Kibeszélő Karneváli Esemény 2019

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Feneséges

Aktív tag
A Reneszánsz kastélyok és villák szebbek, mint ezek az épületegyüttesek. És 5 db 5X5 ( fejlesztve 7x7-es) területen... hát nem tudom, megéri-e. Hogy hogyan lesznek fejlesztve, arról persze egy sor sincs... (A videót a 2 majomkodóval nem fogom megnézni.)
A fejlesztett szett is 5x5-ös, bár a kép csalóka. A szett darabjait és a darabok fejlesztőit külön-külön lehet megnyerni.
Az egyes szettek darabjai a különleges ládákkal szerezhetők meg, amelyek 6 óránként váltakoznak - ezért ügyeljetek arra, hogy ne hagyjátok ki ezeket!
Elfelejtettétek az esemény leírásánál lezárni a hozzászólást.
 

Patriot70

Új tag
A 29. feladatnál: "Deríts fel egy tartományt."
Ide jó lenne valami opciós lehetőség, mert ez így komoly kiszúrás azokkal, akik már előrehaladtak a térképen!
 

DeletedUser25266

Guest
Tudom, hogy nem ez a lényeg, sőt, ez nem a műveltség kora, de a "florin" az nem magyarul van. Magyarul ezt a pénzt úgy hívjuk hogy - most kapaszkodjatok meg! -, forint.
 

DeletedUser24995

Guest
A két majmot, akik a videóban próbálnak nagyon tök jó arcnak tűnni, de nem sikerül nekik, inkább hagyjuk...

Speciális jutalom: Tudás szentélye.
Tényleg?
A CE-n minden második kapu ezt adja. Vagy Hősök arcát... vagy Felszentelt csillagvizsgálót... ezekkel a fölösleges cuccokkal tele van a padlás.
Tényleg értelmesebb nem jutott eszetekbe? Használható dolog pl. amit ritkán kap a játékos? Mint pl. a teraszos farm, fp, vagy gyémánt... esetleg terület, vagy hasonló értelmes épület?
Lehetne darabokban összegyűjthető terület is, mint a kívánságok kútjánál.
Tényleg csak ennyi jön ki belőletek?
Gratulálok.
Ezért elkezdeni sem érdemes ezt az event-et, nemhogy végig csinálni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Feneséges

Aktív tag
Elég kicsinek látom az esélyét annak, hogy ki lehessen pakolni a teljes szettet ezzel a lutrival. Szerencse kell ahhoz, hogy 5-15 %-kal szerencsét próbálhass. A szomszédokkal. Egyszerre. Szerintem ezt túltolták.
 

DeletedUser26139

Guest
Ez a 2 eves jatekban toltott idom alatti leg....abb nem is irom ki inkabb milyen esemeny... Lehetetlen kb az elso szintet is osszerakni, a 2.szintrol nem is beszelve... Es hiaba teljesited a feladatot... A ladak aranytalanul dragak a beleirt eselyek meg valotlanok... 400as nyitassal nyertem gyozelmi tornyot hurra... Most koltottem el 3500at (mindent) az epp aktualis fodijra,termeszetesen 0 db jott belole... A szomszedaim egy kattintassal viszik a jegyert nyerheto "florint"... Nekem 20 jeggyel sem jon ossze... Tehat ha a bolygok egyuttallasa es a hold fenyszoge nem stimmel akkor eselytelen. :D Ja nem, amugy is az! :D Most itt a 22.feladatnal be is fejeztem, koszonjuk a remek esemenyt,ami szerintem jatekosok szazainak nyomja fel a pulzusat! :D
 

DeletedUser26062

Guest
:mad:Ezüstliga, 4400 florin, vettem gyémántért háromszor is jegyeket, sehol semmi...Mindenki céhen belől is háborog. Kell nekünk akkor ez az event? Ha már gyémántot költesz, nem kellene valamit nyerned is? Bár egyszer? Mert ez azt mutatja, hogy nem érdemes gyémántot költeni. Lesz az, amit ad a játék magától akkor. Várják a virtuális térből a fizetést a fejlesztők akkor...:rolleyes:
 

DeletedUser26130

Guest
Ha egy küldetést nem lehet teljesíteni akkor 24 óra múlva miért nem kapok másikat? Így annyi a karneválnak számomra. A másik kérdésem mészkövet és bort miért nem lehet a céh raktárba adakozni?
 

DeletedUser23560

Guest
Ha egy küldetést nem lehet teljesíteni akkor 24 óra múlva miért nem kapok másikat? Így annyi a karneválnak számomra. A másik kérdésem mészkövet és bort miért nem lehet a céh raktárba adakozni?

Mert akkor kapsz újat, ha az előző kész.

Bort azért nem, mert bronzkori. /mint ahogy a márvány, festék, fa és kő is/
Mészkövet lehet, ha van mészköved.
 

DeletedUser26158

Guest
19980 florinért 2 azaz kettő épület... eddig ennyi pénzért minden event fullos volt. Ez most kicsit drága. Még egyetemen tanultunk valószínűségszámítást, de vagy én felejtettem el, vagy valami nagy el van most b@szva
 

DeletedUser23560

Guest
Mi ebben a bonyolult?
Nem a kedvüket kell derűssé változtatni...... :rolleyes:
 

DeletedUser26112

Guest
Szép napot! Úgy érzem ez a karnevál meghaladja az értelmi képességeimet! 16 küldetésen vagyok túl.Van 4100 florinom, azt írja , hogy florinért vásárolhatok ládákat. De, hol és mennyiért?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent