Kibeszélő Kulturális települések

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24512

Guest
Gyakorlatilag az egész egy átverés. Hogy miért? A játékosok legnagyobb gondja a helyhiány, ezen vagy úgy lehetne segíteni, hogy kapsz még feloldható területet, vagy több városod lehetne egy szerveren amik kapcsolaban állnak egymással. Ez szerrintem majdnem a játékkal egyidős probléma. Erre kaptunk rengeteg ígéretet, de már túl nagy lett a morgás, erre kitalálták ezt a rakás szerencsétlen szart, ami csak látszólag új város, de valójában egy permanens event, amikel nagyjából mindenkinek a töke tele van... Azonkívül a játék profiljába sem illik, ez az elvenárba való nem ide.
 

DeletedUser24512

Guest
Szerintem meg amúgy tök jó kis fejlesztés. Legalább nincs az, hogy az ötszázezredik technológiát lehet kifejleszteni a techfán, ameddig kb. senki, vagy csak a felső tízezer jut el, hanem a kezdőbb, szerényebb játékosoknak is adnak végre valamit. Ezt az újdonságot kb. mindenki használhatja, és ebben rejlik a vonzereje. Mert a techfa-beli fejlesztések bizony csak a játékosok igen kis százalékának érhető el, és ez a kezdőket egyáltalán nem teszi boldoggá, max csak ha egyáltalán elérnek odáig....
Bocsi de a játék fő célja, hogy fejleszd a városodat és ezt a technológiai felesztésekkel tudod elérni. Ezek szerint nem jöttél rá. És a techfa végére, normális tempóban elég hamar el lehet jutni, kb havi egy kort lehet lépni. Magyarán a játékosok egy elég nagy hányada ott van. Nem csak a "felső tízezer".
 
Unalmas annak, aki nem áldoz rá gyémántokat - így állandó a hely- és az ebből adódó anyaghiány...
Ugyanakkor olyan mint a főjáték zombi-változata. Egy új játék, csak kicsiben.
Az sem derül ki a játék leírásából, hogy hányszor kell befejezni a várost a fődíjért? És akkor a fa hanyadik szintű lesz a végén?
 

DeletedUser24512

Guest
Egy cégtárs rájött eme ostoba, permanenes esemény egyetlen hasznára:
"Megcsinálod az első 5 küldit, begyűjtöd az addigi forge jutikat, nyomsz egy falu elhagyást,kivárod a 24 órát és ezt ismételgeted..."
Kb ennyire jó az egész, és még gyémánt sem kell hozzá.
Csináljátok amíg ezt ki nem veszik belőle. :)
 

DeletedUser24512

Guest
Unalmas annak, aki nem áldoz rá gyémántokat - így állandó a hely- és az ebből adódó anyaghiány...
Ugyanakkor olyan mint a főjáték zombi-változata. Egy új játék, csak kicsiben.
Az sem derül ki a játék leírásából, hogy hányszor kell befejezni a várost a fődíjért? És akkor a fa hanyadik szintű lesz a végén?
Igazából egy állandó esemény. Amikből szerintem már sokaknak elege van. Kicsit túl sok van belőlük.
És nem nem az a válasz, hogy nem kötelező csinálni, mert az egész játék nem kötelező ilyen alapon, hanem az a válasz, hogy ennek a sok vacaknak a leprogramozása értékes fejelesztésektől viszi el az időt...
 

DeletedUser25106

Guest
Akkor vedd el feleségül! :D
Nem értem az ilyen embereket, akiknek ez az elmaradott vacak jön be. Miért nem játszanak az elvenarral? Az gyakorlatilag ilyen végig...
Játszom az elvenarral is! :) Attól, hogy valami szép az még nem jelenti azt hogy jó is!
 

DeletedUser23560

Guest
Lehet ezzel haladni gyémánt nélkül is, csak kell némi türelem. :)
 

DeletedUser25363

Guest
Bocsi de a játék fő célja, hogy fejleszd a városodat és ezt a technológiai felesztésekkel tudod elérni. Ezek szerint nem jöttél rá. És a techfa végére, normális tempóban elég hamar el lehet jutni, kb havi egy kort lehet lépni. Magyarán a játékosok egy elég nagy hányada ott van. Nem csak a "felső tízezer".
Na igen, és hány kor is van? 12? Vagy még több? Az mennyi is, na igen, 1 év, vagy még több. Hát ez tényleg motiváló. A kezdő játékosoknak plusz ez a játékban, csak ezt mondom. Az meg biztos, barátom, hogy nem a techfa nyolcvanötödik fejlesztése fogja boldogítani azokat a játékosokat, akiknek még éppen nincs 95-ös szintű Bárkájuk.
 

DeletedUser26102

Guest
Jötün mondandója teljesen igaz és jogos. Ismét kaptunk egy szuperjó gyémántégető eventet egy "speciális" köntösben, de lényegében nesze semmi fogd meg jól az egész.
Közben a fejlesztések meg, már nevetségesek kezdenek lenni, mélytengeri meg virtuális jövő... A Városok összképe meg semmiben nem emlékeztet egy kis sci-fi jövőre sem. Felhőkarcolóból is egy db van az egész játékban a dinamikus torony(Na jó meg a Space Needle, de azt nem éri meg felhúzni), így igazából semmi pozitív remény sincsen a továbbiakra nézve...
 

DeletedUser24512

Guest
Na igen, és hány kor is van? 12? Vagy még több? Az mennyi is, na igen, 1 év, vagy még több. Hát ez tényleg motiváló. A kezdő játékosoknak plusz ez a játékban, csak ezt mondom. Az meg biztos, barátom, hogy nem a techfa nyolcvanötödik fejlesztése fogja boldogítani azokat a játékosokat, akiknek még éppen nincs 95-ös szintű Bárkájuk.

Neked egy fejlesztős játékban nem motiváló a fejlesztés? WTF? :D
Vagy sietsz valahová, hogy nem érsz rá fejlesztgetni? :)
Én 2015 óta játszom, és még nem tervezem abbahagyni...
Amúgy ez az egy hónap a kényelmes tempó, ha kell lehet hetente is lépni, mondjuk ahhoz egy elég segítőkész cégbe kell lenni, de megoldható.
17 kor van jelenleg szóval, ha kell 10-12 hónap latt letudható a dolog.
 

DeletedUser26117

Guest
hiba: a küldött aktiválás nem működik (a mesélő betakarja a felületet és nem lép le)
így nem igazán éri meg hajtani a többi településre
 
Nincs aki megmondaná, hogy a 12 szintes VIKING FÁT hogy lehet majd elérni? 12x kell felépíteni a várost? Nevetséges - mert annyit nem ér.
 
Utoljára szerkesztve:

Lorant96

Nagyon aktív tag
Az Yggdrasil csak 9 szintes. A 15. falu felépítésért kapod az utolsó fejlesztőt.
Egyébként a díjaknál a jobb felső sarokban lévő kérdőjelre kattintva megmutatja, hogy hányadik falu után milyen jutalom jár.
A második építés is ugyanannyiba kerül, mint az első. A fejlesztésekhez szükséges kulturális termékek összetétele változik, de összességében ugyanannyi kell hozzá.
 
Utoljára szerkesztve:
Az Yggdrasil csak 9 szintes. A 15. falu felépítésért kapod az utolsó fejlesztőt.
Egyébként a díjaknál a jobb felső sarokban lévő kérdőjelre kattintva megmutatja, hogy hányadik falu után milyen jutalom jár.
A második építés is ugyanannyiba kerül, mint az első. A fejlesztésekhez szükséges kulturális termékek összetétele változik, de összességében ugyanannyi kell hozzá.
Köszönöm a választ!
 
Köszönöm a választ!
Az Yggdrasil csak 9 szintes. A 15. falu felépítésért kapod az utolsó fejlesztőt.
Egyébként a díjaknál a jobb felső sarokban lévő kérdőjelre kattintva megmutatja, hogy hányadik falu után milyen jutalom jár.
A második építés is ugyanannyiba kerül, mint az első. A fejlesztésekhez szükséges kulturális termékek összetétele változik, de összességében ugyanannyi kell hozzá.
Szia! Elárulnád, hogy Te honnan szerzed az információidat, mert innen a fórumról biztosan nem. A küldöttek hiányáról szóló kérdésre sem válaszolt napok óta senki. A VIKI-n a jutalmaknál hiába kattintok a táblázatra, semmi sem történik. Azt sem tudom, honnan tudod, hogy hány szintes. Nekem úgy tűnik igencsak gyerekcipőben jár még ez a kulturális település játékrész.
 

DeletedUser20654

Guest
Ha el is olvasnád azt a részt amit beidéztél, akkor meg is lenne a válasz a kérdésedre.
 

DeletedUser26120

Guest
Sziasztok! Tehát ha jól értelmezem, a Küldöttek és az egyéb a Viking küldetés után ígért jutalom, majd csak az összes falu felépítése után szerezhető meg?
Mert végig csináltam a minimális 15 napon belül ezt a "speciális" küldetést és véletlenül kiléptem belőle és újra kezdtem a falut. De se a raktárba, se sehol nem találom pl a 15 napon belüli teljesítés után járó díjat, nemhogy a Küldöttet...
Köszönöm előre is a választ ;)
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Szia! Elárulnád, hogy Te honnan szerzed az információidat, mert innen a fórumról biztosan nem. A küldöttek hiányáról szóló kérdésre sem válaszolt napok óta senki. A VIKI-n a jutalmaknál hiába kattintok a táblázatra, semmi sem történik. Azt sem tudom, honnan tudod, hogy hány szintes. Nekem úgy tűnik igencsak gyerekcipőben jár még ez a kulturális település játékrész.

Azt úgy lehet megtudni, hogy hány szintes, hogy rákattintasz az Yggdrasil-fejlesztésre. Amit elérhetsz úgy, ha a viking faluban a visszaszámlálásra kattintasz, majd a megjelenő településért járó díjak ablak jobb felső sarkában lévő kérdőjelre kattintasz. Itt láthatod azt, hogy hányadik befejezett településért milyen jutalmat kapsz.

Sziasztok! Tehát ha jól értelmezem, a Küldöttek és az egyéb a Viking küldetés után ígért jutalom, majd csak az összes falu felépítése után szerezhető meg?
Mert végig csináltam a minimális 15 napon belül ezt a "speciális" küldetést és véletlenül kiléptem belőle és újra kezdtem a falut. De se a raktárba, se sehol nem találom pl a 15 napon belüli teljesítés után járó díjat, nemhogy a Küldöttet...
Köszönöm előre is a választ ;)

Minden település befejezése után más jutalom jár. Az első küldöttet a második település sikeres befejezése után fogod megkapni. Ha az utolsó feladat teljesítése után nem a megfelelő módon hagytad el a viking falut, akkor elképzelhető, hogy nem kaptad meg a településért járó díjat.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent