Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

DeletedUser23560

Guest
Megnyertem a PvP bajnokságot, meg is kaptam érte a jutalmat. Bajnoknak viszont egy teljesen ismeretlen játékos lett kiirva..., ez miért van?

Időközben változtak a szomszédok.

Pont ezért.
Aki ki van írva, az a saját, előző szomszédságában több ponttal nyert, mint te.
 

DeletedUser26056

Guest
Pont ezért.
Aki ki van írva, az a saját, előző szomszédságában több ponttal nyert, mint te.
Ennek meg mi értelme van? Az egész PvP csata ideje alatt csak a saját szomszédságomban játszókat látom. Küzdök a saját szomszédaim ellen, de valahol máshol, egy másik játékos jobban áll mint én. Azt miért nem látom? Úgy lenne a korrekt, ha minden résztvevőt látnék, aki benne van a partyban. Mondjuk nem ez az egyetlen fura dolog a FoE-ban.
 

DeletedUser23560

Guest
Ennek meg mi értelme van? Az egész PvP csata ideje alatt csak a saját szomszédságomban játszókat látom. Küzdök a saját szomszédaim ellen, de valahol máshol, egy másik játékos jobban áll mint én. Azt miért nem látom? Úgy lenne a korrekt, ha minden résztvevőt látnék, aki benne van a partyban. Mondjuk nem ez az egyetlen fura dolog a FoE-ban.

A játékmenet szempontjából lényegtelen információ. Ugyanannyi medált kaptatok mindketten.
 

DeletedUser25572

Guest
Sziasztok.Kaptam egy feladatot "épület feloldo tecnologia".Hol vagy miben keressem.Köszi.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! Van egy feladatom, hogy adakozhatok a céh kincstárába... mindent meg is találtam, céh van, anyagom van, kincstár előjön,de nem adja a lehetőséget hogy adományozhatok. Mi lehet a gond?
 

DeletedUser26069

Guest
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem/ problémám, hogy a téli eseményben nem kaptam meg a a téli torony fejlesztőkészletet, ami a 21 teljesített küldetés után jár. Gondolom a supporthoz kéne fordulnom, de nem tudom hogy/hol tehetem ezt meg. Tudna valaki segíteni?
Előre is köszönöm!
Szép estét!
 

Feneséges

Aktív tag
Sziasztok! Van egy feladatom, hogy adakozhatok a céh kincstárába... mindent meg is találtam, céh van, anyagom van, kincstár előjön,de nem adja a lehetőséget hogy adományozhatok. Mi lehet a gond?
Szia!
A kincstár fül, adományozz részen, a legördülő listából lehet kiválasztani a medált vagy terméket majd kattints az adományozás gombra.
Nem lehet bronz kori terméket adományozni.

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem/ problémám, hogy a téli eseményben nem kaptam meg a a téli torony fejlesztőkészletet, ami a 21 teljesített küldetés után jár. Gondolom a supporthoz kéne fordulnom, de nem tudom hogy/hol tehetem ezt meg. Tudna valaki segíteni?
Előre is köszönöm!
Szép estét!
Szia!
A support elérhető a beállítások (pc-n a pici fogaskerék bal oldalt, lent), beállítások fül, legalul (támogatás néven).
Itt a fórumon az oldal legalján a kapcsolatfelvételre kattintva.
Telefonnál a bal oldali menüt kinyitod, ott válaszd a beállításokat. A megnyíló ablakban görgess le, közepe felé lesz.
 

DeletedUser26073

Guest
Sziasztok!
Van egy működő városom az angol játékban (en13) a Noarsil serveren. Most láttam egy reklámban, hogy van magyar nyelvű változat is.
Kérdezném, hogy át tudnám-e valahogy teleportalni a városomat a magyar szerverre anélkül, hogy el kelljen kezdenem előlről a játékot.

És minden további nélkül mehet párhuzamosan két különböző világban ugyanazzal az accounttal egy másik város?

köszi.
 

DeletedUser26073

Guest
Lesznek olyan küldetések Frosty-tól, hogy foglalj el egy szektort harc nélkül, és hogy hódíts meg egy tartományt. De mi fog történni, ha már alapból megvan az összes terület? Akkor automatikusan teljesített lesz a küldetés, vagy így jártam?

Ha megnevezi hogy mit foglalj el, és már megvan, akkor elfogadja teljesítettként.
Ha csak annyit ír, hogy foglalj el egyet, akkor bizony el kell foglalnod egy újat. (legalábbis angol játékban így megy)
 

DeletedUser26076

Guest
Sziasztok ! Kb. egy hete kezdtem a játékot . Valamiért iszonyú lassú a játék, több másodpercet kell várni amíg a parancsot egyáltalán elkezdi teljesíteni. A városom már több napja kék hátéren van ami nagyon zavaró( gondolom fű vagy föld kéne lennie). Hol találok egy olyan játék leírást? Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget.
 

Feneséges

Aktív tag
Sziasztok!
Van egy működő városom az angol játékban (en13) a Noarsil serveren. Most láttam egy reklámban, hogy van magyar nyelvű változat is.
Kérdezném, hogy át tudnám-e valahogy teleportalni a városomat a magyar szerverre anélkül, hogy el kelljen kezdenem előlről a játékot.

És minden további nélkül mehet párhuzamosan két különböző világban ugyanazzal az accounttal egy másik város?

köszi.
Szia!
Írj a supportnak, de nem hiszem hogy megoldják.

Sziasztok ! Kb. egy hete kezdtem a játékot . Valamiért iszonyú lassú a játék, több másodpercet kell várni amíg a parancsot egyáltalán elkezdi teljesíteni. A városom már több napja kék hátéren van ami nagyon zavaró( gondolom fű vagy föld kéne lennie). Hol találok egy olyan játék leírást? Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget.
Szia!
A játék wikije: https://hu.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Kezdőlap
 

DeletedUser26084

Guest
Sziasztok! Bennetek még nem merült fel egy etikai kódex lehetősége, mert már elegem van, hogy korban előttem lévő szomszédok fosztogatnak, pedig raktam bárkájába és vásároltam is tőle??
 

Feneséges

Aktív tag
Sziasztok! Bennetek még nem merült fel egy etikai kódex lehetősége, mert már elegem van, hogy korban előttem lévő szomszédok fosztogatnak, pedig raktam bárkájába és vásároltam is tőle??
Fosztogatás ellen:

1., Megpróbálsz egy erős védő sereget állítani.
2., Megpróbálod a termelést akkor beszedni, amikor az elkészül.
2a,. Olyan épületben, ami fp-t és terméket is elő tud állítani 5perces termelést kint hagyni csalinak, azt viheti. Majd megunja.
3., Kocsmában lehet városvédelmet aktiválni.

Mit vásároltál tőle?
 

Vanek ur

Aktív tag
Sziasztok!
Van egy működő városom az angol játékban (en13) a Noarsil serveren. Most láttam egy reklámban, hogy van magyar nyelvű változat is.
Kérdezném, hogy át tudnám-e valahogy teleportalni a városomat a magyar szerverre anélkül, hogy el kelljen kezdenem előlről a játékot.

És minden további nélkül mehet párhuzamosan két különböző világban ugyanazzal az accounttal egy másik város?

köszi.
Bár már volt válasz, de ....
1. Nem, nincs rá mód.
2. Természetesen. Sőt, ahány világ, annyin játszhatsz párhuzamosan.
 

Vanek ur

Aktív tag
Ha megnevezi hogy mit foglalj el, és már megvan, akkor elfogadja teljesítettként.
Ha csak annyit ír, hogy foglalj el egyet, akkor bizony el kell foglalnod egy újat. (legalábbis angol játékban így megy)
A kérdés arra vonatkozott, hogy ha minden terület megvan (fullos a térkép), akkor mi van. Akkor bizony az utóbbi esetben is automatikusan elfogadott lesz a küldi, és nem kell újat foglalni (ha egyyszer már nincs is új).
 

DeletedUser23004

Guest
A Modern koros kontinenst melyik provinciából oldom fel? Előtte ki kell pucolni a teljes progos részt is?
 

DeletedUser26000

Guest
Sziasztok ! Kb. egy hete kezdtem a játékot . Valamiért iszonyú lassú a játék, több másodpercet kell várni amíg a parancsot egyáltalán elkezdi teljesíteni. A városom már több napja kék hátéren van ami nagyon zavaró( gondolom fű vagy föld kéne lennie). Hol találok egy olyan játék leírást? Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget.


Win 7 alatt nem megy.
 

DeletedUser26000

Guest
Sziasztok. Kérdésem: ha van egy nálam nagyobb hadsereg amit támasnom kéne, én is csinálhatok két v. több támadó egységet? és hogyan?
( I-es , II-es sisakkal jelöli a játék )
 
Fent