Új hiba Lefagy a játék.

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser21796

Guest
akkor meg lehet nezni a tegnapi gvg harcomat, ha egyalltalan annak lehet nevezni, nem forget kell ajandekba adni a gyemantvasarlashoz hanem xanaxot!!!
 

Testiento

Új tag
Sziasztok!

Mint sok embernek nekem is folyamatosan lefagyott a játék, használhatatlan volt. Rettenetesen bosszantó volt. A support meg ... na ne beszéljünk róluk.
Nekiültem kideríteni mi okozza a fagyást.
Végül nálam a megoldást a Adobe Flash védett mód kikapcsolása hozta meg.

Firefox/ Eszközök/ Kiegészítők/ Bővítmények/ Shockwave Flash/ Beállítások. Itt kivenni a pipát a védet módból. Böngésző újraindítása.

Most fut mint a kis angyal. Ha visszateszem a pipát újra lefagy. Szóval a Windows nem szereti a Flasht. Remélhetően a játék fejlesztők is felismerik ezt és megtanulnak programozni.

Remélem tudtam másnak is segíteni vele.
Szép napot, jó játékot
 

DeletedUser21796

Guest
Sziasztok!

Mint sok embernek nekem is folyamatosan lefagyott a játék, használhatatlan volt. Rettenetesen bosszantó volt. A support meg ... na ne beszéljünk róluk.
Nekiültem kideríteni mi okozza a fagyást.
Végül nálam a megoldást a Adobe Flash védett mód kikapcsolása hozta meg.

Firefox/ Eszközök/ Kiegészítők/ Bővítmények/ Shockwave Flash/ Beállítások. Itt kivenni a pipát a védet módból. Böngésző újraindítása.

Most fut mint a kis angyal. Ha visszateszem a pipát újra lefagy. Szóval a Windows nem szereti a Flasht. Remélhetően a játék fejlesztők is felismerik ezt és megtanulnak programozni.

Remélem tudtam másnak is segíteni vele.
Szép napot, jó játékot
Szia, en google chromeot hasznalok, ebben a verzioban hol lehetne valamit varazsolni nem tudod?? az idegrendszerem mar teljesen keszen van ettol a flash mocsoktol.
 

Nightmare666

Új tag
Ahelyett, hogy a mellék küldiket nyomatnák, meg az új világot, már rég meg kellett volna oldani ezt a flash problémát, már rég át kellett volna állni erről az elavult flashről. (Firefox- és Chrome-on is elesett a játék). De, ha így megy szerintem sok játékost fognak veszíteni. Meg is érdemlik. Ha csak jövőre akarják ezt orvosolni akkor lehúzhatják a rolót. Szerver kapcsolatról ne is beszéljünk, mostanában kritikán aluli.
 
Én is szeretném jelezni hogy semmilyen böngészőn nem sikerül már betölteni a játékot már ez a 2. nap. Így ha nem fogok tudni belépni jelentősen lemaradok.
 

DeletedUser21735

Guest
Szintén 2 napja szenvedek. Mozzila és crome, de edge alól sem megy. Megpróbáltam
amit podoranras írt, de nem segít.
 

DeletedUser24362

Guest
Pár napja szintén a használhatatlanságig lassult az összes szerver (B, D és a bétát is beleértve). Sokszor nem tölt be, nem jelennek meg épületek, utak, fagy. Otthon és munkahelyen is, környezetemben mindenkinél jelentkezik a probléma, egy személy már abba is hagyta a játékot miatta.

A support meg hárít... :(
 

DeletedUser24362

Guest
Operát használok még mindig, a szokásosnál semmivel sem rosszabb most sem a játék, nem fagy többet, nem akad jobban... Már korábban is ajánlottam e böngészőt, régóta ez az amiben játszható folyamatosan, frissítésektől függetlenül... Jah, soha az életben mobilról be se léptem, gépről játszom, azon megy mindig Operával. korrektül.

Sajnos minden böngészőben fagy a játék. Chrome, Firefox és Opera is kipróbálva.
Support azt mondja, hogy csak a Telekom felhasználókat érinti, azokból viszont elvileg mindenkit.
Tehát elég sok ember fogja abbahagyni mostanában a játékot... :(
 

DeletedUser25105

Guest
Operát használok még mindig, a szokásosnál semmivel sem rosszabb most sem a játék, nem fagy többet, nem akad jobban... Már korábban is ajánlottam e böngészőt, régóta ez az amiben játszható folyamatosan, frissítésektől függetlenül... Jah, soha az életben mobilról be se léptem, gépről játszom, azon megy mindig Operával. korrektül.

Meg tudom erősíteni BlackZolee-t. Kb hétfő óta totálisan használhatatlan a játék. Alapesetben be sem töltődik, csak kb. a 3.-4. próbálkozásra. Böngészőtől függetlenül (chrome, opera, firefox). Csata közben is milillószor befagy, tényleg játszhatatlan az egész.
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Support azt mondja, hogy csak a Telekom felhasználókat érinti, azokból viszont elvileg mindenkit.

Hibrid Telekom felhasználóknál (DSL+LTE), megoldja a problémát, ha a Telekom router-ében az Internet -> Bonding User Filter List-ben felvesztek egy Redirect target domain típusú rekordot, ahol az URL address: foehu.innogamescdn.com

A játékba ezután újra be kell jelentkezni (értelemszerűen, ha be vagy lépve, ki is kell lépni), és ezután megszűntek nálam a fagyások, be nem töltések... Cca 2 órája már gond nélkül megy a FoE.:cool:
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser1352

Guest
Telekomos vagyok így sajnos a játékban sok esetben nem látszanak a katonák harc és nem tudok kimenni a térképre. Lefagy .
A fenti bejegyzést valaki letudná írni hogy pontosan hogy kell csinálni. Sajnos ebben laikus vagyok .Nekem ez így kínai. Szeretem ezt a játékot de ha így marad abba kell hogy hagyjam mert így semmi értelme
 

DeletedUser25469

Guest
Hibrid Telekom felhasználóknál (DSL+LTE), megoldja a problémát, ha a Telekom router-ében az Internet -> Bonding User Filter List-ben felvesztek egy Redirect target domain típusú rekordot, ahol az URL address: foehu.innogamescdn.com

A játékba ezután újra be kell jelentkezni (értelemszerűen, ha be vagy lépve, ki is kell lépni), és ezután megszűntek nálam a fagyások, be nem töltések... Cca 2 órája már gond nélkül megy a FoE.:cool:

Hát ez szuper. És a sima DSL moden + router felhasználó mit csináljon?
A felhasználók jó része szerintem telekomos.
Kiváncsi lennék, hogy ez most a telekom hibája vagy a forge-osoké.
És ha a telekom akkor csinálnak-e vele valamit.
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
És ha a telekom akkor csinálnak-e vele valamit.

Hát nálam konkrétan tuti, hogy a telekom hibája, mivel mobilinterneten keresztül volt 3 gép is ami elérhetetlenség miatt várakoztatta az egész kérést, és mire eljutott volna a célállomásig, addigra a böngésző időtúllépés miatt "feladta".
És rengeteg kérés megy egyébként a foehu.innogamescdn.com címre játék közben. Szerencsére hibrid az internetem, így rá tudtam venni, hogy a FOE-t csak VDSL-en keresztül érje el...

Letesztelni egyébként úgy tudjátok, hogy parancssorban lefuttatjátok a tracert foehu.innogamescdn.com parancsot. Ha abban lesz * * *-os bejegyzés, akkor nálatok is ez a hiba gyökere. Azzal a kimenettel már lehet szólni a T-nek, hogy irgumm-burgumm.
 

DeletedUser21796

Guest
Na de alljunk mar meg egy szora!!! ez nem a support vagy valami hasonlo feladata lenne? bar amilyen a support azt inkabb hagyjuk, csak adnanak 5 percet negyszemkozt a valaszadokkal, hm de jo lenne. azt hiszem nem nekunk kene ezeket a dolgokat kitalalni, hogy mi hogy mukodik. utanajartam hol es hogyan lehet ezt a katyvasz ceget egy kicsit meghurcolni, de ez is olyan okosan van kitalalva, a szabalyok megalkotasa helyett inkabb a technikai dolgokra forditottak volna ennyi figyelmet, ez a forum is csak arra jo hogy levezesd a feszkot, arra se, mert nem lehet megfogalmaznom ugy ahogyan szeretnem, mert arra egybol figyelnek, remelem ezert a munkaert nem kapnak egy forint fizetest se!! szegyen ez a jatek!!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent