Kis Céh vs Nagy Céh

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23701

Guest
Sziasztok!

Nem tudom ki hogy van vele de én arra az észrevételre jutottam hogy ez nagyon nem jó!

Először is annyit rólam hogy nemrégen kezdtem el a játékot és így nem vagyok sem túl fejlett és nincsen túl sok ismerősöm sem. Nem is vagyok tagja egy nagyobb Céhnek sem.
Tehát adva van egy kis Céh aki szeretne harcolni a többiek ellen de mivel vagy nem érték még el azt a kort hogy a pl. Vaskorszaki provincián kívül tudjanak harcolni, de ott sem tud mivel a régebbi játékosok gyorsan elfoglalnak mindent. /persze megértem én azok az egységek olcsóbbak, könnyebben előállíthatok stb./ És itt nem csak a nagyobb céhekről hanem főleg azokról a játékosokról van szó akik ezt kihasználják.

Például mi van ha én nem akarok csatlakozni egyik nagyobb céhhez sem?
Akkor nekem nem is lehet esélyem arra hogy egy kisebb baráti társasággal megszerezzek pár céhes bónuszt amit elvileg megoldható lenne, ha nem lehetetlenítenék el a nálam technikai fejlettségben sokkal előrébb lévő játékos társaim.

Vagyis ilyenkor mi a megoldás?
Majd ha tagja leszek a szerver öregjeinek akkor megérten?

Érdeklődve várom a téma alakulását

Üdv Horijoko
 

DeletedUser23477

Guest
Üdv!

Sziasztok!

Teljesen egyet tudok érteni az itt felszólaló kollégával!
Bár én már több mint másfél éve tolom ezt a játékot,és elég fejlett vagyok,benne a top 300-ban.Mégis azt tapasztalom,hogy nincs értelme ezen a GvG-n pörögni,mert annyi sikerélménye sincs az embernek,mintha a szomszédokat gyalázná napról-napra.Namost a szomszédok gyalázásáról már régen leszoktam,mert a napról-napra ugyanazt a csatát megvívni,másodjára is tök unalmas.Ezért vártam ezt a fejlesztést.Úgy tűnik hiába.
A gyarmat korra szavaztam,mindent egy lapra tettem fel,és építettem 18,azaz tizennyolc darab kaszárnyát.A nevezetesek termelik az alapanyagot,abból sem szűkölködöm,elvileg mehetne is a buli.Csakhogy gyarmat korban kialakult egy érdekes helyzet.Nagy nehezen elfoglaltunk 8 szektort,és mindegyik szektorunk egy és ugyanazon céhhel szomszédos.Elkezdtem velük levelezni,napokig vártam a választ több játékostól,de válaszra sem méltattak.Jó,gondoltam magamban,akkor elindulok valamerre,ahol esélyt látok sikerre.Elkezdtem pl. ma este is egy támadást,500 azaz ötszáz gyarmat kori nyersanyag befizet és mehet a támadás,de 5-6 csata után sajnos a támadó sereget lenyomták,és vége a próbálkozásnak.Számoljunk csak,80 sereget kellene lenyomnom hogy enyém legyen egy szektor.Azaz 16szor kellene befizetnie a céhnek 500 nyersanyagot,hogy meglegyen a szektor.8000 nyersanyag egyetlen ócska szektorért?!?Itt valami nagyon el van matekozva...
Jó,persze azt hozzá kell tenni,hogy azért fogyott el ilyen gyorsan a támadó sereg,mert a védekező céh szemfüles volt,észrevette a támadást,és lenyomta a támadó sereget.De én nem vagyok kocka,esténként érek rá,meló után,nem egész nap a gép előtt zombulok.
Ok védje 80 csapat a szektort ha fizet érte a védő céh.De ha a támadó kifizet 500 nyersit,ne tízszer kelljen már lenyomni,hanem sokkal többször.Ha nem is nyolcvanszor,de sokkal többször,mint tíz.
Egyszóval rettenetesen kiábrándító ez a GvG.A nagyok,akik bebetonozták magukat(nem mellékes hogyan),megélnek a szektorok védelméből.24 órás ügyeletet tartva a támadók lenullázására.Ez nagyon nem úgy sült el,ahogy azt elképzeltem.Itt nincs napi forgás a céhes ranglistán,itt minden nap ugyan az,és ez egyre unalmasabb.Itt nincs esély egy hosszú hétvége után korelsőnek lenni,jóformán itt nincs esély semmire.
Részemről ez az utolsó esélye ennek a játéknak.Ha ezt a GvG-t meg tudják újítani,játszható,izgalmas és fordulatokban gazdag formában,maradok és kiállok mindenki ellen,aki ebben részt vesz.Ha nem,lefosom a másfél évet,meg az összes nevezetes épületet,és csak törlöm kifelé az értesítőket,hogy a birodalmam már egy hete görcsöl...

Alásszolgája mindenkinek mtszcs
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent