Küldetés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Néhány ötlet a küldetésekkel kapcsolatban:

  • A kora középkor tartományain át üldözni kell azt a Freifrau Hagazussát. Végül Felssenkében elkaptam, Kaiserin Konstanze-al együtt. És ennyi. Kéne oda egy "Építs 2 akasztófát" küldetés. Szebb lenne a történet vége. :D
  • Breturia vagy Canturia felderítésekor jönnek az alkimistás küldik. Az ott nagyon nem jó, mert akkor a legtöbben még minimum egy hónapra vannak az alkimistától. Szerintem jobb lenne, ha Mons Suiry elfoglalásakor kapnánk az alkimistás küldiket, hisszen elvileg akkor tudok Ludwiggal üzletelni, a szomszédság miatt. (Amíg engem meg nem akar gyilkolni :)) Így illeszkedne a sztoriba is, és reálisabb időben jönne a küldi is.
 

DeletedUser

Guest
Hát egen, egyetértek velük :D De nekem viszontmár volt akkor alkimistám, amikor kaptam ezt a küldit.
 

DeletedUser11

Guest
Szia,

Én egyik ötletedet sem támogatom. A játékban nem a gyilkosságom van a szó, hanem a szórakozáson. Én nem játszok, szóval nem ismerem a küldetéseket. És, hogy valaki 1 hónapra van egy bizonyos küldetéstől, nem jelenti azt, hogy nem fogja látni. Egyszer el fog oda érkezni, és egyszer biztosan végig fogja csinálni, persze ha megcsinálja.
 

DeletedUser

Guest
Én el is felejtem néha, hogy nálam fiatalabbak is vannak a világon :S Ebben igazad van, Tyrs.
De valóban életszerűbb lenne :)
 

DeletedUser

Guest
Én el is felejtem néha, hogy nálam fiatalabbak is vannak a világon :S Ebben igazad van, Tyrs.
De valóban életszerűbb lenne :)

Ha annyira ellene lennének a fejlesztők a gyilkosságnak, nem úgy írták volna Kaiserin Konstanze szerepét, hogy kedvenc szórakozása az akasztás... :rolleyes:

Szia,

Én egyik ötletedet sem támogatom. A játékban nem a gyilkosságom van a szó, hanem a szórakozáson. Én nem játszok, szóval nem ismerem a küldetéseket. És, hogy valaki 1 hónapra van egy bizonyos küldetéstől, nem jelenti azt, hogy nem fogja látni. Egyszer el fog oda érkezni, és egyszer biztosan végig fogja csinálni, persze ha megcsinálja.

Csak sajnos ha 1 hónapig tartja a küldit, nem csinálhat más mellékküldit. Vagy kihagyja, és az se jó. :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11

Guest
Ha annyira ellene lennének a fejlesztők a gyilkosságnak, nem úgy írták volna Kaiserin Konstanze szerepét, hogy kedvenc szórakozása az akasztás... :rolleyes:



Csak sajnos ha 1 hónapig tartja a küldit, nem csinálhat más mellékküldit. Vagy kihagyja, és az se jó. :(

Nem értem, miért szeretnéd előre hozatni a küldetést. Egyszer úgyis megjelenik neki, szóval mind1, hogy ekkor, vagy akkor kapja meg érte a jutalmat.
 

DeletedUser

Guest
Nem tudom miért lett drasztikusan levéve az, hogy elvállalom-e a küldetést vagy nem. Hát had döntsem már el, főleg ha kérdezi. Most addig amíg nem építek ispotályt nem enged tovább. Még jó, hogy nem kell bontanom miatta valamit. Neee csináljátok ezt!
 

DeletedUser10514

Guest
Nem tudom miért lett drasztikusan levéve az, hogy elvállalom-e a küldetést vagy nem. Hát had döntsem már el, főleg ha kérdezi. Most addig amíg nem építek ispotályt nem enged tovább. Még jó, hogy nem kell bontanom miatta valamit. Neee csináljátok ezt!
Ragu Silvertongue küldetéseit eddig sem lehetett leadni tudtommal, nem hiszem, hogy változtatnak rajta.
 

DeletedUser

Guest
Az ispotály (kuruzsló) legalább hasznos. Nekem most romos tornyot kell építenem, ami egy vagyon, és tök fölösleges. Lehet, bontani is fogom. :S
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent