Javaslat: útépítő nézetre váltás

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23358

Guest
Én sokat szenvedek az utak lecserélésével, ha neked is gond, és jól jönne egy kis segítség erre, kérlek írd ide!

Én arra gondoltam, hogy lehetne egy olyan gomb, amit megnyomva másképp látom a városomat.
- Vagy eltűnnek az épületek, és az alapjukat fekete kockák jelzik, hogy oda ne tegyek utat
- Vagy felülnézetből

Vélemény? Más megoldás a problémára?
 

DeletedUser

Guest
Jó gondolat egy uthűlózati nézet! Mert engem is zavar amikor találgatom hol lehet még út :)
 

DeletedUser3

Guest
Köszönjük, szerintem ez jó ötlet, továbbítom a fejlesztőknek. Remélhetőleg nekik is tetszeni fog! :)
 

DeletedUser23506

Guest
Progamozástechnikai és látvány szempontjából is TALÁN az lenne a könnyebben megvalósítható és a legjobb, hogyha az útépítős nézetre váltva az épületek valamennyire átlátszóvá válnának.
 

DeletedUser23514

Guest
Szerintem meg lehetne úgy is oldani a problémát hogy lenne egy "kamera forgatása" gomb amivel lehet a kamera állást mozgatni egy 3D-s városban!

-*Vagy lehetne rögtön forgatni az épületeket.
 

DeletedUser

Guest
lehet, hogy tévedek, de szerintem ez csak ál-3D játék. azaz az épületek csak ezen része van benne képként, amit látunk. valójában csak a dolgok 3D vetületi képét látjuk, nem a 3D modelleket felénk nézve, amit el lehetne forgatni.
de a felülnézetet, vagy az épületek kikapcsolását könnyen meg lehetne oldani szerintem.
 

DeletedUser23514

Guest
Én a 3D-épületeket úgy gondoltam hogy lenne a játéknak egy 3D verziója amit meg lehetne venni (A nagyobb teljesítményű gépekre). Ez a játék is az alap szerveren tárolná a várost csak a gép megjelenítené 3 dimenzionálisan is.

Az útépítő ötlet szerintem is könnyen megvalósítható és jó lenne!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent