Küldetés, napi kihívás, ...

Csiliz

Aktív tag
Ma a Napi küldetésekben kaptam egy olyan feladatot, hogy "Szerezz meg 1 szektort a térképen harc segítségével"! A feladat nagyon is világos, de valami azért mégsem. És hogy mi, az pedig a következő:
Én most az Űrkorszak - Marsban vagyok. A térképen viszont már előrehaladtam egészem az Űrkorszak - Titánig. A feladat a Mars korszaknak szól. Akkor viszont miért nem veszi a játék teljesítettnek?! A Mars korban már minden szektort megszereztem. Miért kell nekem azt a szektort a Titán korban megszereznem?!
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Idéznélek: Szerezz meg 1 szektort a térképen harc segítségével

Sehol az égvilágon nem írja, hogy a Mars korszakból.
A napi feladat soha nincs korhoz kötve.
 

Csiliz

Aktív tag
Ebben teljes mértékben igazad van, hogy nem írja, hogy a Mars korból. Ellenben ugyan ez előfordult már velem Történeti küldetésben, amely ugyebár korhoz van kötve, mivel egy adott kor küldetései tartoznak oda, és ott sem vette figyelembe, hogy az adott korhoz tartozó térkép minden tartományát már megszereztem.

Szerinted a nevezetes épületek korhoz vannak kötve? Csak azért kérdem, mert ha megvannak egy nevezeteshez a tervrajzok, akkor bármelyik korban bármelyiket meg lehet építeni ha sikerül hozzá megszerezni a szükséges nyersanyagokat is.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Történeti küldetésben, ha azt kéri, hogy az adott korban mindent elfoglalj, akkor ha minden el van foglalva, elfogadott lesz egyből, amint megjelenik. Szóval ilyennel nem találkoztál. Eleve, ha ilyennel találkoztál volna, akkor még mindig ott tartanál, hiszen a történetit nem tudod megkerülni, csak teljesíteni.

A nevezetes épületeknek mi köze a feladatokhoz?

(Mellesleg a feladatokból is bármelyiket meg tudod oldani, ha megvannak hozzá a feltételek. Nevezetest is csak akkor tudsz építeni, ha adottak a feltételek.)
 
A küldetés továbbra is azt kéri, hogy aktuális pillanatban foglalj el szektort harrcal, nem érdekli melyik korból akár még visszamenőleg is lezárja ha elmaradt valahol egy terület a térképen, csak foglalj .
 

Csiliz

Aktív tag
Történeti küldetésben, ha azt kéri, hogy az adott korban mindent elfoglalj, akkor ha minden el van foglalva, elfogadott lesz egyből, amint megjelenik. Szóval ilyennel nem találkoztál. Eleve, ha ilyennel találkoztál volna, akkor még mindig ott tartanál, hiszen a történetit nem tudod megkerülni, csak teljesíteni.

A nevezetes épületeknek mi köze a feladatokhoz?

(Mellesleg a feladatokból is bármelyiket meg tudod oldani, ha megvannak hozzá a feltételek. Nevezetest is csak akkor tudsz építeni, ha adottak a feltételek.)
Találkoztam már ilyennel és az rendben is van. De vannak olyan küldetések is, ahol pl. az a feladat, hogy szivárogj be xy szektorba. Ezt viszont már nem veszi teljesítettnek, hiába történeti a küldetés, mert amíg van szabad szektor, addig van lehetőség a beszivárgásra függetlenül attól, hogy az milyen korban van.
A nevezetes épületeket meg csak úgy kérdeztem. Az igaz, hogy azoknál is fel van tüntetve, hogy ennek és ennek a kornak a nevezetese, de a megépítéséhez nem feltétel, hogy azt a kort el is kell érned. Elég, ha megvannak a tervrajzok és az 1. szint felhúzásához a nyersanyagok.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Amíg van felderítetlen vagy felderített és el nem foglalt tartomány, addig nem is fogja teljesítettnek venni. Nem is veheti, mert a beszivárgás és/vagy a foglalás nem korhoz kötött feladat, hacsak nem konkrét tartományról szól.
 

Gróf úr

Aktív tag
Napi kihívás
Oldd meg az összes találkozást a céhexpedíciók II. nehézségi fokozatában.

Mit mondjak? Gratulálok!
32 találkozást 24 óra alatt.
Tehát 8 óra 00 perckor ott kell lenni és az alap nyolc lehetőséghez be kell gyűjteni mind a 24 (óránkénti) lehetőséget.
És ne jöjjön senki azzal, hogy de hát lehet nyerni is további próbálkozásokat, mert erre semmi biztosíték nincs!
És igen, tudom, hogy ki lehet cserélni a küldetést, de ha lehet, akkor ilyen feladatot ne adjatok!
 

Próféta

Nagyon aktív tag
És közben fogat mosol, kávét készítesz, növényt locsolsz, intézed a napi postát és pörgeted social media-t, mert egy aktív FoE-snak alapból így indul a kedd reggele. Csak azt nem tudom, hogy mi a csudát csinálsz még a fennmaradó 15 percben? Mert kizárt, hogy lábat áztatsz!
 
Napi kihívás
Oldd meg az összes találkozást a céhexpedíciók II. nehézségi fokozatában.

Mit mondjak? Gratulálok!
32 találkozást 24 óra alatt.
Tehát 8 óra 00 perckor ott kell lenni és az alap nyolc lehetőséghez be kell gyűjteni mind a 24 (óránkénti) lehetőséget.
És ne jöjjön senki azzal, hogy de hát lehet nyerni is további próbálkozásokat, mert erre semmi biztosíték nincs!
És igen, tudom, hogy ki lehet cserélni a küldetést, de ha lehet, akkor ilyen feladatot ne adjatok!
Nekem is ugyanez a feladat jött elő tegnap a napiban , de szerencsére ott volt mellette a csere lehetőség, amit meg is csináltam, de már nem emlékszem mire cserélt csak, hogy gyorsan meglett :)
 
Fent