Új hiba Katonai laktanya, üzenetközpont

Cassy

Tag
Nem is tudom, hol kezdjem. :) Az egész FoE egy hatalmas bughalmaz lett.
  1. Katonai laktanyák, sereggyártás: aki pl vaskorban Alcaval nem rendelkezik, de szeretne csatázni, tele kell rakja a várost laktanyákkal. Eddig kiválóan ment a sereggyártás, váltott automatikusan egyik laktanyáról a másikra, na ez kb egy hete katasztrófa. Külön-külön kell belépni mindegykikbe a gyártáshoz. 18 laktanyánál ez annyira nem szórakoztató időtöltés.
  2. Üzenetközpont: Igen sok esetben fordul elő, hogy a közösségi fül nem kattintható csak frissítés után.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Igen, bugok előfordulnak. A fejlesztők javítják... ez időbe kerül. A bug jellegétől függően.

(Mellesleg, az automatikus váltás nem is régi fejlesztés, a játékban eddig is lehetett harcolni, toborozni ezen tulajdonság nélkül.)
 
18 laktanya mi a francert kell? Eleg 4-5 is, amúgy mikor utoljara tobb laktanya volt lent nekem, fel eve kb akkor meg nem volt automatikus valtas csak a termekgyarakra szoval ne reklamalj… :)
 

Cassy

Tag
18 laktanya mi a francert kell? Eleg 4-5 is, amúgy mikor utoljara tobb laktanya volt lent nekem, fel eve kb akkor meg nem volt automatikus valtas csak a termekgyarakra szoval ne reklamalj… :)
Vaskorban 5k felett van csatám. Mit gondolsz 4-5 laktanyával mennyi lenne? 200-at már elértem volna vajon? Csatetereztél már OT nélkül új szerveren? Szerinted mennyi egységet zabál? Na akkor vajon mi a francért kell 18 laktanya?
 

Cassy

Tag
Igen, bugok előfordulnak. A fejlesztők javítják... ez időbe kerül. A bug jellegétől függően.

(Mellesleg, az automatikus váltás nem is régi fejlesztés, a játékban eddig is lehetett harcolni, toborozni ezen tulajdonság nélkül.)
Pár hónapja meg van már ez a frissítés és ment is eddig gond nélkül mellesleg.
 

helen

Nagyon aktív tag
Az automatikus váltással nekem is problémám van. Toborzásnál is és termelők elindításánál is egyaránt. Nem vált át a másik épületre, hanem befagy az egész, és rá kell frissítsek hogy folytatni tudjam.
Igen , nem régi a váltás, és addig is meg tudtuk oldani a toborzást is termelést is, de olyan kényelmes hogy mostanra rászoktunk.
 
Fent