Nem játékhiba Kastélyrendszer

rrr888

Új tag
Sziasztok!
A kastélyomban az 1. szint gond nélkül meglett, a következőnél viszont 605/3000-nél megállt a számlaló, befagyott teljesen. Azóta lenyomtam jó pár csatát, de nem számolja. Olyan, mintha inaktívvá vált volna...
Andriodos telefonon játszom.
Képernyőképet nem tudtam feltölteni azt írja ki, hogy túl nagy
 

Keaira

Aktív tag
Ezen az oldalon többek között ez olvasható:
"Ezen kívül azonban sikeres egyezkedések és csaták során, az expedíció használatával, a régiségkereskedőnél történő vásárlásokkal, eladásokkal és aukciókkal, valamint a napi kihívások teljesítésével és a játékon belüli vásárlással is szerezhettek pontokat."
Nekem úgy tűnik, hogy az eladásokért nem ad kastélypontokat.

Ez szintén a fenti linken olvasható:
A csatákkal mennyi pontot szerezhetek?Az első megnyert csatával 30 pontot, a másodikkal 28-at, a harmadikkal 26-ot. Ez egészen addig folytatódik, amíg el nem éred a 0-t. Egy nap így, összesen 15 csata megnyerésével 240 pontot szerezhetsz. Kéthullámos csata esetén a második hullám leverését követően kapod meg a pontokat.

Az egyezkedésekkel mennyi pontot szerezhetek?Hasonlóan a csatákhoz, az első megnyert egyezkedéssel 30 pontot, a másodikkal 28-at, a harmadikkal 26-ot. Ez egészen addig folytatódik, amíg el nem éred a 0-t. Egy nap így, összesen 15 sikeres egyezkedéssel 240 pontot szerezhetsz.

A fentieket én úgy értelmezem, hogy naponta lehetőségem van 15 csatára ÉS 15 tárgyalásra, amikért kastélypontokat kaphatok, azonban úgy látom, hogy vagy csatázok, vagy tárgyalok, a keret kimerül.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Ezen az oldalon többek között ez olvasható:
"Ezen kívül azonban sikeres egyezkedések és csaták során, az expedíció használatával, a régiségkereskedőnél történő vásárlásokkal, eladásokkal és aukciókkal, valamint a napi kihívások teljesítésével és a játékon belüli vásárlással is szerezhettek pontokat."
Nekem úgy tűnik, hogy az eladásokért nem ad kastélypontokat.
A régiségkereskedőnél történő eladásért valóban nem jár kastélypont.
Itt írják, hogy mikért jár:

Hogyan szerezhetek pontokat a kastély számára?Az alábbi módokon:
  • Csaták
  • Egyezkedések
  • Céhexpedíciós mérföldkövek teljesítésével
  • A régiségkereskedőnél történő vásárlással
  • Aukció megnyerésével
  • Napi kihívások teljesítésével
  • Napi kastélypontok begyűjtésével
  • Játékon belüli vásárlások alkalmával

Ez viszont a tapasztalataim alapján nem teljesen így működik:

Teljesítettem egy nagyobb találkozást (mérföldkövet) a céhexpedíción, de csak a csata/egyezkedés után kaptam pontot.A nagyobb találkozásokért cserébe 15 pontot szerezhetsz, méghozzá 4 alkalommal. Ezek teljesítésével a jutalom maga nem kerül megjelenítésre, de hozzáadódik a kastélyodhoz, ha még nem érted el a 4 találkozást.
A céhexpedíció első szintjén valóban négyszer 15 pontot lehet begyűjteni.
A következő szinteken viszont már négyszer 30, 45, 60 pont jár.
És akár egy nap alatt is be lehet gyűjteni mind a négy szintért járó összes jutalmat, nem csak akkor, ha még nem érted el a 4 találkozást.
 
Utoljára szerkesztve:

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Félreérthető, hibás megfogalmazás. A nagy találkozások nincsenek limitálva napi adagra. És valóban, szintenként nő az értékük.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Van egy kijelzési probléma céhexpedíciós mérföldköveknél.
Ha a harmadik szinten teljesítek egy nagyobb találkozást, majd utána a negyedik szinten is, akkor ott is azt mutatja, hogy csak 45 pont jár érte:
1635057251162.png
Ugyanakkor 60 pontot ad érte.
1635057319836.png -> 1635057332121.png
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Valószínűleg nem frissült a grafika. Legközelebb, ha nem felejted el, próbáld meg úgy, hogy szint vége után kilépsz az Expedíciós felületről (a városba), majd vissza és így folytatod.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Valószínűleg nem frissült a grafika. Legközelebb, ha nem felejted el, próbáld meg úgy, hogy szint vége után kilépsz az Expedíciós felületről (a városba), majd vissza és így folytatod.
Voltam a városban a 3. szint vége és az első kép készítése közt. Ez nem oldotta meg.
Előző héten a játék újratöltése megoldotta.
Csak most gondoltam kipróbálom, hogy ez csak kijelzési hiba, vagy tényleg ennyit ad.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Ha az előző héten az újratöltés megoldotta (ezek szerint már akkor is figyelted), akkor tényleg csak grafikai gond. Nem frissül rendesen.
 
Úgy veszem észre,hogy a kontinenstérképen való egyezkedésért nem ad kastélypontot, szerintem kéne.
 
Fent