Kalózzátony

Sziasztok !
Hol és hogyan lehet kalózzátonyhoz jutni . mert idáig az esemény szerencsekerekét akárhányszor frissítettem . nem találtam rajta és máshol sem ?
 

LoveCanKill

Aktív tag
Szia!
Minden pörgetés után kapsz 1 db iránytűt. Az iránytűt felhasználva vitorlázhatsz. (ugyanazon az oldalon, ahol pörgetni szoktál)
Egy pici "térképen" haladsz, amikor felhasználod az iránytűt. Egy iránytűt felhasználva 1-3 pöttyöt haladhatsz.
Az iránytűket felhasználva eljuthatsz a pici térkép végére, és ott kapsz egy jutalmat. Ha elértél a végére, megkaptad a jutalmat, ujrakezded a pici térképet, és ugyanúgy az iránytűket használva el kell érned a végére a következő jutalomhoz.

Ha elfogy az iránytűd pörgess tovább a kereken, és kapsz iránytűt.
Nem kell rögtön elhasználni az összes iránytűdet, gyűjtögetheted is őket, mivel a minitérképen a jutalmak (amikhez az iránytűkkel tudsz eljutni) fixek, mindenkinek ugyanazok, ugyanabban a sorrendben. (csak itt lehet kapni fejlesztőket hozzá)

Sok sikert, és sok sok iránytűt..! :)
 
Szia Fruzsy 17 !
Amit leírtál azzal tisztában voltam és köszönöm hogy leírtad , de sem a kicsi térképen sem a szerencsekeréken nem találkoztam idáig KALÓZZÁTONNYAL , márpedig azzal kellene bővítenem a kalóztanyámat .
 
Fent