Kincsvadászat

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Mi az a termék csomag? Hogy tudom megnézni mit kaptam a termék csomagban?
 

Vanek ur

Aktív tag
A termék csomag alapvetően az adott korodból nyersanyag (mind az 5 nyersanyagból van benne 1-1). Elvileg van két helyen is (az utolsó előtti és az utolsó ládában is van ilyen lehetőség); de hogy mi a különbség a kettő között, azt nem tudom. Lehet, hogy az utolsó ládában lévő már 2-2-t ad; de ezt még nem figyeltem...
 

DeletedUser

Guest
Köszi én is nyersanyagra gondoltam, de legalább mutatnák meg, hogy mit kap az ember, olyan mintha semmiért csinálnám.
 

Vanek ur

Aktív tag
Itt vannak az infók a két utolsó láda tartalmáról is:
FoE Wiki

Az illetékes (Norl?) akár pótolhatja is a megfelelő magyar nyelvű segítség-oldalt is.
 

DeletedUser24536

Guest
Kíváncsi vagyok milyen megfontolásokból illetve játékosbarát szemlélettől vezérelve találta ki valaki, hogy a zöld pipa ne jelenjen meg többé.
 

DeletedUser23214

Guest
Amikor a zöld pipa nem jelenik meg az a játék hibája, elvileg az új frissítéssel ezt javították, de nem sikerült túl jól.
 

DeletedUser20654

Guest
Az nem hiba - ezt direkt így lett. Bár azt nem értem, hogy mi értelme volt.
 

Vanek ur

Aktív tag
Ha ez direkt lett így, akkor valaki sürgősen ***. Ma egész nap arra vártam, hogy jelezzen, hogy elértem a következő ládához; aztán semmi. Most vettem észre, hogy még mindig az 1. ládánál járok, mert nincs jelzés. Ez így akkora hüly*ség lett, hogy csak na. Várom már, hogy a küldetéseknél se jelezzen ki semmit; mert valakit zavar. Aztán várhatna mindenki, hogy mikor is lesz kész. Sőt, nem is kell kiírni a feladatot: találja ki mindenki, hogy mit kell teljesíteni. Tovább megyek: legyen 'bónusz' annak, aki a mellékküldetéseket is megcsinálja koronként 'vakon'! ... De inkább abbahagyom, mert valaki tényleg ebből fog ötletet meríteni, és akkor még nagyobb sz...bajban leszünk.

Ha valakit zavart, akkor miért nem csinálták meg, hogy kikapcsolható lehessen? Sokkal korrektebb lett volna, mint így. Most folyamatosan kattintgathatok, mert X-t és Y-t zavarja a jelzés. Hát ezek ***!

EDIT: Sok mindent lehet itt, de van egy szint ami alá nem kellene süllyedni. Az ilyen részeket moderáltam, kérlek tartózkodj a hasonló stílustól itt!

DaN
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Guest
A jelzés amennyiben online vagy a tegnapi tesztjeink alapján pár percig ott marad, ha nem vagy épp belépve akkor a belépés után jelzi. Nem tudom miért lett ez így módosítva, sok embernek nem tetszik, ezt már jeleztem is a készítőknek. Ennél többet akkor sem tudok tenni, ha a kedves játékostársak a fenti stílusban írnak, így attól ha lehet tartózkodjunk, köszönöm!
 

Vanek ur

Aktív tag
Izé. Szerintem direkt moderáltam magam. A "bekaphat valamit" esetén direkt nem azt írtam, ami sértő lehetne - hiszen Te nem kapsz be valamit, amikor eszel? Illetve a sz..jon helyett a kakiljon ismét csak 'illő', és nem biztos, hogy lendületből moderálandó (hiszen egy alapvető szükségletünkre utal). Vagyis szándékosan nem az ismert káromkodásokat írtam le, hanem azok csöppet eltorzított változatát, hogy még épp szalonképes lehessen; de attól még lehessen tudni, hogy mégis mire gondolok... De úgy látszik, valaki beleszaladt a lendületből moderálásba...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent