Nem játékhiba Kastélyrendszer pontok

Üdv!
Feltűnt, fogy a Kastélyrendszerben nem íródnak jóvá, a Régiségkereskedőnél eladott tárgyak után a kastélyrendszer pontjai. Változatlan maradt.
Újratöltöm a teljes oldalt nem változik semmi...
Kastélyrendszer: 11.679 (volt) -1.480 (kereskedő) => 10.199 (kellene lennie, de nem változott)
Régiségkereskedő: 1.479+1=1.480
Hol vannak a Régiségkereskedő által adott kastély pontok?
Kastélyom eladás előtt:
02-Kastélyrendszer.png
Régiségkereskedőnél kastélypontok begyűjtés előtt:
01-Kastélyrendszer.png
Kastélyom begyűjtés után:
03-Kastélyrendszer.png
Ja és az a hiányzó fránya pont a szintnél még mindig nincs lejavítva! Holott javítottként van jelölve!!!
Minek jelezzük a hibákat, ha senki nem foglalkozik velük....
 

Csatolmányok

  • 01-Kastélyrendszer.png
    01-Kastélyrendszer.png
    445,7 KB · Megtekintések: 1
Üdv!
Feltűnt, fogy a Kastélyrendszerben nem íródnak jóvá, a Régiségkereskedőnél eladott tárgyak után a kastélyrendszer pontjai. Változatlan maradt.
Újratöltöm a teljes oldalt nem változik semmi...
Kastélyrendszer: 11.679 (volt) -1.480 (kereskedő) => 10.199 (kellene lennie, de nem változott)
Régiségkereskedő: 1.479+1=1.480
Hol vannak a Régiségkereskedő által adott kastély pontok?
Kastélyom eladás előtt:
2146 bővítmény megtekintése
Régiségkereskedőnél kastélypontok begyűjtés előtt:
2148 bővítmény megtekintése
Kastélyom begyűjtés után:
2149 bővítmény megtekintése
Ja és az a hiányzó fránya pont a szintnél még mindig nincs lejavítva! Holott javítottként van jelölve!!!
Minek jelezzük a hibákat, ha senki nem foglalkozik velük....
Szia nekem még soha nem is mutatott ilyet,hogy kastélypontot kapnék kereskedés után
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
A régiségkereskedőnél az eladott áruk után nem kastélypont jár, hanem extra kereskedelmi érme, és drágakő.
A kastélypontot adó számok mellett mindig van egy kis kastély ikon is.
 
Mit lehetne még egyértelműbben jelezni?
Ha kastélypontot kapsz, akkor egy ikon van a pontok mellett.
Ha a kastélyrendszer által biztosított bónusz érvénysül valahol, akkor csak egy zászló van ott.
így már világos ,tehát nem kastélypontot ad hanem a magasabb kastélypont miatt ,plusz pénz és kő jár érte, én azért nem láttam még soha ilyen jelet mert nekem csak nyolcas szinten van:)
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
A nyolcas szinten ad először a Kastély kereskedelmi bónuszt. De a bónuszokat meg lehet nézni bármelyik szinten, akkor is ha még nincs feloldva. Végignézheted az egészet, hogy mit ad és mit fog adni.
 
Fent