Küldetések

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Ha valaki szeret területet foglalni a térképen, akkor jóval előrébb tarthat benne, mint a forge pontok által szabályozott küldetésekben. Igy a küldetések szövege néha kissé értelmetlenné válik. Pl. azt javasolja, hogy csináljak ijjászokat, mert csak igy gyözhetek le valakit, akit már rég elzavartam. Ez inkább vicces, minthogy bosszantana.

Azonban most lenyúlt tölem 3000 alapanyagot, amit a nép közt osztottam szét. Akit egy szépséges mittudoménkicsoda sanyargatott. (A csajszit is elhajtottam már - a neveket utólag már nem tudom, hogy lehet lekérdezni.) Aztán elkezdett valami gazdaságfejlesztésröl beszélni következő küldetésként. Elképzelhető, hogy később még kapok valamit a 3000 alapanyagomért, vagy csak abban a csatában kaptam volna segitséget, amit segitség nélkül is meg tudtam már oldani ?

Köszönöm
AAnt
 

DeletedUser

Guest
Ezek mind előre beállított, nem random küldik. Legalábbis a főküldetések. Ha gyorsan haladsz, a küldi érkezte előtt elfoglalhatsz provinciákat, így azokat azonnal befejezettnek tekinti. Az, hogy mikor mennyi aranyat vagy nyersit kér nem befolyásol semmit a harcokban.
 

DeletedUser

Guest
Ezek mind előre beállított, nem random küldik. Legalábbis a főküldetések. Ha gyorsan haladsz, a küldi érkezte előtt elfoglalhatsz provinciákat, így azokat azonnal befejezettnek tekinti. Az, hogy mikor mennyi aranyat vagy nyersit kér nem befolyásol semmit a harcokban.

Persze, hogy előre beállitottak. És ha már elöre teljesitettem, akkor azonnal kapok jutalmat. De itt semmit sem kaptam azért, hogy elfogadtam, hogy levonjon 3000 alapanyagot. És azt szeretném kideriteni, hogy miért nem. Mi lett volna ott a jutalom. Elsősorban olyanok válaszára várok, akik már elfoglalták Sturmhohen-t. :) Korábban egyszer kaptam két légiós hasonló küldetésben, ami jól jött, mert be tudtam állitani a városomban védőnek jóval az elött, hogy gyártani tudtam volna öket, és igy akik ki akartak fosztani, azok arcán tükrözödhetett némi meglepetés. Kár, hogy nem láthattam. :)
 

DeletedUser

Guest
Akkor félreértettelek, sry :shy:

Egyébként további katonát a 2 lándzsáson túl nem kaptam eddig.
 

DeletedUser

Guest
Akkor félreértettelek, sry :shy:

Egyébként további katonát a 2 lándzsáson túl nem kaptam eddig.

Ne aggódj a 2 légióst te is meg fogod kapni valószínűleg mielőtt gyártani tudnád őket, én tegnap kaptam meg őket és máris védik a várost hiszen csatába nem fogom "elpazarolni" mert nem "pótolhatóak" :) Mondjuk azon én is gondolkodtam mit nézhetnek a támadók amikor meglátják ezen egységeket és a városban nem láttak hozzá épületet (hiszen legtöbben megnézzük mire számíthatunk) :D
 

DeletedUser

Guest
Azt a kettőt azonnal megölettem (lándzsások fogynak rendesen). Más küldetés azóta nem adott egységet és nem is hiszem, hogy fog.

Az én problémám viszont, hogy rengeteg aranyat elvisznek a küldik. Pláne a bolond... Vihetne inkább alapanyagot, az már az ablakon folyik ki.
 

DeletedUser11

Guest
Ez változni fog!

Az elején sok alapanyagod van, de aztán már minden kis mennyiségért össze teszed a kezed, és a pénz sok lesz :)
 

DeletedUser24447

Guest
Sziasztok !
Nekem is lenne egy kérdésem.
Jelenleg az ipari korban vagyok és most hódítottam meg a Progresszív kori területet teljesen.
Most jelenleg 3 küldetés van amit csinálhatok egy fő küldetés (Progresszív kori) amit most nem csinálok meg mert nem akarok még felmenni Progresszív korba.
A másik két küldetés (Ipari kori) meg folyamatosan ismétlődik "24 órás termelés,fizess x alapanyagot és pénzt,Gyűjts őssze x alapanyagot vagy pénzt".
A kérdésem az lenne,hogy ennek így kellene lennie vagy ez valami hiba ?
Segítséget előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Guest
Annak úgy kell lenni.
Megcsináltad (vagy megszakítottad amiket lehetett) az összes küldetést ami az ipari korhoz tartozik, és ilyenkor ismétlődő küldetések vannak a korok végén amíg a következő korhoz nem érsz.
 

DeletedUser24447

Guest
Van amit megcsináltam és van amit megszakítottam
 

DeletedUser

Guest
Mind1 igazábból...miután elfogynak az adott korhoz tartozó küldik kb fél tucat küldetés fog ismétlődni (1 napos gyártások, költs el x fp-t, stb.), amíg új korba nem érsz.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent