Kibeszélő Incidensek

Gróf úr

Aktív tag
Az incidensek mikor jelennek meg? Fix időpontban, vagy valamikor a nap folyamán?
Ha egy épület takarja az incidenst, akkor milyen módon lehet észrevenni? Mondjuk „átüt" az épületen, vagy figyelmeztető jelzés jelenik meg fölötte?!
Takart incidens aktiválásába nem fog bezavarni a takaró épület?
 

DeletedUser25416

Guest
nekem a kezdetektől fogva van sajnos nincs időpont mindig körbe kell nézni az egész területet de segítettség van mert villognak a tárgyak remélem kisegítettelek
 

DeletedUser25416

Guest
örülök hogy segíthetem de csak 18 után keres tárgyakat
 

Vanek ur

Aktív tag
Az incidensek mikor jelennek meg? Fix időpontban, vagy valamikor a nap folyamán?
Ha egy épület takarja az incidenst, akkor milyen módon lehet észrevenni? Mondjuk „átüt" az épületen, vagy figyelmeztető jelzés jelenik meg fölötte?!
Takart incidens aktiválásába nem fog bezavarni a takaró épület?
Szerintem a frissítés után aktiválni is fogják.
Ha takarva van, akkor maximum csak a környezetéről, annak változásáról. Városon kívül simán észrevehetőek, városon belül meg a forgalom úgyis megáll, ha valami 'úthiba' van; így kattintgatásokkal meg lehet találni.
 

DeletedUser23560

Guest
Szerintem a frissítés után aktiválni is fogják.
Ha takarva van, akkor maximum csak a környezetéről, annak változásáról. Városon kívül simán észrevehetőek, városon belül meg a forgalom úgyis megáll, ha valami 'úthiba' van; így kattintgatásokkal meg lehet találni.

Az én városomban csak a csillagok mozognak, nem fogom emiatt aktiválni az animációkat...
 

DeletedUser25455

Guest
Telefonról milyen opciót kell bekapcsolni, hogy (Idézem: villognak) az incidensek, mert qnem találok ilyet. Vagy hogyan van megfogalmazva? Válaszokat köszi ;)
 

erika5503

Aktív tag
elvileg 24 óráig lenne látható ...de ez idáig még semmi nem volt és eltelt a mai nap szinte 17:29 van ... csak porhintés ez az egész ...nincs is ilyen funkció a játékban sehol nálam a 4 világban reggel 8,00 óta
:mad: :(
 

Vanek ur

Aktív tag
Nálunk a céhben egyvalakinek vannak incidensek, a többieknek semmi. Ez hogy lehet?
Úgy, hogy az incidensek korábban be lettek vezetve, de csak pár játékosnál. Ezek kiválasztására nem tudok szabályt mondani (talán a régebbi játékosok közül kerültek ki), de náluk a bétára való bevezetés után nem sokkal aktiválták az élesen is. Így ők már régóta 'incidensezhetnek' (mégha nem is tűnt fel nekik). Hogy a többieknél mikor aktiválják itt, azt nem tudom; lehet, elhalasztották holnapra az event kezdésre. De az is lehet, hogy valami közbejött, és hosszabb halasztást szenved a feature - csak lehet, még nem ért rá az itteni fórum-suppport ezt kiírni.
 

EmyLin

Tag
Sziasztok! Elvileg tegnap elindították dátum szerint, de nálam semmi változás, nincsenek felbukkanó tárgyak. Mikor lehet rá számítani hogy valóban elindul az incidens?
 

DeletedUser23560

Guest
Ha jól értettem, az incidensek a kincsvadászat helyett kerülnek be a játékba? Ha igen, joggal feltételezhetem, hogy amíg megvan a kincsvadászat, addig biztosan nincsenek incidensek? Mert a kincsvadászat nálam még aktív....
 
Fent