Levelezési rendszer fejlesztése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23552

Guest
Kedves Support, olvasók...

Szerintem a levelezési rendszeren bőven lenne mit javítani, mert sok probléma van vele.
Jó lenne, ha nem villogna állandóan minden egyes levél érkezésekor és lehetne szűrni őket.
Kéne csinálni egy olyan rendszert ahol meglehetne különböztetni céhen belüli üzeneteket, privát üzeneteket, ill.
például, hogy piacos, nevezetes, csevegő, Takarítás/Motiválás, de legfőképp Vezetőségi üzeneteket....
Ez persze csak néhány példa és már az is előrelépés lenne, ha a céhes és privát üzenetek lehetne különválasztani, de jobb lenne azon belül is csoportokat alkotni...
És, hogy a "levél" ikon villogást szűrni lehetne a fent leírtak csoportosítása alapján...
Sok más játékban sikerrel használják ez a módszert a játék stílusának megfelelően, de ha jól tudom még a szintén inno játékban a The Westben is külön van választva egy-két téma..

Üdv, Kríg
 

DeletedUser23553

Guest
szia igen csatlakoznék a problémádhoz.ez sajnos nekem is rég szúrja a szememet.nem bánnám ha ezt megoldanák.
 

DeletedUser23514

Guest
Az is zavaró hogy mindig újra meg kell nyitni az üzeneteket ha egy új érkezik (Különben nem frissít).
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent