Kibeszélő Kibeszélő - FOE Közösség vs. FOE Csapat - Számoljunk el 1-20-ig

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Minden játékos csak egy számot írhat be

Ezt most úgy kell érteni, hogy a nyereményjátékban 50 egyedi játékosnak kell részt vennie?
Vagy ha egy másik játékos, akkor újra írhatok én is?

A nyereményjátékos játék az eddig megszokottban fog indulni, vagy új topicban?

Illetve a nyereményjáték vége csak 50-nél fordul elő, vagy 0-nál is lehetséges? :)
 

dani146

Nagyon aktív tag
Hát, ha jól értelmeztem akkor igen, 50 egyéni játékos kell. Tehát fejenként egy szám.
A nyereményjáték a "számoljunk el 50-ig" topicban fog indulni, azzal a különbséggel, hogy a sima spam játéktól egy nagy "Nyereményjáték" felirattal ellátott kép választja majd el. Gondolom úgy, hogy beszúrnak majd egy képet, hogy "na akkor, innentől nyereményért megy a számolás".
De javítson ki valaki ha tévedek...

Az utolsó kérdésre nem tudok válaszolni. :D
 

helen

Nagyon aktív tag
Kis reklám kéne csak a játék fórumának.
Nagyon kevés játékos téved ide, pedig jó lenne aktívan használni.
Mindenesetre én a céhemben toborzom ide az aktív embereket. :)
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Talán össze jöhet ötven ember de én ebben nem nagyon bízom , viszont szerintem járhatóbb út lenne ha a mi csapatunkból fix beírást engednének pl: 1.2.3 naponta , Úgy talán lenne esélyünk a nehéz fiuk ellen :)
 

dani146

Nagyon aktív tag
milyen jó is jutalmazni az elektromos szemét gyártását...

miért is lenne szemét gyártás? nagy vonalakban nem túlzás azt mondani, hogy ha jobban megnézed, csak ezt a számolós játékot többet használják napi szinten, mint a fórum egyéb topikjait :rolleyes:
 

ashea55

Nagyon aktív tag
miért is lenne szemét gyártás? nagy vonalakban nem túlzás azt mondani, hogy ha jobban megnézed, csak ezt a számolós játékot többet használják napi szinten, mint a fórum egyéb topikjait :rolleyes:
Ebben teljesen igazad van ! Ám azok is használják akik aktívak a többi topikot is. Szerintem a szerkesztő csapat pont azokat akarta jutalmazni akik napi szinten feljárnak és általában hozzá is szolnak .Én inkább egy jópofa ötletnek tartom .
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Ebben teljesen igazad van ! Ám azok is használják akik aktívak a többi topikot is. Szerintem a szerkesztő csapat pont azokat akarta jutalmazni akik napi szinten feljárnak és általában hozzá is szolnak .Én inkább egy jópofa ötletnek tartom .
Igen ez pontosan így van. Lehet hogy sok lesz az ötven, ha nem jön össze majd lejjebb visszük :) Még készül a kép a játék indítására meg a végére. Addig is türelmeteket kérjük ;)
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Kis reklám kéne csak a játék fórumának.
Nagyon kevés játékos téved ide, pedig jó lenne aktívan használni.
Mindenesetre én a céhemben toborzom ide az aktív embereket. :)
Lesz majd, hasonlóan mint más fórumjátékoknak.
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Péda: elkezdődik a játék

x nevű játékos: 1
y nevű játékos: 2
z nevű játékos: 3
.
.
.

Ebben az esetben x, y, z nevű játékosok már nem írhatnak számot addig, ameddig egy csapattag nem ír, vagy ameddig ki nem gyűlik az 50 szám.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
És szerkeszteni lehet, ha valaki elrontotta?
Például 3-as után 9-et ír, azt a bejegyzést később javíthatja 4-re?
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Igazából ez egy Béta, vagyis teszt játék. Megpróbáljuk a későbbiekben a felmerülő hibákat kijavítani.

A probléma az volt, hogy meg lett hirdetve a játékba, és egyszerre túl sokan léptek be. Így pedig elkerülhetetlen, hogy ugyanazt, vagy egy másik számot írjanak. Sajnos erre nem gondoltunk.

Jelen esetben aki teljesen rossz számot ír nem fog részt venni a sorsoláson(pld 3-as helyett 9-est) Ha csak kicsit tér el, mert mondjuk nem frissitett, vagy egyszerre irtak azt természetesen elnézzük.

Viszont aki többször ír nem fog részt venni a sorsoláson.
 
Fent