Hogy van ez?

Keshisyan

Új tag
Szia! Úgy, hogy keresel olyan játékost akinek van terméke, és ad el belőle fp.-ért, és megalkusztok hogy mennyi és milyen terméket ad mennyi fp.-ért cserébe, te beépíted a nevezetesébe a kért fp.-t aztán a piacon átadja neked a kért terméket valami kicsi termékért cserébe.. kb. ennyi..
Értem, köszi az infót, de az efféle alku idegenek közt mennyire megbízható? Mennyire gyakoriak a csalások, átverések? Pl az egyik fizeti a kért dolgot, de a másik fél meg nem. Gondolom akkor valmi részletekbe való oda vissza cserélgetésnél, igy nem lehet nagyot bukni ha másik átver.

Paco83

Aktív tag
Értem, köszi az infót, de az efféle alku idegenek közt mennyire megbízható? Mennyire gyakoriak a csalások, átverések? Pl az egyik fizeti a kért dolgot, de a másik fél meg nem. Gondolom akkor valmi részletekbe való oda vissza cserélgetésnél, igy nem lehet nagyot bukni ha másik átver.
Aki árut, szettet ad el, annak nem érdeke, hogy átverje a másikat, mert valószínű rendszeresen csinálja és előbb utóbb híre megy. És akkor elég komoly bevételi forrástól esik el. Ettől függetlenül előfordul, de ritka.

Fruzsy17

Aktív tag
Először szerintem kérdezz körbe mondjuk a céhedben, hogy tudnak-e neked ajánlani valakit.
Lehet, hogy már van valakinek tapasztalata valakivel.. Legyen az pozitív vagy negatív, jó ha tudsz róla. :)

Mindenképp 1 nagyobb játékossal próbálj meg csereberélni.

helen

Nagyon aktív tag
Érdemes körbekérdezni a céhedben és a barátaidnál, és olyan eladó mellett dönteni akit többen is javasolnak. Néha van hogy valaki átver, de az ritka mert gyorsan híre megy a szerveren, és a játékosok figyelmeztetni fogják egymást, hogy nem éri meg az illetővel tárgyalni. Az eladók nagy része korrekt, ez érdekük is, mert nekik a nevijük épül így.. tehát az az érdekük hogy minél több ember megkeresse őket. Ha kérdezősködsz, biztos fognak mondani pár nevet hogy kikhez fordulhatsz. :) Még akár az is lehet hogy a céheden belül vagy a baráti körödön belül találsz valakit. - ha jó céhed és kiterjedt kapcsolataid vannak-