Nem játékhiba Hiba a betöltéskor

II. Peti

Új tag
Sziasztok. Mióta ma frissítettem nem enged be a játékba. Illetve betölt a játék a háttérben az üzenet alatt/mögött de játszani nem lehet vele. Valami belső hibát ír. A kép mellékelve. A játék verziója: 1.236.19.
A telefon samsung A70.
Eddig nem volt soha ilyen problémám ezen a telefonon. Ujra is indítottam a telefont akkor is feljön a hiba.
'E' szerver. Másokat kérdeztem nekik megy.

Újra relepítettem a telefonra a progit de még mindig fent áll a hiba.

Indítottam egy új települést az 'A' szerverre és azt simán beadta. Úgy látszik csak az 'E' szerverre ír hibát.

Újabb fejlemény. Egy másik telefonra is letöltöttem és belépéskor ugyan az a hibaüzenet jön. Valószínű hogy nem nálam lesz a gond.
 
Utoljára szerkesztve:

Xandur

Új tag
Üdv!

A frissítés óta nem tudok belépni a játékba. A support javasolta h másik böngésző, cookie-k törlése de nem használt.
Másik gépről be tudok lépni csak erről nem valamiért. (Az nem opció h használjam a másik gépet, csak kipróbálni léptem be.)
Ja és a support a játékba ír üzit, amit ugye belépési probléma miatt nem tudok elolvasni.
Ötletek?
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Üdv!

A frissítés óta nem tudok belépni a játékba. A support javasolta h másik böngésző, cookie-k törlése de nem használt.
Másik gépről be tudok lépni csak erről nem valamiért. (Az nem opció h használjam a másik gépet, csak kipróbálni léptem be.)
Ja és a support a játékba ír üzit, amit ugye belépési probléma miatt nem tudok elolvasni.
Ötletek?

A support nem a játékban ír, csak oda kapsz értesítést, ahogy email-ben is.
Most hirtelen valami beállítás jutott eszembe. Internet beállítások, böngésző beállítások, vírusírtók, stb.
 

Xandur

Új tag
Nem változtattam semmin. reggel még be tudtam lépni kedden. este hazajöttem és semmi.
Csak pörög ott a betöltésnél és nem lép tovább. Közte történt a frissítés a játékban :(
 

Ildi48

Új tag
Ma reggel még bejött a játék azóta nem tölti fel a számítógépemre. Már kikapcsoltam a gépet újra indítottam semmi, nem tölti be csak pörög. Köszi a választ
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Ma reggel még bejött a játék azóta nem tölti fel a számítógépemre. Már kikapcsoltam a gépet újra indítottam semmi, nem tölti be csak pörög. Köszi a választ
Próbáld meg másik böngészőben.

Ha nem megy így sem, írj a supportnak!
 
Fent