Hogy lehetne jobb a GvG?

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23477

Guest
Sziasztok!

Ezt a témát azért indítom,mert elég sok az elégedetlenkedő,azok táborában,akik vették a fáradságot,hogy megismerjék a GvG világát.Egy kezemen meg tudnám számolni hogy hány céh toplistás a különböző korokban,az ő embereiken kívül ez a fejlesztés mindenkinek csak csalódás.
Ide várnám a javaslatokat,hogy ki mit változtatna,hátha meghallgatásra találnak kéréseink.
Kezdeném is az ötletelést,szerintem ezt az egész GvG csatározást ugyanabban a formában kellene játszani mint a PvP tornyokat,heti nullázással vagy akár napi nullázással.Olyan lehetne mint egy társasjáték.Ha ez így marad,az egész érdeklődés híján el fog sorvadni...

üdv mtszcs
 

DeletedUser23505

Guest
Sziasztok!

Megragadnám a lehetőséget... :)
Ezúton szeretnék gratulálni a játék fejlesztőinek, akik ügyes fondorlattal kitalálták a "megszállási zónát" :D :D :D
Ezzel a bravúros húzással sikerült a kisebb céhek megtelepedési esélyeit 1%-ról 0%-ra redukálni.
Nem tudom elhinni, hogy ezt gondosan végiggondolták, vagy hogy egyáltalán milyen stratégia rejlik emögött, de így olyan színezete van az egész dolognak, hogy a nagy céhek játszóházat csináltak maguknak! :D :D :D
Gratulálok, és a "kicsik" nevében is köszönöm, hogy mindezt nézhetjük! :D
 

DeletedUser

Guest
Vannak jó dolgok is a gvg-ben ami miatt látszik hogy nem egy céh tudja uralni a teljes térképet, de nem eléggé exponenciális mértékben növekszik az újabb tartományok megszerzésének költsége, azért vannak 15-20 tartományt birtokló céhek. A taktikai csatázást, azt hogy próbálod a katonákat megkímélni nem kellene akár pvp-ben akár gvg-ben egyetlen automatikus gombnyomásra leredukálni. Ha az lesz a lényege a csatának hogy ki tud több katonát összeszedni akkor ki is lehet dobni a játékot. Akkor felteszem a z europa universalist és majd játszok offline. Ezzel az erővel fel lehetne rakni 30 katonát 5 ellen is. Nem véletlen találták ki hogy 8-8 ellen küzdjenek és kicsit sakkozásra hasonlított. Vagy törölni kell az automata csatázás lehetőségét vagy normál sebességgel játssza végig a gép a csatát(az majdnem olyan hosszú mintha átlag ember gondolkodva taktikázva játszana). Ha a játék jó és gondolkodtató részei kiesnek (értem itt pl. az idegesítő épület elhelyezési gondokat is mert nem lehet 90 fokban elforgatni az épületet és így sokkal nehezebb a városépítés, a csatázások) nem maradok itt. A gyertek és nyomjunk automata csatát 20x együtt xy céh területe ellen nem nagyon hat meg...Pvp-ben meg lekorlátoznám hogy kor szerint max 2 korral mehetnél vissza hogy szomszédot megtámadhass, vagyis a városháza korától függően én pl. csak ipari és progresszívet támadhatnék meg. A megszállási zónára is reagálok. Ott van elb@szva az egész hogy vannak a térképen lévő céhek és ha te be akarsz ugrani a megszállási zónába akkor 5 ember kiszáll a céhből csinál 1 perc alatt egy másikat és lever 3 perc alatt, ráadásul ki sem derül ki támadott meg mert nem írja az üzenet. Konkrétan nálunk a hűség-becsület csinálja ezt és nem érdekli hogy te majd ezért abbahagyod a játékot. Az meg hogy éjszaka játszunk mert a kockafejűek akkor talán alszanak, megint nem egy túl jó lehetőség...Sok sebből vérzik a játékmenet, gyors beavatkozás kell vagy nem marad elég játékos. Én biztos vagyok benne, hogy mindenki jobban járt volna ha várnak még fél évet a gvg-vel és addig betesznek új küldetéseket és meghódítható területeket azoknak akik a végén jártak a játéknak.
 

DeletedUser23505

Guest
actionman, nem, nem alszanak! :D Tapasztalatból tudom! :D
Mi is szereztünk meg nagy nehezen szektort "Góliát" ellen, éjjel háromkor, de az igazi koczka akkor is őrséget ad! :D
És terméke ugyan nincs, de arra van esze, hogy az ostromseregünket leverje! :D De nem jött össze, és ez talán az automata csatázás funkciónak köszönhető, úgyhogy van jó oldala is a funkciónak, különben a mammutcéh mellett az életben nem foglalunk szektort. :D
A másik dolog, megszállási zóna, sajnálom, tévedtem, megkövetem a fejlesztőket, ugyanis ahogy partot ért az előre loholó,védelemre fittyet hányó, csupa kiváló stratégákból álló céh, máris ott volt a lehetőség, és tudtunk is élni vele, csak nem szabad feladni. :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent