Kibeszélő Kulturális település ötletek

  • Témaindító Deleted member 28593
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Ide várjuk ötleteiteket.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Lef------

Nagyon aktív tag
Végtelenül unalmas és repetitív mindegyik kultúrális település.
Nem javaslom (mondjuk ezt ki nem .... le) továbbiak létrehozását a mostani formájában
Inkább adjon kisebb jutalmat de ne tartson már 180-200 napig mire 15x megcsinálja a játékos ugyanazt, ugyanúgy...
 
Nem kell új település!!... Inkább a Csatatéren kellene össze rakni minden szervert, Ligán ként..ezt CE-n meg lehetett oldani akkor Csatatéren is meni fog
 
Játszódhatna a következő az ókori Spártában
a főnyeremény adhatna egy új fajta bónuszt a Battlegroundhoz, felérhetne egy Ostromtáborral maximum szinten, vagyis 24% eséllyel megakadályozná a nehezedést.
Ez népszerűvé tehetné ezt a kulturális települést, a céh érdeke lenne, hogy a tagjaik végig csinálják, és egyénileg is kifizetődő volna.
(A Vénuszkor nevezetese valami különleges bónuszt ad majd, még nem tudni, hogy mit, lehet pont ezt, vagy valami egészen mást, mennek a találgatások még.)
Azonban mint már tudott, erre az ötletemre úgyis az a válasz érkezik, hogy a grafika úgy nézne ki mint a vaskor, meg már van egy Grepolis nevű játék stb.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Játszódhatna a következő az ókori Spártában
a főnyeremény adhatna egy új fajta bónuszt a Battlegroundhoz, felérhetne egy Ostromtáborral maximum szinten, vagyis 24% eséllyel megakadályozná a nehezedést.
Ez népszerűvé tehetné ezt a kulturális települést, a céh érdeke lenne, hogy a tagjaik végig csinálják, és egyénileg is kifizetődő volna.
(A Vénuszkor nevezetese valami különleges bónuszt ad majd, még nem tudni, hogy mit, lehet pont ezt, vagy valami egészen mást, mennek a találgatások még.)
Azonban mint már tudott, erre az ötletemre úgyis az a válasz érkezik, hogy a grafika úgy nézne ki mint a vaskor, meg már van egy Grepolis nevű játék stb.
Én támogatnám a Spárta ötletét , Szerintem jó grafikát lehetne hozzá szerkeszteni , Pl: Titánok Istenségek mindez egy ókori szigetvilágba nem nézne ki rosszul .:)
 

Gera.

Új tag
Kulturalis telepulesekkel en is ugy vagyok h nagyon sokaig tart es ujra es ujra kell kezdeni minden egyes alkalommal .
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Tetszik, hogy gondolkoztok a fejlesztéseken és kikéritek a véleményünket is.
Nekem tetszene valami bizánci, indiai, vagy valami keleti dizájnú kulturális település. Azt viszont nem tartom jó ötletnek, hogy csak bizonyos korban lehessen elérni, mint az aztékot.

Viszont, bár az újítások jók és kellenek, azért van sok része a játéknak, amire nagyon ráférne a ráncfelvarrás. Egyrészt ott a gvg, ami jelenleg a játékosok zömének nem elérhető mivel telóról játszanak. De ha elérhető is lenne, igazából sok haszna nincs, mivel csak némi haderőt és globálpontot ad. A befektetett áru, egység és energia szempontjából pedig elenyésző amit ad.
A pvp tornyok is haszontalannak mondhatóak, mivel az a nyeremény amit adnak kb a nullával egyenlő, így hiába van benne a játékban senkit nem igazán érdekel.
A csatatéren is adódnak hibák, ahogy a hibabejelentéseket olvasgatom. Illetve a mostani LP rendszer sem a legjobb (ezt egy másik topicban már fejtegettük).
A fogadóra is ráférne némi fejlesztés, mert a legtöbb funkcióját nem használja kb senki, vagy relatív keveset ad, ami miatt nem is mindenki foglalkozik pl a kocsmázással.
A régiségkereskedőre is ráférne némi fejlesztés, mondjuk polc helyek bővítése, vagy több licit hely.

Szóval oké, hogy újítani akar a játék, de mióta érkeztek új nevik és a csatatér átalakult a játék, de nem minden része követte le ezeket.
 

Gera.

Új tag
Tetszik, hogy gondolkoztok a fejlesztéseken és kikéritek a véleményünket is.
Nekem tetszene valami bizánci, indiai, vagy valami keleti dizájnú kulturális település. Azt viszont nem tartom jó ötletnek, hogy csak bizonyos korban lehessen elérni, mint az aztékot.

Viszont, bár az újítások jók és kellenek, azért van sok része a játéknak, amire nagyon ráférne a ráncfelvarrás. Egyrészt ott a gvg, ami jelenleg a játékosok zömének nem elérhető mivel telóról játszanak. De ha elérhető is lenne, igazából sok haszna nincs, mivel csak némi haderőt és globálpontot ad. A befektetett áru, egység és energia szempontjából pedig elenyésző amit ad.
A pvp tornyok is haszontalannak mondhatóak, mivel az a nyeremény amit adnak kb a nullával egyenlő, így hiába van benne a játékban senkit nem igazán érdekel.
A csatatéren is adódnak hibák, ahogy a hibabejelentéseket olvasgatom. Illetve a mostani LP rendszer sem a legjobb (ezt egy másik topicban már fejtegettük).
A fogadóra is ráférne némi fejlesztés, mert a legtöbb funkcióját nem használja kb senki, vagy relatív keveset ad, ami miatt nem is mindenki foglalkozik pl a kocsmázással.
A régiségkereskedőre is ráférne némi fejlesztés, mondjuk polc helyek bővítése, vagy több licit hely.

Szóval oké, hogy újítani akar a játék, de mióta érkeztek új nevik és a csatatér átalakult a játék, de nem minden része követte le ezeket.
Ezert kellene en szerintem a csatateren resztvevo jatekosokat ill. ceheket jutalmazni esetleg termekekkel is ami a ceh kincstaraba kerulne gvg es pvp soha nem is jatszottam a caatater egy baromi jo dolog esetleg lehetne olyat is a csataterem hogy ket terkép vagy egyszere vagy az elejen kilehetne valasztani melyiket szeretne a céh es peldauk kulonbozo jutalmakban reszesulnenek egyik peldauk a cehet jutalmazna termek formajaban a masik meg az egyeneket fp formajaban
 

helen

Nagyon aktív tag
Nekem tetszik az Azték.. még úgy is hogy most épp megszívattam magam vele.. :p
Az Egyiptomos is tetszik. :)

Valami keleti téma, vagy pl. Atlantisz vagy akár a Spárta ötlete is jó :)
 

Deme91

Aktív tag
Az én ötletem az Ókori Görögország.

Kor: Vaskorszak
Különlegesség: Csaták,valamint az görög istenek bónuszai az épületeken,például: Szent szobor,Aphrodité bónusza,+10%pénz begyűjtés
Küldöttek: Appollóniusz,Héra,Zeusz,Gaia

Megjegyzés: Olvastam a görögökről egy könyvben. :)

Elég béna az ötletem,nem tudtam más különlegességet kitalálni,sajnálom,hogy ismétlődne az enyém az egyiptomiakkal,ezért a mod-októl is bocsánat...Ez jutott eszembe.Amúgy a neve lehet Ókori Spárta is.

Üdv: Deme91
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent