Közös internet ?

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23179

Guest
Sziasztok, nálunk az egész család játszik a FOE-el . A fiam sajnos nem velem él , egy másik városban lakik mobil internetet használ. Én kábeles netet használok wi-fi-vel. Kereskedünk, motiválunk néha a nevezeteseket is támogatjuk, ebből nincs gond mivel egymástól távol külön netet használunk. Ma volt 1 kis gond, elhozta hozzánk a mobilt kipróbálni mivel nála állandóan lebontott. Ő egy alig használt gépen a mobilról én a saját netemről voltam bejelenkezve, kereskedtünk egymással pár pont a nevezetesbe. Este hazamentek, kipróbálta a mobilt rendesen működött, írtam neki van 1 pontom melyik nevezetes épülebe rakjam, sajnos nem tudtam betenni kiírta, hogy ugyanazon netkapcsolaton lévőnek nem támogathatom a nevezetesét.
Külün gépről más más internetkapcsolatról voltunk bejelenkezve, így nem nagyon értem miért nem engedte a pontbeadást.

És főleg azon aggódunk nem lehet -e ebből valami gond ?
 

DeletedUser

Guest
Szia kisfórumos!

Biztosan nem lepett fel a fiad arra a netre wifivel amit te hasznalsz?
Lehet nem tudsz rola es ez okozza a gondot.
Velemenyem szerint nyiss jegyet a Support-on ( jatekfeluleten egy jobb klikk az egerrel es ott egybol megtalalod) es pontos valaszt tudsz kapni a kerdesedre a Game Operatoroktol.

Udv.:
Lady Drakhe
 

DeletedUser23311

Guest
Sziasztok küldtem sms, ben , a ,,v,, betút hogy kaplak gyémántot, és sehol semmi sms. el küldve gyémánt a fasorba, és nem tudom hol lehet panaszkodni.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent