lakoépületek lebontása

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25572

Guest
Szia mindenkinek,és Kellemes Ünnepeket.
Hogyan tudom a lakóépületeimet lebontani amiket a létszám miatt emeltem.A dollár jellel csak egy épületet tudok lebontani akkor mikor lebontok egy termelő egységet.Az épületek gyarapodnak mert a létszámra az új építésénél szükség van.A helyem meg nem nő.Szóval megakadtam.Van valami megoldás?Köszi előre is a választ.
 
El kell bontanod a lakosságot felhasználó épületeket is. Amint új hazaid vannak elegendő lakossal, akkor újra felepited a termelőket.

Más megoldás nincs sajnos... :|
 

DeletedUser25572

Guest
Egyébként köszi a választ.
Sajnos azt írja ki hogy sok lakó van benne és nem bontható.
 

DeletedUser23560

Guest
Egyébként köszi a választ.
Sajnos azt írja ki hogy sok lakó van benne és nem bontható.

Ilyen baromságot nem szokott kiírni...
Azt írja, hogy túl sok lakosod dolgozik, tehát nem tudod lebontani a lakóépületet, mert nincs annyi szabad munkaerőd, hogy egy lakóépületnyivel csökkentsd a számukat. Szövegértés....;)
 

DeletedUser25572

Guest
T.Honsu.
Amikor a dollár jel kilógó kis szarvával rámegyek a megszüntetni kívánó épületre szó szerint ezt írja ki:
Túl sok lakód dolgozik,nem adhatod el ezt az épületet.Ezt szó szerint idéztem.Hidd el ilyen baromságot ír ki.Lehet hogy csak az enyém???
 

DeletedUser23560

Guest
T.Honsu.
Amikor a dollár jel kilógó kis szarvával rámegyek a megszüntetni kívánó épületre szó szerint ezt írja ki:
Túl sok lakód dolgozik,nem adhatod el ezt az épületet.Ezt szó szerint idéztem.Hidd el ilyen baromságot ír ki.Lehet hogy csak az enyém???

A "túl sok lakód dolgozik" az nem ugyanazt jelenti, mint az, hogy "sok lakó van benne", ahogy előzőleg írtad....
 
Akkor újra... olvasd el figyelmesen...

El kell bontanod a lakosságot felhasználó épületeket is. Amint új hazaid vannak elegendő lakossal, akkor újra felepited a termelőket.

Más megoldás nincs sajnos... :|
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent