Kibeszélő Kulturális települések

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24512

Guest
Nagyon nem tetszik! Erre hozzatok létre egy külön játékot. Nem viking meg más falut akarunk, hanem űrállomást, valódi jövőt, nem virtuálisat!
Ez így egy hülye esemény, amiből már így is túl sok van!
Megírtam ezt a videó alá is, had érezzék a törődést. :)
 

DeletedUser26087

Guest
Én még arra sem jöttem rá, hogy tudom kikutatni a "szántást". Mivel hogy nálam nem jelent még meg. Így aztán hajó sincs meg ugye semmi más sem..... Biztos én vagyok a béna vagy nem tudom. Végig pörgettem az egész techfát már vagy 10x
 

DeletedUser25848

Guest
Én még arra sem jöttem rá, hogy tudom kikutatni a "szántást". Mivel hogy nálam nem jelent még meg. Így aztán hajó sincs meg ugye semmi más sem..... Biztos én vagyok a béna vagy nem tudom. Végig pörgettem az egész techfát már vagy 10x
Földművelés, ki van fejlesztve vaskorszakban.
Nem az első eset, hogy másként fordítják magyarra, mint korábban :)
 

DeletedUser26087

Guest
Illetve Bronzkorszakban. :)
Valóban ott van, és nálam tényleg szántás a neve. A neveket nem is néztem hanem azt kerestem ami nincs kifejlesztve, ahol nincs zöld pipa.
Viszont a szántás nekem csak terjeszkedést ad, a másik kis ikon nincs mellette :O
 

DeletedUser26087

Guest
Okés, megtaláltam a bronzkorszakban a földművelést és ott van a kis csillag, és írja h speciális eseményeket old fel. Na tehát már csak annyi, hogy hol a fenébe van a hajóm?
Fuu nehéz eset vagyok :O
 

DeletedUser25582

Guest
És a különleges épületeket amiket ebböl a részböl lehet szerezni , csak ebben a Világban lehet fel épiteni ? , vagy a már meg lévő városunkban is le lehet tenni ??
 

DeletedUser25586

Guest
Nem írták, hogy mikor indul a játék, csak azt hogy ma, tehát azért nem találjátok a hajót, mert még nem aktiválták.
Amúgy meg vaskorszak végén lehet a szántást kikutatni, de aki már elhagyta vaskort, az biztos megcsinálta, mert terjeszkedést ad.
 

DeletedUser26087

Guest
Értem, Többen is írták, hogy várni kell. A kommunikáción még javíthatna a magyar gárda... Köszi és bocsi
 

DeletedUser23560

Guest
Az addig oké, hogy a hajón jelzi, ha a vikingeknél aratni kell, de az sem lenne baj, ha a vikingeknél is látszódna, ha a városban készül el valami begyűjtenivaló.
 

DeletedUser24348

Guest
Az addig oké, hogy a hajón jelzi, ha a vikingeknél aratni kell, de az sem lenne baj, ha a vikingeknél is látszódna, ha a városban készül el valami begyűjtenivaló.
Látszik. A hajó felett lesz akkor egy felkiáltójel.
 

DeletedUser25363

Guest
Szerintem meg amúgy tök jó kis fejlesztés. Legalább nincs az, hogy az ötszázezredik technológiát lehet kifejleszteni a techfán, ameddig kb. senki, vagy csak a felső tízezer jut el, hanem a kezdőbb, szerényebb játékosoknak is adnak végre valamit. Ezt az újdonságot kb. mindenki használhatja, és ebben rejlik a vonzereje. Mert a techfa-beli fejlesztések bizony csak a játékosok igen kis százalékának érhető el, és ez a kezdőket egyáltalán nem teszi boldoggá, max csak ha egyáltalán elérnek odáig....
 

DeletedUser24348

Guest
Direkt kivártam a vikingeknél vendégeskedve, hogy bejöjjön valami a városomban, de én nem láttam sehol felkiáltójelet.

https://1drv.ms/u/s!Al8s5__bG23-vXvRmuSSbt3FkdNO
s!Al8s5__bG23-vXvRmuSSbt3FkdNO
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent