Elismerem amit elértél,meg minden,de helyén kell azért kezelni,tudom én világban szenvedsz,de akkor is:) jó irta warrax,hiába szeretnénk,egy jobb,kiélezettebb,kiegyensúlyozottabb játékot,ja a fejlesztők nem csinálják meg,mi mehetünk a kertbe kapálni:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24487

Guest
Ez a whiszkis:)
Jobb mint Vanek úr:)
Legyen igazad,úgy sem engednél belőle:)
Én soha nem jártam magyar iskolába,nekem a magyar idegen nyelv,szerintem nincs semmi szégyelnivalóm!!
Kis okos whiszkis:).Istenem,mekkora tag:) beteg vagy,vagy annak látszol,én ezt veszem le,nem mást,sorry.
Milyen offenziv hozzászólás? állitottál valamit,ami nem igaz,és kész,én állitom ,nem másolt rólatok senki,van másnak is gógyija,ha hiszed ha nem.,de kit izgat.játszunk:)
 

DeletedUser24487

Guest
Nagyon nem vagy képben:)

Megint kötöd az ebet a karóhoz,holott aki itt első volt az összes magyar szerveren,pont a csatáimnak köszönhetően,az én voltam,persze akkor te még pelenkás voltál:) Onnan a sok csatám:)
Megint kijelentel,sőtt megmagyarázol dolgokat,holott semmi ,vagy kevés a tapasztalat mögötte.
Túl sokat irkálsz ide ,feleslegesen!
Első voltam a pontoknál,a csaták számában,a nevik épitésében,a medálok terén,minden világot beleértve,azt ,hogy te ezt nem láttad sajnálom:) Azután kezdtetek el feljönni,mikor a bárkát bevezették,szóval,nyugi,tudom hol a helyem:)
Pont azért játszom már sokkal,de sokkal kevesebbet,mert nem volt már kihivás,mindenütt elöl voltam,igy nem volt hová hajtani,és én nem vagyok az a tipus,aki gombokat nyomogat napi szinten több ezerszer,automatán,arra vannak itt szkizofrének,,és bocsi,de nem fogok a te kedvedért változtatni,sem a helyesirásomon,sem a viselkedésemen,mert ki vagy te nekem?...
Csak azt akartam Veled közölni,hogy sokat túl magasról beszélsz,holott nem csak a te világod létezik,köszi. a figyelmet.s ne haragudj,ha megbántottalak.
 

DeletedUser20654

Guest
Whiskey-s - már itt is eléred azt, amit a béta szerver fórumán is elértél :)
 

DeletedUser20654

Guest
Ha az írásod "fele" nem önmagad dicsőítése lenne, akkor lehet jobban elfogadnák amit írsz :)
 

DeletedUser23755

Guest
Hm, érdekes módon a szerkesztett válaszból kivetted a teraszos farmot, csak nem tartottál tőle, hogy megcáfolom? Oh igen, az első verziót is olvastam, amiben benne volt ez a rész és a táblázataid legyezgetése (Isten ments, nehogy átküldd megint :D ) de gondolom eszedbe jutott pár apróság, többek között nem egy okfejtés melynek lényegi része az említett épület volt. Egyébként puszta megjegyzés volt pont a farm, ennyi erővel a fiatalság forrását is írhattam volna ugyanis a lényege a mondandónak az volt, mennyire sérelmezed a tényt, hogy magas ET-d ellenére nem vagy tele zöld ereklyékkel pedig neked kvázi alanyi jogon megjár mert te vagy Whiskey-s :p És még te mondod, hogy szájbarágósan kell leírni mindent... Látod mégis én kell megmagyarázzam "csak, hogy megértsd" :D
De módosítottad bizonyítandó, hogy mindig neked legyen igazad vagyis a megállapítás igaz: mindenki hülye csak te nem. Véleményed az van, vársz is rá választ csak nem tetszik mert nem a tiéddel azonos, akkor pedig mindenkit felfalsz. Olyan mint a Walesi bárdokban :)
Egyébként nem értem hogy jön ide a céhes dolog (ez is a módosított szövegbe került csak bele) pláne, hogy kb azt se tudod mi folyik ott, kiléptél minden levelezésből. De ez mellékes.
Hogy mézes barack mindenkit becsmérelt volna? Nem hinném, nekem valahogy nem ez jött le. Azért kímélj meg a szájbarágós cucctól (tudom, hogy úgyse fog menni), nem vagyok már óvodás, ellenben te egyre inkább így viselkedsz :D
 

DeletedUser20654

Guest
Néha néha megemlíted, hogy milyen jó vagy elmegy, de hogy a leveled nagy százaléka csak erről szól, az már nem :)
De ezt Te úgyse fogod megérteni, mert annyira el vagy telve magadtól.
Bár annyiban igazad van ha már senki nem akar dicsérni, akkor legalább Te megtegyed :)
 

DeletedUser23755

Guest
Legalább ne tagadnál. Még meleg volt a kicsivel 7 utáni novella mikor olvastam. ;)
De nem is vártam mást mint kimagyarázást. Nem szerkesztesz semmit de mindent szerkesztesz. Látod magad ilyenkor? :D
 

DeletedUser23755

Guest
Nevtelend7ad0.png


Nálam ez 7 óra után kicsivel de nyilván rossz a szemüvegem :)
 

DeletedUser20654

Guest
Whiskey-s - csak 2 rövid hozzászólás.
Mézest már régóta ismerem (mármint a játékba). Itt nem akartam elmondani azt amit már a B-n elmondtak neki többször is. Mondjuk ahogy nézem nagyon hasonlít az egyik jellemvonásotok. Igaz gondolom most ezt mindketten sértésnek veszítek :)
Nem lehet, hogy Te vagy más időzónában? Nálam is 19.06-ot ír.
 

DeletedUser20654

Guest
Érdekes. 25 perce még 19:06 volt az idő (kár, hogy nem mentettem le). Most valóban 20:06-ot ír.
 

DeletedUser23755

Guest
Az időzóna nálam változatlanul a magyar idő, bár mindjárt állítok rajta egy kicsit a kedvedért :D
Fórumon nem céhtárs vagy csak egy másik játékos és egyébként ott sem értetted a vita lényegét felség ;) Amúgy már réges rég elértem a célom :D
 

DeletedUser24487

Guest
KIkérem magamnak,hogy ilyen emberhez hasonlits Warraxx!!
Én azért engedek,és belátom ,ha hibázok,de Ő,hát egyetem.Jót tenne neki,pár év az egyszerű emberek között,aztán pökhendizhetne.
Én állitom,hogy amit irt,annak nem minden pontja igaz,vagyis nem teljesen,és azért reagáltam rá,de már bánom,bár legalább lett itt is egy kis élet,nem csak egyedül irkál:)
 

DeletedUser24843

Guest
Nálam is 19:06-ot ír....
 

Csatolmányok

  • Screenshot_2017-10-21-14-44-45.png
    Screenshot_2017-10-21-14-44-45.png
    160,8 KB · Megtekintések: 8
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent