Javaslat: A szomszédok naptári naponként 1x legyenek megtámadhatóak, ne 24 óránként

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23358

Guest
Javaslat:
A szomszédok naptári naponként 1x legyenek megtámadhatóak, ne 24 óránként.
Ha egyik nap este 6-kor ülök le a gép elé háborúzni, aztán másnap este 9-re érek csak haza, akkor harmadik nap este 6-kor hiába ülök le a gép elé, még nem tudok a kedvenc játékommal játszani. Erre megoldást jelentene ez a változtatás.
Esetleg ha van rá igény, 12 órán belül ne lehessen újra támadni a szomszédot, hogy ne legyen az, hogy valakit betámadnak és kifosztanak 23:58-kor, és aztán 0:01-kor megint betámadják és kifosszák. Ez nyilván elszomorítana engem is, ha velem történne meg.
 

DeletedUser

Guest
Szerintem ez felesleges változtatás lenne, a 12 órás kitétellel különösen.Ha a harmadik nap leülsz hatkor a gép elé, tudsz játszani a kedvenc játékoddal, lévén nem csak a szomszédverés az egyetlen opció.Másrészt 9 után ugyanúgy harcolhatsz.
Ha 24 óránként mind a 79 szomszédodat levered, ez csak akkor probléma, az meg szerintem nem sokaknak sikerül.
Amennyiben valaki a gépidő hiánya miatt lemarad valamiről, arra rá kell tudni.Ennyi erővel kérhetnénk azt is, hogy a 4 órás házakat ne 4 óránkét lehessen betakaírítani, hanem naponta ötször, mert nem mindig vagyunk úgy gép előtt, hogy kihozzuk belőle az elméleti maximumot.
 

DeletedUser3

Guest
Ebben nem valószínű hogy lesz változtatás, a jelenlegi rendszer marad.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent