Kibeszélő Karnevál esemény 2018

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25695

Guest
A két új profil portrét hogyan lehet megvenni vagy megszerezni? Azt sehol nem írja és nem találtam... :/
 

SilverPrime

Új tag
Még az első alkalmakkor sikerült két fejlesztést nyitni. Azota semmi. Toltam bele gyémántot, hátha... (tudom, én vagyok hülye)
De hogy azota meg a florinok nyerésének az eselye is kritikán alúli lett...
Úgy látom, ennek a játéknak is leáldozott...
 

DeletedUser25339

Guest
Azt nem értem, hogy aki gyémántot költ, annak miért nem ad több esélyt. Azt a hatást keltené, hogy megéri gyémántot költeni és tolná bele mindenki ezerrel. Ez egy eléggé bevett trükk.
 
Érdekes, már 4 gondolakikötőm van, aminek annyi esélye volt, mint a hídfejlesztésnek. Ki van ez ám találva... Végigcsináltatnak 39 feladatsort az emberrel és tele lesz tőle kacattal - a lényeget meg nem kapja meg. Tudom, mert ez legalább 5 ismerősöm esete. NEM KELL TÖBB HAZÁRDJÁTÉK! És lassan ez a játék sem.
 

SilverPrime

Új tag
Csak folytatni tudom a gratulációt... Sikeresen exxxxxxxx
az event játékélményét ezzel a kaszinózással. Őrláng, bajnokok sátra, xxxxxxxx
... De hogy egy nagyobb eséllyel megnyerhető fejlesztést adjon, olyan nincs. Azért a pénzemért várnék valamit, lehetőleg nem idegrohamot és csalódást. Aztán pusssziiii
 
Soha többet ilyen hazárdjátékot! Csak az juthatott el a 7. szintig, akinek nagyon nagy szerencséje volt - vagy egy csomó pénzt elköltött jegyekre. Hogy mindenütt csak a PÉNZ beszél! Tönkrement volna a Forge, ha kicsit emberbarátibban engedi megszerezni a nyereményeket?
Ugyanakkor tele van vacakságokkal: pl. a napi beteges küldetés feladatok. Ezeket én büntetőfeladatoknak hívom: pl. fizess 25 ilyen meg 25 olyan árut (egy korral későbbi áru) - megcsinálom, és a meglepetésajándék 1 (egy!) pénz. Nagyon eredeti!!!
A sövénylabirintus mióta megvan nem adott gyémántot. Akkor minek írják, hogy mégis. 4x5-ös területen annyit tud, mint a fiatalság forrása. Ki is dobtam.
A gyarmatosítás korának kék árkádos házai színvilágban olyan rettenetesen elütnek a többi háztól (rikítanak kéken, mint a neonok), hogy senki sem használja őket. Ez nem tűnt fel a dizájnernek? DE minek is sorolnám... kit érdekel ez...
 

DeletedUser23560

Guest
Mindenki másképp csinálja.... de:
- a napi feladat sosem kér saját kornál jobb termékfizetést. /a többit is csak a céhkincstárba/
- a napi feladatok teljesítésének sosem 1 pénz a díja. /ez valszeg egy történet küldetés volt/
- a sövénylabirintus - másnak - szokott adni gyémántot.
- 4x5-ös területen kétszer annyit tud, mint a fiatalság forrása, mert 12 óránként aratható. :)
- a legtöbb 1órás termelésű ház egyáltalán nem éri meg. lehet ezért nem használják... :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent