Kibeszélő Kulturális települések

Státusz
Nem lehet hozzászólni.
lorant96 köszönöm, hogy megpróbáltál segíteni, de valószínű, hogy én egy másik játékot játszom, mert ha a számlálóra kattintok nekem csak az Yggdrasil 1-es szint jelenik meg. Ha a kurzort ráviszem, azt mutatja, mit ad az 1. szint. Alatta pedig a töredékek lehetősége van csak. Tehát nincs semmilyen kérdőjel a jobb sarokban.
 

DeletedUser24348

Guest
Az Yggdrasil csak 9 szintes. A 15. falu felépítésért kapod az utolsó fejlesztőt.
Egyébként a díjaknál a jobb felső sarokban lévő kérdőjelre kattintva megmutatja, hogy hányadik falu után milyen jutalom jár.
A második építés is ugyanannyiba kerül, mint az első. A fejlesztésekhez szükséges kulturális termékek összetétele változik, de összességében ugyanannyi kell hozzá.

Már a felénél tudtam hogy nem csinálom többet, nem hogy 15x.
 

Feneséges

Aktív tag
lorant96 köszönöm, hogy megpróbáltál segíteni, de valószínű, hogy én egy másik játékot játszom, mert ha a számlálóra kattintok nekem csak az Yggdrasil 1-es szint jelenik meg. Ha a kurzort ráviszem, azt mutatja, mit ad az 1. szint. Alatta pedig a töredékek lehetősége van csak. Tehát nincs semmilyen kérdőjel a jobb sarokban.
Szia!
Szerintem te a falu melletti számlálóról beszélsz. Ő pedig arról arról a számlálóról, amit akkor látsz, miután elhagytad a falut. A falu elkezdése előtt is ezt az ablakot látod, de akkor hiányzik a számláló.

A "Settlement Reward" "Településért járó díj" alatt a kérdőjel:
a.png

Szerk.: Cseréltem a képet.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser25280

Guest
Végig gyémánt költése nélkül csinálva, egyszerűen lehetetlen egy pontnál tovább. A terjeszkedéshez ki kell fejleszteni mind a 4 alapanyagot termelő épületet, amihez diplomácia növelése kell, amihez meg minő véletlen HELY kell. Az én városomban 6 hely elvesztése miatt, a max amit el tudok érni az ~288, csak úgy mellékesen a jobb diplomácia épület 375-nél fejleszthető. Úgyhogy hacsak nem ad a küldetéssorozat valami extra épületet vagy permanens diplomáciát, innen nem lehet tovább menni.

Csak gratulálni tudok a fejlesztőknek eme csodálatos "eventhez". Pont olyan "jól" ki van találva mint pl a zsiványok. Ja és 500 gyémánt (alapból) egy olyan terjeszkedésért, amit kb az ablakon dobok ki 15 nap után? Nevetséges...
 

DeletedUser23560

Guest
Végig gyémánt költése nélkül csinálva, egyszerűen lehetetlen egy pontnál tovább. A terjeszkedéshez ki kell fejleszteni mind a 4 alapanyagot termelő épületet, amihez diplomácia növelése kell, amihez meg minő véletlen HELY kell. Az én városomban 6 hely elvesztése miatt, a max amit el tudok érni az ~288, csak úgy mellékesen a jobb diplomácia épület 375-nél fejleszthető. Úgyhogy hacsak nem ad a küldetéssorozat valami extra épületet vagy permanens diplomáciát, innen nem lehet tovább menni.

Csak gratulálni tudok a fejlesztőknek eme csodálatos "eventhez". Pont olyan "jól" ki van találva mint pl a zsiványok. Ja és 500 gyémánt (alapból) egy olyan terjeszkedésért, amit kb az ablakon dobok ki 15 nap után? Nevetséges...

A tejeszkedéshez VÁLASZTHATÓ, hogy melyik termékkel fizess. egyfélét kér....

/Miért nincs "facepalm" szmájli? :mad:/
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
lorant96 köszönöm, hogy megpróbáltál segíteni, de valószínű, hogy én egy másik játékot játszom, mert ha a számlálóra kattintok nekem csak az Yggdrasil 1-es szint jelenik meg. Ha a kurzort ráviszem, azt mutatja, mit ad az 1. szint. Alatta pedig a töredékek lehetősége van csak. Tehát nincs semmilyen kérdőjel a jobb sarokban.

