Kérdések

Barki

Új tag
Jó reggelt!
Új tag vagyok, és nem tudom megerősíteni, hogy itt játszom, mert be írt email címem már nem él, amik vannak oda meg nem engedte elküldeni. Mit lehet ilyenkor tenni?
 
Utoljára szerkesztve:

Lorant96

Nagyon aktív tag
Jó reggelt!
Új tag vagyok, és nem tudom megerősíteni, hogy itt játszom, mert be írt email címem már nem él, amik vannak oda meg nem engedte elküldeni. Mit lehet ilyenkor tenni?

Írj az ügyfélszolgálatnak.
Vagy ha amúgy is új vagy, akkor kezdj el egy mégújabb várost, már használható email címmel.
 

Feneséges

Aktív tag
Hol találom az ügyfélszolgálatot?
A support elérhető a beállítások (pc-n a pici fogaskerék bal oldalt, lent), beállítások fül, legalul (támogatás néven).
Itt a fórumon az oldal legalján a kapcsolatfelvételre kattintva.
Telefonnál a bal oldali menüt kinyitod, ott válaszd a beállításokat. A megnyíló ablakban görgess le, közepe felé lesz.
 

Formacicus

Új tag
Sziasztok! Valami oknál fogva, nem engedi beküldeni a születésnapi játék második napjának a megfejtéseit. Az első észrevételem, hogy nyilvánosként szerepel az üzenet. ( Az első nap is lehetett látni mindenki megoldását.) Ma azonban (már 2x próbáltam beküldeni). mindkét alkalommal át lesz húzva az üzenetem. Mi ennek az oka? Hová/Hogyan küldhetem be a megfejtést? Köszönöm a választ!
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Nem válnak nyilvánossá, csak a sajátodat látod. Jóváhagyásra vár jelen pillanatban.
 

DeletedUser27775

Guest
Nekem sem engedte megerősíteni a mail címemet. Írtam a supportnak, ott mondták hogy lejárt a megerősítő kód.
De abban azonnal segítettek hogy ide a fórumra beregisztráltak. Köszönet érte. :)
 
Fent