Kibeszélő HTML5 verzió

DeletedUser20383

Guest
Végre! Most már flash-t problémásan támogató böngészőben is tudok játszani. A teljesítmény sem vészes, leszámítva a hosszabb töltőképernyőket. A tooltipek néha a bal felső sarokban villannak fel, illetve ha húzom az egeret, akkor eltűnik a játékbeli mutató

Újabb észrevétel.Ugyanúgy ahogy a Flash változatban a HTML5 változatban is 40 perc után a játék "mozdulatlanná"vált és csak az oldal frissítése után lehetett újra a játékkal játszani

Próbáld meg átméretezni az ablakot frissítés helyett
 

DeletedUser25831

Guest
Nálam tökéletesen megy Chrome és Safari alatt...
Nem is lehet össze hasonlítani, hogy mennyivel gyorsabb a flash -nél, nincs se akadás, se lassú töltés, se fagyás, se semmi.
Ideje volt már megszabadulni ettől az őskövülettől (flash)...
 

Vanek ur

Aktív tag
Nem tudom, olvassa-e egyáltalán bárki, akinek kellene, de hátha (örök optimista vagyok). Szóval egy bugreport...

Chrome és Firefox alatt is jelentkezik Windows 7 használata mellett az alábbi gond: eseménynaplóból illetve barát vagy céh listából támogatva, valamint székre ülve az adott gombok alatti épületekről ugrik fel üzenet (pl. valami olyasmi, hogy 'Az X épület már motiválva van!'). Vagyis mintha az ablak gombja alatti részről dobna fel üzeneteket, amikor azt nem is kellene figyelnie (nagyon régen még flash alatt is volt ilyen hiba, de idővel megjavították; most ugyanez a gyerekbetegség jelentkezik html5 alatt is).
 

DeletedUser25831

Guest
Nagyon komoly baj van!!
OSX HighSierra, úgy sz@r az egész ahogyan van!
Safari alatt lagol, lassul, sőt, időnként annyira megfagy, hogy az egész Safarit ki kell lőni. Ez is csak percek múlva sikerül, szinte az egész gépet megnyúvasztja...
Chrome alatt betöltés közben "Context3D not available" hibaüzenettel leáll betöltés közben...
Firefoxot eszembe sincs egy Mac-re felrakni...
Könyörgöm, ne csak a win-júzerekkel foglalkozzatok, én is szeretek játszani!! Oldjátok meg, hogy a Mac-es chrome-on menjen!!! Vagy a Safarin... Vagy letölthető app-ként... Mindegy csak legyen valami javulás!
 

DeletedUser25780

Guest
Windows és Ubuntu alatt is tökéletesen működik Chrome-al legalábbis nálam.
Érdemes teljes képernyő nézetbe tenni, mert eltakarhatja pl.: alsó sáv a böngészőben a játékterületet (canvas)
 

DeletedUser25831

Guest
Kedves Support!

Lehet itt választ kapni is, vagy csak egymással csevegünk?
Mac alatt a HTML5 verzió hasznavehetetlen!
Chrome alatt "Context3D not available" üzenettel el sem indul, Safari alatt meg cirka 8-10 percig megy, aztán elkezd lassulni, és ha nem lövöm ki akkor további 3-4 perc alatt kinyírja a gépet...

Csináljatok már valamit, vagy legalább egy visszajelzést dobjatok, hogy "jóvan bazzeg tudjuk"
 

Csiliz

Aktív tag
Továbbra sincs változás a HTML5 verzióban. Rettentően, de rettentően lassú!!! Nem tudom, hogy miért, de egy művelet, ami a flash-es verzióban pl. 1 mp-t vesz igénybe, addig a HTML5-ben akár 3-4 mp-t is! Pl. Mikor csinálom a támogatásokat a flashes verzióban fürgén végig tudok menni a céh, barát és szomszéd listán, de a HTML5-ösön már ez is idegtépő a lassúság miatt.Továbbá a böngésző is le szokott fagyni egy rövid időre, amikor valamilyen scriptet futtat a program.
Az egészben csak egy jó van, hogy azok a bosszantó hibák, amelyek már több, mint egy éve keserítik a játékomat a flash-es verzióban itt a HTML5-ben nem fordulnak elő.

Ja, és el ne felejtsem, elég gyakran van az, hogy kattintás után csak pörög, pörög és csak pörög a "homokóra"... Ilyenkor csak az oldal frissítése szokott segíteni!
 
Nem érdemes se a supportnak, se ide írni, mert egyáltalán nem reagálnak semmire. Kérdezem én, akkor minek vannak a supportosok? Semmi hasznuk nincs!!!!!!
 

Csiliz

Aktív tag
Már egy ideje átálltam a HTML5-ös verzióra és most már nagyjából meg vagyok vele elégedve. Ami még megmaradt:
• gyakran egérkattintás után lefagy a játék és csak a böngészőablak frissítése után lehet folytatni a játékot,
• néha a böngészőablakból kicsúszik a fogadó és szintén csak az ablak frissítése után lehet visszahozni,
• ha el van indítva a játék kissé jobban leterheli a processort (kb. 15-20%-kal) alaphelyzetben - nincs játék csak el van indítva, ha pedig játszom akkor még jobban. Igaz, erre a mai frissítésben jeleztek valami javítást.
 
Fent