Játékos bejelentő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Bátorkodtam létrehozni ezt a topicot. Ugyanis -szerintem nem csak nekem- nagy problémát okoz az, hogy ha naponta többször megtámadnak, és nem tudsz nyersanyagokat előállítani. Úgy gondoltam, ide lehetne bejelenteni azoknak a játékosoknak a nevét, akik állandóan támadnak. Persze bizonyítékkal, pl. képpel.
 

DeletedUser1300

Guest
Sziasztok!

Bátorkodtam létrehozni ezt a topicot. Ugyanis -szerintem nem csak nekem- nagy problémát okoz az, hogy ha naponta többször megtámadnak, és nem tudsz nyersanyagokat előállítani. Úgy gondoltam, ide lehetne bejelenteni azoknak a játékosoknak a nevét, akik állandóan támadnak. Persze bizonyítékkal, pl. képpel.

hát tudod ez egy ilyen játék.
 

DeletedUser

Guest
Naponta többször? hm, akkor Te rossz fórumba írtál. ;-)
 

DeletedUser

Guest
hát tudod ez egy ilyen játék.

Értem én, de nagyon unfair, ha valaki olyan támad meg, akinek nagyobb a területe, ergo több -tegyük fel- katonai épületet tud építeni. Tehát fejlettebb hadsereggel jön, a termelésemet pedig megakadályozza..
 

DeletedUser2889

Guest
Próbáld meg a nyersanyag "beszedését" úgy időzíteni, hogy akkor pont gépnél legyél.Ha így csinálod, akkor a támadó nem visz semmit, egy idő után pedig megunja és nem támad többet.
 

DeletedUser

Guest
Mivel az AI védekezik, így ez mindig unfair. 2-3 korral magasabb védőket le lehet szedni. Ajánlott a vegyes védelem, pár ló, néhány katona, íjász és katapult (persze az adott elérhető korból). Így biztos, hogy lesz áldozata a támadónak. Ezután már cak azt kell elérni, hogy ne érje meg neki támadni. Ha gépközelbe vagy, akkor tedd 15percesre a gyártást és soha ne rakd 8óránál többre. Nem gazdaságos. Ha 8 óránként se tudsz belépni, akkor így is úgyis hátrányban vagy. Még ha meg se támadnak akkor is.
 

DeletedUser

Guest
Sokat szoktam gépközelbe lenni. Azt hiszem megfogadom a tanácsaidat. Köszönöm ;)
 

DeletedUser4387

Guest
Amúgy meg Túl lehet élni azt a pár támadást.. az hogy elvisz 20 aranypénzt nem a világ vége.. amúgy támadj vissza.. a védő seregre nem igazán szoktak nagy gondot fordítani, láttam olyat, hogy a támadó seregbe lovas ijjász meg légiós, de a védősereg 2 lándzsás :cool:
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent