Helper

SpideR1993

Új tag
Sziasztok!
Máig nem hallottam erről a helper dologról. Rá néztem és ha másra nem is de a termelésekre és nevikhez jó lehet. Szabályos egyébként? Több félét találtam. Ki melyiket használja? És kinek mi a tapasztalata? Köszönöm előre is :)
 

Gentor

Tag
Elvileg nem szabályos. Legalább is minden magyar FOE vezető/csapattag ezt állítja. Nem állíthatnak mást, hiszen ők is csak az InnoGmes bábjai sajnos...
Tiltást viszont nem fogsz tőle kapni, ha abból indulunk ki, hogy a foe játékosok 90%-a használja és még nem tiltottak senkit se miatta. Érdekes szabály valóban, hogy nem engedélyezett, viszont nincs semmilyen szankció a használatáért. Erről elég sok levelezésem ment velük. Röviden: Ha használod akkor nem tiltanak, ha nem használod akkor abba a 10%-ba fogsz tartozni, akik nem szegnek szabályt.

Ha vezetőségi tagot kérdezel meg róla, akkor ezt a választ fogod kapni: " semmilyen harmadik féltől származó program nem minősül megengedettnek a játékban. "


Jó játékot!
 
Utoljára szerkesztve:

RealCorpus

Új tag
Elvileg nem szabályos.
Úgy tudom, nem avatkozik a játék menetébe, csak összefoglaló tájékoztatást ad, amit amúgyis ki lehet szűrni a játékból, csak rengeteg kattintással.
Pl. várostérkép épületek korával, begyűjthető dolgok összegzése, kulturális településen a visszalevő gyűjtendő, stb.
Szóval szerintem nem az ilyent nem nézik jó szemmel, hanem, ami a játék menetébe is befolyással bír. Persze tévedhetek...
 

kőfejű

Új tag
sziasztok. már közel 2 éve játszom ezzel a játékkal, tetszik nagyon. Még sosem játszottam semmilyen ilyen jellegűvel, de hallottam erről a Help-ről, olvasom is a forumot, de bizonytalan lettem, nehogy kitiltsanak, és oda a közel 2 év, éjjel nappali melóm ezzel. Szoval kinek mi a véleménye, persze mindenkinek más az érdeke, mást mond, de a fiam is lebeszélt ennek a használatárol, ő már lassan 20 éve játszik hasonlo stratégiai játékokkal, és nézegeti a yutun az ellen véleményeket is, és a kitiltásokat is.
 
Fent