Erre gondoltam:

upload_2019-1-22_22-14-40.png
upload_2019-1-22_22-15-30.png
upload_2019-1-22_22-16-8.png
upload_2019-1-22_22-16-48.png
 

DeletedUser26102

Guest
Egyre inkább úgy gondolom, hogy ez a kultúrtelep dolog zsákutca!
Egy jó ötlet, teljesen rossz kidolgozása, amit aztán a gyémánt nélküli megoldhatatlanság még játszhatatlanná is tesz.

Több értelme lett volna, ha egyrészt nem, buknák el amit felhúztunk, tehát állandó telep lenne amit a rendes városunk mellett építhetünk és az mondjuk bónuszokat hozna a "fővárosnak" másrészt, ha nem lenne ennyire a gyémántégetésre kiélezve a dolog.

Na meg felejtsük már el ezeket a régi korokat, egyiptom, vikingek... oké de a következő telep legyen jövőbeli: pl egy kolónia a Mars bolygón, vagy a holdon. és akkor ez mondjuk a holnaptól vagy alap jövős kortól lenne elérhető...
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Gyémánt nélkül simán végig lehet vinni az első határidőre, ha valaki átlagosan aktív.
Akinek kevés ideje van, az is végig tudja vinni gyémánt nélkül, legfeljebb tovább tart.
 

DeletedUser26065

Guest
Gyémánt nélkül, 12 db 4*4-en, 5 maradt nappal is meg lehet oldani a másodikat is. Épít-bont-épít szükség szerint.
Előre haladva csökken (egy-egy napokkal az 1. és 2. után) a rendelkezésre álló idő a max. jutalomért - az árutermelők 3-4,5-6%-os négyszerező esélye ellensúlyozza.
Változik az építményfeloldás áruszükséglete is.

Kis odafigyeléssel rá lehet jönni, hogy lesz ebben kihívás, ha elég türelmetek van.
 

DeletedUser24487

Guest
Ja,ja időmilliomosoknak lett kitalálva,legalábbis játszanod kell ,minden nap minden órában:) Másképp lemaradsz,de hát inkább éllj,mint itt öregedj meg:)
 

DeletedUser24988

Guest
Minden elveszlik az uj viking falu kezdesnel,a termekek,a penz /taller vagy mi a fizeto eszkoz/ is? nem csak az epuletek?
 

DeletedUser26151

Guest
Hogy lehet elég diplomáciai pontot gyűjteni a fejlődéshez?
Gyémánt nélkül nem tudok területet bővíteni. Azaz áru, amivel meg lehetne, azt először ki kéne kutatni. Ahhoz meg diplomáciai pont kellene. És nincs annyi rendelkezésre álló terület, hogy elegendő épületet/rúnát stb. tegyek le,. Ördögi kör... Vagy én nem jöttem rá valamire?
 

DeletedUser23560

Guest
Hogy lehet elég diplomáciai pontot gyűjteni a fejlődéshez?
Gyémánt nélkül nem tudok területet bővíteni. Azaz áru, amivel meg lehetne, azt először ki kéne kutatni. Ahhoz meg diplomáciai pont kellene. És nincs annyi rendelkezésre álló terület, hogy elegendő épületet/rúnát stb. tegyek le,. Ördögi kör... Vagy én nem jöttem rá valamire?

Az első két terület bővítéséhez fejsze kell, összesen 6 db.
Ha az alapterületen nincs egyben 3x3-as hely az akadályok miatt, írj a supportnak.
Ha az alapterületre lefér egy fejszekészítő, már tudsz terjeszkedni.
/Persze az sem lenne baj, ha töb konkrétumot írnál.../
 

DeletedUser26151

Guest
Az első két terület bővítéséhez fejsze kell, összesen 6 db.
Ha az alapterületen nincs egyben 3x3-as hely az akadályok miatt, írj a supportnak.
Ha az alapterületre lefér egy fejszekészítő, már tudsz terjeszkedni.
/Persze az sem lenne baj, ha töb konkrétumot írnál.../


Ja, hogy nem mindegyik ott lévő nyersanyagból kell rendelkezni, hanem kiválasztható... Óóó, csókoltatom a fejlesztőket. Nem volt egyértelmű. Persze én sem böktem rá próbaként. :)
Köszi a választ!
 

DeletedUser26096

Guest
Szerintem übergagyi lett ez a falusi esztelenség, hajrá annak, akinek erre ennyi ideje van... :D :D :D
Ez a karneváli event meg még ennél is gyengébbre sikerült, nem is tudom volt-e ennél gyengébb event a forge of emp. történetében...
:) De azért köszönjük a játékfejlesztőknek, hogy újabb kimagasló erőfeszítést tettek a játék fellendítése érdekében... :DDD
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent