Köszönet TyRioN BlacK-nek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1698

Guest
Sziasztok!

Bocsi az új topikért, de szerintem ez megérdemel egy új témát.
Csak szeretném megköszönni Tyrion munkáját, amit itt a fórumon végez. Már amikor először segítséget kértem a fórumon, ő egyből jött a kulturált válasszal, és ahogy láttam ez azóta se változott.
Az ismertetői nagyon hasznosak, még most is találok rajta új infókat, pedig a játék indulása óta itt vagyok (gondolok itt pl. Az épület remekeire, amit előre fordított le). A kezdőknek meg főleg nagy segítséget adnak az ismertetők.
Ami még elismerést érdemel, hogy nem is moderátor (csodálkoztam is), de mégis magáének érzi azt, hogy segítsen a játékosoknak. Akárhányszor teszik fel ugyanazt a kérdést, mindig kedvesen válaszol, és erre a szabadidejét sem sajnálja.
Szerintem, valami jutalmat megérdemelne a munkájáért.

Na csak ennyit akartam, aki egyetért velem itt jelezheti! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser36

Guest
Én is egyet értek nagyon sokat dolgozk mindenkinek segit önzetlenül:)
 

DeletedUser11

Guest
Hát nem is tudom, mit mondjak. Nagyon szépen köszönöm, nem is tudom, miért kapom ezt. Nagyon jól esett, és ez most nagyon jókor jött, teljesen padlón vagyok. Nagyon meghatott. Mindig is második családomként tekintettem a játékra. A további hozzászólásokat előre is köszönöm.

Köszönöm szépen, és továbbra is számíthattok rám!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21026

Guest
Sziasztok!

Egy csomó osztálytársam ezzel játszik szabadidejében/informatika órán, és gondoltam, hogy akkor én is regisztrálok. Néztem őket, hogy mellette miket néznek, és szinte egytől egyig Tyrion ismertetői voltak megnyitva, vagy az épületekről, vagy az egységekről. Most ahogy jobban megnézem: Fantasztikusak. Minden meg van benne, egy helyen. Ha nem lennének ezek az ismertetők, én isten bizony több órát szenvednék azzal, hogy ezeket kikeressem, vagy megkeressem a játékban! Sőt! Tyrion olyan dolgokat is leír az ismertetőkben, ami más országok fórumain kint sincsenek! Áttekinthető, és pontos.

Megmondom őszintén, eddig már nézegettük többen is a fórumon, de nem találtunk rajta ezen kívül nagyon érdekes dolgokat. Én is CSAK azért regisztráltam, hogy ide leírhassam, hogy:

KÖSZÖNJÜK TYRION!

Érdekesebbé, és könnyebbé teszed a játékot, és olyanokkal ismertetsz meg bennünket, amikről eddig fogalmunk sem volt.

Ha lehet ilyet mondani, kezdeményezem, hogy valami jutalmat kapjon. KezdeményeZZÜK!

TI IS ÍRJATOK IDE, SZERINTEM TARTOZUNK NEKI LEGALÁBB EGY KÖSZ TYRION-NAL!

Köszönöm a figyelmet, és még egyszer köszönjük a sok munkát Tyrion!
Üdv
MasterLord
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21033

Guest
Sziasztok! Én már rég óta játszok, és mindig is hasznosak voltam számomra az ismertetők. Minden benne van, és én is mindig találok benne új dolgokat. Én is meglepődtem, hogy nem moderátor, de ennek biztosan okai vannak, de ha esetleg csinált is valamit, szerintem megérdemelne egy új esélyt, merőben emelné a Support színvonalát *******************************************************, ezzel ellentétben tyrion mindig kedvesen, és kulturáltan válaszol. Még egyszer köszönöm a munkádat tyrion, szeretünk :)

Ha valamelyik moderátorral, vagy operátorral van gondod, azt legközelebb vele pm-ben, vagy a felettesével beszéld meg!
tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11

Guest
Sziasztok!

Először is nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat, jól estek.

Kyllmen hozzászólásához 2 dolgot is megjegyeznék:

Alapvetően nem lehetnék moderátor a korom miatt (egyezzünk meg abban, hogy ez 18 alatt van), de kaptam egy esélyt, Game Helper-ként, csak sajnos nem úgy viselkedtem, ahogy kellett volna. Természetesen jó lenne újra köztük lenni.

A másik dolog az, hogy nem szabad egy moderátor üzenetét/hozzászólását közzé tenni, vagy fórumon vita tárgyává tenni. Tudtommal az a hozzászólás már nem tekinthető meg, és biztosan megtörtént a kellő mértékű megtárgyalása is. Ezen kívül a Moderátorok jól végzik a munkájukat.

Még egyszer köszönöm a hozzászólásokat, és sikeres játékot kívánok nektek!

 

DeletedUser21033

Guest
Ha valamelyik moderátorral, vagy operátorral van gondod, azt legközelebb vele pm-ben, vagy a felettesével beszéld meg!
tito

Szerintem minden játékosnak látnia kell, hogy egy moderátor képes olyat írni egy új játékosnak, hogy "használd az agyad". Hogy képzeli ezt? Ezt az egyik játékban sem láttam még, és az egész csapat szégyenkezhet miatta. Elmondtam minden barátomnak, hogy ne játsszon ezzel a játékkal, mert itt ilyen moderátorok vannak. Ezért is írtam ide, hogy ezzel meg is köszönjem tyrion munkáját, mert szerintem ő sokkal többet csinál, mint a moderátorok (tisztelet a kivételnek)
 

DeletedUser11

Guest
Valóban, sokkal szebb a "fogd be most a szád" mint egy gondolkodásra buzdító kép...

"köszönjük!"

http://forum.hu.forgeofempires.com/showthread.php?84-Vélemény-a-játékról&p=7438&viewfull=1#post7438

Szia,

Igen, sajnos azt írtam, de akkor ha lehet olyat mondani, nem voltam magamnál. Sajnos elvesztettem egy rokonomat, és ez mélyen befolyásolta az akkori tevékenységemet. De szerintem nem ártottam én semmit neked, és szerintem azóta is használod az ismertetőimet.
 

DeletedUser21033

Guest
Valóban, sokkal szebb a "fogd be most a szád" mint egy gondolkodásra buzdító kép...

"köszönjük!"

http://forum.hu.forgeofempires.com/showthread.php?84-Vélemény-a-játékról&p=7438&viewfull=1#post7438

Hogy képzeled, hogy ezt írod? Igen, tyrionnak volt egy botlása (és amiért ez történt, azért részvétem). Azóta csinálja az ismertetőket, és segít. Ahogy nézem, te ma regisztráltál. Honnan tudnád, hogy volt egy ilyen hozzászólása? Akkor nem is voltál itt. És az nem egy buzdító kép volt, hanem egy undorítóan lenéző hozzászólás, amelyet egy moderátor nem engedhet meg magának!

Szerintem tartozunk egy köszönömmel Tyrion-nak, és tényleg, ahogy mondta, biztosan te is használod az ismertetőit!
 

DeletedUser36

Guest
Hát igen velem volt egy kis össze zördülés de most ahogy irta meg értem miért.De utána ki békültünk én Barátomnak tekintem ha mondhatom.Nagyon sokat segit dolgozik bár kit le köröz én fel nézek rá :)::)S sajnlom is hogy nem Moderátor:
 

DeletedUser10514

Guest
Valóban, sokkal szebb a "fogd be most a szád" mint egy gondolkodásra buzdító kép...

"köszönjük!"

http://forum.hu.forgeofempires.com/showthread.php?84-Vélemény-a-játékról&p=7438&viewfull=1#post7438
Négyféle féle fórumozó van:
- Aki kirtizálni jön
- Aki kérdez
- Aki igyekszik magát hasznossá tenni, tehát válaszol, esetleg kritizál, hibákat jelez.
- Aki nem csak hasznos, de a tudását tovább is adja.
Úgyhogy a negyedik kategória egyeik emberének, TyRioN BlacK-nak köszönjük eddigi tevékenységét!
 

DeletedUser

Guest
Én is csatlakozom. Kiváló Tyrion munkája, és hasznosak az ismertetői, én is rengeteget használtam őket.
Valamint, amikor segítségre volt szükségem, segített, ha értetlen voltam, türelmes volt, ha esetleg nem volt igaza, azt is elismerte.
Respect.

Áthelyeztem. Ejjel.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14739

Guest
Sziasztok!

Mivel Scared és masterlord már előttem elmondták a lényeget amiket köszöhetünk Tyrion-nak ezért sok hozzátenni valóm nem igazán lenne.
Úgy gondolom, hogy mindannyiunkat meglep az az önzetlen munka, és hozzáállás amit egy ilyen fiatal játékostársunk tett és remélem tenni is fog értünk, mert azért még reménykedem, hogy nem fog elmenni végleg.

Eddig a fórumon csak az ő ismertetőit néztem meg(kivétel persze az újítás leírás)

Sajnos nem tudom konkrétan mi áll a háttérban, de ha a fele igaz akkor én sem tennék másképpen.
Az meglepett, hogy nem vagy 18, de ha ez valóban így van akkor sok velem egykorú vagy még idősebb példát vehetnének róla, vagyis rólad.

Sajnos az ember alapjában véve önző, lenéző, és még sorolhatnám, valaki vagy tesz ellene, hogy jobb ember legyen vagy hagyja, hogy mások téves véleményt alkothassanak.

Van egy mondás:-aki a hátam mögött kibeszél, az mindig ott is fog maradni...
Most Yodától nem idéznék, de úgy gondolom, hogy te vagy az aki emelt fővel járhatnál és nem hagynád, hogy az első komolyabb kudarc ennyire letörjön.

Tény, hogy nem tudhatjuk mi történt, cáfolni sajnos csak a törölt bejegyzéssel lehetett volna.
De ami vélemény kialakult Tyrionról a szememben az miatt, igenis belül úgy érzem tudom, hogy melyik oldal lehet sértve.

Elkezdtem fórumozni az utóbbi pár napban példát véve Tyrian segítőkézssége miatt, de most a kedvem is elvette az egész ami történt így nem látom sok értelmét és vissza veszek én is a lelkesedésemből.

Kitartás Tyrion és mutasd meg, hogy ennél büszkébb vagy, hisz ezért dolgoztál!
 

DeletedUser21438

Guest
Te nagyon megérdemled a köszönetet TyRioN, mert tényleg nagyon sokan sokat segítettél.

Minden tiszletem a tied.

Tiberius18
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11

Guest
Sziasztok,

Köszönöm a sok szép szót, ám úgy érzem, ez valamelyest egy kakukktojás az életemben, és meg kéne gondolni, ki kap topicot, és ki nem.

Meg szeretném kérni a játék Moderátorait, hogy töröljék ezt a topicot.

Kívánok minden Játékosnak, Fórumozónak, és Moderátornak egyaránt Kellemes Karácsonyt, és Boldog Új Évet!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent