Új hiba Különleges épületek lista megjelenítési hiba a fórumon!

DeletedUser26064

Guest
A különleges épületek listáján nem látható semmi!
 

Csatolmányok

  • Névtelen.jpg
    Névtelen.jpg
    457,9 KB · Megtekintések: 19

DeletedUser26064

Guest
Jó, hogy senki még csak le se tolja a hibajelentést!
 

DeletedUser25929

Guest
Sziasztok! A vikingek világában feladat , hogy rendelkezz mézsörfőzdével. Hiába rakom le nem fogadja el. Nem tudok továbbmenni így afeladatban és lejár az idő...
 

DeletedUser26772

Guest
Sziasztok . Nekem az ereklyék temploma nem müködik rendesen, 3 expedició, 46 tárgyalás/csata és mindössze 2 ereklye, ez 2,2% nem 12,5% . Hosszabban 1.expedíció 4 tárgyalás/semmi ereklye 2.expedíció 1pálya 16 tárgyalás/csata 1ereklye 2.pálya 15 tárgyalás/csata 1 ereklye. 3.expedícíó 12 tárgyalás/csata 0 ereklye. ez igy nagyon nem jó
 

DeletedUser26307

Guest
Sziasztok . Nekem az ereklyék temploma nem müködik rendesen, 3 expedició, 46 tárgyalás/csata és mindössze 2 ereklye, ez 2,2% nem 12,5% . Hosszabban 1.expedíció 4 tárgyalás/semmi ereklye 2.expedíció 1pálya 16 tárgyalás/csata 1ereklye 2.pálya 15 tárgyalás/csata 1 ereklye. 3.expedícíó 12 tárgyalás/csata 0 ereklye. ez igy nagyon nem jó
Nem jól közelíted a számítást. Egy-egy tárgyalásnál van x% esélyed, nem az egész expedícióban.
Azaz veheted úgy, hogy minden akadály után sorsot húzol. Ha pl. 10% az esély, akkor 100 gyufából 10-nek van feje. Ha 15%, akkor 15-nek és az a nyerő az ereklyéhez, ha egy olyant húzol, aminek van feje.
Tehát a legyőzött/letárgyalt eset után akkora az esély.
 

DeletedUser26772

Guest
Nem jól közelíted a számítást. Egy-egy tárgyalásnál van x% esélyed, nem az egész expedícióban.
Azaz veheted úgy, hogy minden akadály után sorsot húzol. Ha pl. 10% az esély, akkor 100 gyufából 10-nek van feje. Ha 15%, akkor 15-nek és az a nyerő az ereklyéhez, ha egy olyant húzol, aminek van feje.
Tehát a legyőzött/letárgyalt eset után akkora az esély.
 

DeletedUser26772

Guest
akár hogy számolsz az aránynak ugyan annyinak kell kijönni ez a matek alapja. durván 8 csatánként kellene adnia, egyszer több egyszer kevesebb. Kivéve ha direkt csalásra van beállítva,
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser26307

Guest
akár hogy számolsz az aránynak ugyan annyinak kell kijönni ez a matek alapja. durván 8 csatánként kellene adnia , Kivéve ha direkt csalásra van beállítva,
Nem értetted, amit írtam.
Másképp: Fogj egy dobókockát és dobjál egy hatost! Ennek az esélye 16.6%. Ha 100-ból nem sikerül 17x hatost dobnod, akkor csaltak a gyártásnál?
 

DeletedUser26772

Guest
Nem értetted, amit írtam.
Másképp: Fogj egy dobókockát és dobjál egy hatost! Ennek az esélye 16.6%. Ha 100-ból nem sikerül 17x hatost dobnod, akkor csaltak a gyártásnál?
ott viszont az is elöfordul hogy akár 3X is hatost dobsz egymás után itt csak minuszba van eltérés.
 

DeletedUser26636

Guest
Nalam mar sokszor elöfordult, hogy 2x egymasutan kaptam ereklyet, es olyan is, hogy 1 szinten kaptam 4-et, de arra is volt pelda, hogy 1 szinten egyet sem kaptam. Atlagban sztem megvan.
 

DeletedUser26772

Guest
Röviden töröljem az ereklyék templomát mert nekem úgyse fog adni. Köszönöm.
Vagy ha nem tetszik ne használjam a játékot .
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser26112

Guest
Azt hiszem rosszul értelmezitek az ereklye találást. A 12% esély minden egyes csatánál/tárgyalásnál meg van. Az tévútra visz ha azt számoljátok, hogy átlagban mennyit kaptok.
 
Fent