inaska

DeletedUser36

Guest
-Sziasztok SP vagyok Borsod megyéből:61 éves ÖRÖK IFJÚ:)
-Kedvec ételem a Töltöt Káposzt italom a Jó Tokaji Vörös bor mértékel Gyógyszer:)
-Szertem a Focit(az 1964 olimpiát nyerő csapat tagja volt Szepesi Guszti Unokabátyám:)
-S persze szretem a jó zenét a Beatleszen nőttem fel de szeretem a kemény zenét is Metált:):
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser22466

Guest
Sziasztok!
Nyugdíjas, 2 fiú unoka büszke nagyanyója vagyok. Pesten születtem és éltem 40 évig, majd meg únva a főváros szennyezett levegőjét és az örökös zajt, csendesebb vidékre költöztem, a hagyma fővárosába.
Szép kis városka, ahol nyugdíjasnak jó lenni a nyugalom és csend, nem utolsó sorban a jó levegő, a kert és az udvar miatt. Igaz teendő is van vele, de szívesen dolgozgat az ember, már a mozgás miatt is :))
Szeretek kézimunkázni, kötni-horgolni, hímezni, goblenezni.
Sokáig titkárnőként dolgoztam, de mellette másodállásban vállalkozóként lakástextillel is foglalkoztam.
Ami igazán kielégíti a szabadság igényemet az az autózás. Imádok vezetni, talán ez az oka annak is, hogy 5 évig autóbuszt vezettem a fővárosban, aktív koromban. :)
Azonban az igazi hobbim a lakástextil varrás volt, amit mindig csináltam főállásban is, de mellékállásként is a buszvezetés mellett.
 
Fent