Kibeszélő Karnevál esemény 2018

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek ur

Aktív tag
Ami konkrétan nincs benne, de kihámozható az írásból: a 7. szintű cucchoz hatalmas mák (vagy rengeteg gyémánt) fog kelleni. Ugyanis upgrade-et csak kettőt adnak a küldetések teljesítésekor, a többit csak ládából lehet megszerezni - ráadásul a ládában iszonyatosan kis eséllyel adják csak (15 illetve 20% a 700 illetve 680 florinos ládákból - nekem ~15-20 ládából egy sem jött a bétán).
 

DeletedUser20654

Guest
Nekem bétán összejött a 7. szint. Gyémántot nem használtam, különösebben nem is foglalkoztam vele.
 
1. Miért nem lehet egy rövid, értelmes leírását adni a játék menetének ill. lényegének?
2. Mért kell az utóbbi időben ennyire a szerencsére ill. véletlenre bízni a játékmenetet?
3. Miért nem lehet a feladatsorokat magyarra fordítani? Egy ekkora cégnek nincs fordítója? Lefordítsam?
 

DeletedUser25663

Guest
A karneváli esemény feladatok jók, de a játék maga nem tetszik. Teljesen a szerencsére van bízva melyik játékon nyersz és kb. 1-2 nap után rájön mindenki, hogy az első kettőbe ne toljon semmit és a harmadikba is csak akkor amikor már vmennyi összeg feltorlódott, ha egyáltalán lesz vki aki elkezdi. Majd a 3-4. napon kiderül, de nekem elég halottnak tűnik ez az egész.
 

DeletedUser25316

Guest
Egy vicc az egész!! 33 jegy egymás után,egy sem volt nyerő! Talán az előre kiválasztott játékosnak pörgetjük fel a számlálót?Az utóbbi időben azt veszem észre CE is egy nagy 0-a,4 aranyereklye,törzsifőtérrel,meg semmire való dolgokkal! Kezdek elgondolkodni rajt,hogy abbahagyom az egész játékot!
 

DeletedUser25639

Guest
Sziasztok!Azt szeretném meg kérdezni,ha van egy hidam,és azt úgy teszem le,hogy az utamat keresztezi,akkor az működik út ként?Mert elvileg az lenne,át lehetne menni rajta! :)
 

DeletedUser24512

Guest
28 dupla esélyes (10%-os) próbálkozásból 0 (nulla) nyerés... Gyerekek akkor írjátok ki, hogy 1% esély (mert valójában ennyi), ne kábítsatok 10%-al. ahogy itt valaki megjegyezte, kezd gyanús lenni, hogy csak a kiválasztottaknak működik az esély...
És itt be is fejeztem a próbálkozást.
 

DeletedUser

Guest
Sráááácok... Ez egy az egyben szerencsejáték. Nem játék. Már a Forge Bowl-on is észrevehető volt némi véletlenszerűség a yardok szerzésénél... de ez most már egyértelműen a szerencséről szól.

Félkarú rabló lett a jegyek beváltása. Kérdem én, mennyire etikus egy ilyen elemet behelyezni egy elvileg "free to play" játékba? Vagy az esemény "Pay-to-win" kategóriába tartozik már?

Élvezem én a küldetéseket, de az elérhető maximális élményért már "esélyt" vásárolhatok valódi pénzen??? Mert kizárt dolog, hogy a megadott időtartam alatt annyi jegyem, vagy florinom legyen, hogy önerőből elérjem. Ez eléggé visszás...

Inkább kihozom a napi termelésből a maximumot, és a játékban belepumpálom az összes szerzett jegyet a legkisebb esélybe. Legyen másnak jobb napja...
 

DeletedUser20654

Guest
Sajnos ez lutri. Ugyanakkor 2 ismerősöm is nyitott 4 ládát. Az egyik 4 csatornát a másik 4 TSZ-t nyert. Csak az egyik panaszkodott :)
 
Ha kipipálom a dupla esélyt, akkor megjelenik egy 20-as szám - és ha nem talál, akkor levon 20 Florint... Nagyon mókás. Ha nem jelölöm ki, akkor meg szinte nem enged semmi találatot. Las Vegast csináltak egy esemény-játékból. A bemutató videó semmit sem ér egy kis jópofizáson kívül.
Tudna valaki egy linket, ahol van rendes leírás? Szerintem köteles lenne a cég pontos leírást adni a játékról.
 
Sráááácok... Ez egy az egyben szerencsejáték. Nem játék. Már a Forge Bowl-on is észrevehető volt némi véletlenszerűség a yardok szerzésénél... de ez most már egyértelműen a szerencséről szól.

Félkarú rabló lett a jegyek beváltása. Kérdem én, mennyire etikus egy ilyen elemet behelyezni egy elvileg "free to play" játékba? Vagy az esemény "Pay-to-win" kategóriába tartozik már?

Élvezem én a küldetéseket, de az elérhető maximális élményért már "esélyt" vásárolhatok valódi pénzen??? Mert kizárt dolog, hogy a megadott időtartam alatt annyi jegyem, vagy florinom legyen, hogy önerőből elérjem. Ez eléggé visszás...

Inkább kihozom a napi termelésből a maximumot, és a játékban belepumpálom az összes szerzett jegyet a legkisebb esélybe. Legyen másnak jobb napja...

Egyezem. Én sem folytatom.
 

DeletedUser23560

Guest
Én a tulajok helyében örülnék. Rengeteg új játékos jött /sírni/ a foci-vb óta. :))
Aki már akkor is itt volt, hasonló metodika szerint játszott, volt ideje megszokni. :D
 

DeletedUser25106

Guest
Hahaha! Nálam is hasonló volt.Ugyan ezeket kérte de 10 Fp-ot kellet elköltenem. :)
 

DeletedUser24348

Guest
Nekem is beleszámolta a fp költést.
Ezt szépen elb...ták.
 

DeletedUser20654

Guest
Rossz a szöveg. Helyesen ez lett volna: látogass el 20 kocsmába vagy költs el 10 forge pontot.
 

DeletedUser25092

Guest
Sziasztok. A belinkelt kép és a 7/20 engem is megmosolyogtatott. Amit én nem igazán értek, hogy ha esetleg a kijelölt határidőn belül el tudnám végezni az eseményt, miért kell mindenáron betartatni a végső határidőt egy napos várakoztatásokkal? Miért baj az, ha idő előtt befejezem az esemény összes feladatát? És persze azt sem értem, hogy miért nem szerepel a feladatok sikeres megoldásakor kapható összes hídfejlesztési lehetőség. Egyébként is havi szinten húszezret költök erre a játékra, és nem áll szándékomban ennél többet költeni, mert lassan tulajdonosa lehetnék a játéknak.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent