javaslat

Tarhun

Új tag
Javaslat felvetés: a Galata torony kishelyen könnyen építhető, de sajnos elviszi a játékot Elvenáros építkezős irányba. A mikor átjöttem ebbe a játékba akkor még volt benne élet igazi harcos játék. A játék elvenáros irányba mozdult ezen részben úgy lehetne változtatni hogy amikor működik a Galata passzív bónusza olyankor a támadó szomszéd találna egy erekje töredéket ebből az erekje töredékből kitudna rakni egy lencsét amelynek segítségével az Obszervatóriummal általa meghatározott térbe és időbe tudna nézni és a céhe olyan termékeket kapna ahova lát az obszervatóriuma ez egy fajta hasznos motiváció lenne
 
Konkrétan mi a baj a Galata toronyal?
Kis /kezdő játékosoknak vagy nincs vagy kis szintű a galatája ,
Akiknek már nagy szinten van nem a pasziv bónusza miatt hanem a termékek termelése céljából, tehát őket galata nélkül sem lehet
érdemben fosztogatni.
 
A Wikiben a "Különleges épületek listája" kaotikus. (Szerintem.)
Hozzáteszem, PC-n játszom.
1. Nehézzé teszi a keresést, hogy vannak épületek, amiknek a neve előtt névelő van.
2. Az örök probléma az ékezetesek helye a sorban. Nem lehet olyan (ASCII?) táblát vagy mást használni, ahol az ékezetesek a magyar ABC szerinti sorrendbe kerülnének? (szavakon belül is természetesen)
3. Lehet, hogy van, ami hiányzik a listából. Én pl. a Korok színpadát nem találtam, csak a keresővel lett meg.
Lehet-e ezeken javítani, vagy nem is érdekes?
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
A sorba-rendezés adott, sajnos nem lehet változtatni. Egyes oldalak „őskoriak” és a játék fejlődésével nem tudtak, tudnak lépést tartani. Átírásra, javításra, fejlesztésre sor kerül, de jellemzően több a javítani-való, mint az ehhez szükséges ember és lassan megy az átalakulás.
Ha hibát találsz, azt jelentheted, továbbítjuk és az illetékesek megpróbálják mihamarabb javítani.
Javaslom, hogy konkrét eseteket jelezz, csatolva hozzá a hibás oldal linkjét is.
És ne más témájába írd az ilyen jellegű problémákat, hanem nyiss egyet te a megfelelő helyén a fórumnak. (Hibajelentések)
 
Fent