Kapott egységek jelölése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser21788

Guest
Először is bocsi, ha már volt ilyen ötlet. Röviden annyi, hogy a játék folyamán többször kaptam küldetésért cserébe katonákat. Eezket a kapott egységeket nem lehetne megjelölni valahogy? Azért lenne jó, mert akkor inkább védelemnek hagynám őket és nem vinném harcolni, mivel nem tudom őket újraéleszteni :) Mondjuk ha mind más mérétkben sérült ki lehet lesni a laktanyából, hogy melyik is lehet az enyém és melyik a kapott, de ha tele az élete mindegyiknek akkor már nem.

Üdv: grind
 

DeletedUser18071

Guest
szia
a független jelzés valóban nem igazán látványos, ezért , ahogy a védelemnek beállított csapatok is kékkel, úgy akár a független katonákat zöld színnel lehetne jelölni...
nagyon jó az alcatraz, de mikor csatába indul az ember nehéz végigböngészni az adott katona típusnál a 100-200 katonából melyik a saját, és melyik a független...
örülnék ha megoldható lenne az átláthatóbb jelölése a saját vagy a független egységeknek.
köszönettel

WRoi
 

DeletedUser22232

Guest
Sziasztok!

Szerintem ezt a legegyszerűbben a koronkénti szűrő mellé, még egy szűrő beépítésével lehetne megoldani, amiben 3 lehetőség közül lehetne választani: mind, saját, és független, és még azt is meg kellene oldani ha lehet, hogy a haderőtípusonkénti fülön megjelenjen az adott csoportban lévő egységek száma, és ha valamelyik szűrő be van kapcsolva, akkor a szűrt értéket mutassa, így könnyebb lenne összehangolni a CvC-és küzdelmeket, rögtön tudná az ember melyik típusból mennyi van. A típusoknál maradva, szerintem a zsiványoknak, és a bajnokoknak külön fület kellene létrehozni, az még egyszerűbbé tenné a kezelést.
Ennyi lenne az észrevételem.
Üdv Schoeni!
 

DeletedUser23505

Guest
Nagyon konnyen, lathatoan ki tudjatok emelni, a fokepernyon, alul a ``Beallitasok`` menupont alatt (fogaskerekek) talaljatok a fuggetlen egysegek jelolese opciot,azt aktivra allitva, egy sarga szalaggal jeloli meg a fuggetleneket. :)
 

DeletedUser22232

Guest
Nagyon konnyen, lathatoan ki tudjatok emelni, a fokepernyon, alul a ``Beallitasok`` menupont alatt (fogaskerekek) talaljatok a fuggetlen egysegek jelolese opciot,azt aktivra allitva, egy sarga szalaggal jeloli meg a fuggetleneket. :)
Szia tattusz!

Már megbocsáss, nem azzal van gondom hogy nem tudom hol kell beállítani az említett opciót, egyébként be van kapcsolva, hanem az hogy még így is elég idő igényes kiválasztani mondjuk az 50 egységből azt az 5-öt ami a sajátom, mert most éppen csak azokat akkarom csatába küldeni, egyszerűen a könnyeb kezelhetőség lenne a cél.
 

DeletedUser23505

Guest
Hat igen, a legegyszerubb az lenne, ha koronkent mindig elore tenne a gyartottakat, es nem random beszurkalva lenne az a 12 gyartott egyseg a 150-200 fuggetlen kozott. :D (azt nem is emlitve, hogy azon kivul, hogy elol vannak, lehetnenek egy csoportban az egy epuletben gyartottak is, mert neha azt is jo lenne tudni :D )
Egyenlore oruljunk annak, hogy vissza allitottak azt rendszert, hogy a kivalasztas utan a csuszka marad ott, ahol volt, mert rem idegesito volt, amikor meg az is az elejere ugrott. :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent