HARCÁSZAT

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25945

Guest
Sajnálattal tapasztalom, hogy a játék nem enged teret a BÉKÉS felhasználók részére! Javasolnám alternatív lehetőség beépítését. Mégpedig a Vas Korszaknál a továbblépési lehetőség beépítését a Harcászatnál. Jelenleg ha ez a menü nincs feloldva, nem lehet a játékban tovább lépni. Nyilván többen is vannak akik NEM KÉRNEK A FOSZTOGATÁSOKBÓL ÉS NEM AKARNAK FOSZTOGATNI! A játékban nekik is helyet kéne kapni és engedni a békés felhasználók játékát is. Egyben szomorúan tapasztalom, hogy ez a játék IS (!) szinte buzdítja és kiképzi a fiatalokat, gyerekeket az erőszakra, bűnözésre, lopás - fosztogatásra!
 

Asani

Tag
Már bocsánat, de évek óta fut ez a játék, vissza visszatérő probléma a fosztás. Igen zavaró ha kifosztanak, igen tudsz ellene tenni. Része a játéknak, hisz ha nyíltan nem is álltak ki mellette, konkrétan van nevezetes 2-is ami támogatja a fosztást. Ebben a játékban ez megengedett. Miért ágálunk ellene? Monopolyban sem kérjük hogy vegyék ki a kapitalizmust, a játék akkor ér véget ha a többi tönkrement. Itt még ez sem igaz, hisz mégha egyszerre az összes szomszédod is rabol le akkor is tudsz fejlődni, ügyeskedni. Meg a sokmillió pontos a sokezer pontost rabolja és nem tud ellene védekezni, hát ezt is túl lehet élni, felfogás kérdése. A védelem szubjektív, a legjobb védelem is áttörhető. Felesleges is erre törekedni. Nem szabad hagyni támadható felületet, szedd be előtte mielőtt elvinnék, védd a városod kocsmás támadhatatlansággal, amit lehet motiváltass a barátaiddal, céhtagjaiddal. Kérj tanácsot tapasztaltaktól, beszélj a kirablóddal (normálisan)... Megannyi lehetőség van.
 

DeletedUser25774

Guest
Sziasztok. Én nem engedném hogy azok akik mindent kifejlesztettek, és már a támadás és a védekezése 300% -os. Fejlődni próbáló 3-5 szinttel kisebb játékosokat fosztogassák.

Ezért sokan hagyák abba a Játékot.

A kereskedés kezd 0 szintre csökkenni.

Csak azok élvezik a játékot akik régen kijátszották és csak fosztogatni jönnek fel .

Ti is így gondoljátok?
 

Asani

Tag
Engem időnként sikeresen kirabolnak. Főszerveremen nagyon ritkán, a többin néha néha. Mikor kisebb korokban jártam, és összesorsoltak nagy pontszámú maxra fejlesztett városú játékosokkal, akik akár 4-5 korral előttem jártak, hát akkor is volt hogy fosztottak. Persze rosszul esik, hogy elkarmolnak tőled 5 fp-t. Vagy a termelőd egész napos termését. De ettől nem áll le a fejlődésed. Motiváljon ez arra, hogy szedd be időben, tegyél ki csalit(gyárts 5percest valamelyik jó célpontnak számító épületedben és hagyd kinn), vagy annyi módja van a védekezésnek, kérjetek tanácsot tapasztaltabbaktól.

Sziasztok. Én nem engedném hogy azok akik mindent kifejlesztettek, és már a támadás és a védekezése 300% -os. Fejlődni próbáló 3-5 szinttel kisebb játékosokat fosztogassák.

Ezért sokan hagyák abba a Játékot.

A kereskedés kezd 0 szintre csökkenni.

Csak azok élvezik a játékot akik régen kijátszották és csak fosztogatni jönnek fel .

Ti is így gondoljátok?

Bandi, én is "kijátszottam a játékot" a szavaiddal élve de nem szoktam fosztani. Egész eddigi 4 évem során 13 épületet fosztottam ki. De megértem ha valaki szereti ezt, örömet lel benne, vagy üzletként kezeli, ezzel előnyhöz jut vagy csak szórakozik általa. Része a játéknak, kár erre szót pazarolni.
A kereskedés nem erre a lapra tartozik, és aki emiatt hagyja itt a játékot, annak a sodoku való tényleg. Ott nem érheti atrocitás. Itt igen, itt verseny van. Legyél ügyesebb, legyél te a legjobb, és akkor nem fognak tudni kifosztani. :)
 

DeletedUser25973

Guest
Sziasztok!
Én egyszer már abbahagytam a játékot az állandó fosztogatások miatt. Nagyon idegesítő, hogy minden szomszédságban akadt aki erre specializálódott és rendszeresen kifosztott. Csak tolvajképzőnek hívom azóta a játékot. ("menj fossz ki másokat" stb.)
Városomat átadtam a szupporton keresztül valakinek aki megígérte, hogy jó gazdája lesz (termékek ezrével, fullos fogadó stb.) Mostanában kíváncsiságból újra regisztráltam, rákerestem, milliméterre úgy van ahogy hagytam. Másra kellett ezek szerint.
Megint játszani kezdtem. Megfogadtam, hogy a vaskorig fejlesztek. Most nem fosztanak de nehezebb fejlődni. Ez van, tudomásul vettem, ez ezzel jár. Sokkal kevésbé idegesítő, hogy lassacskán tudok fejlődni mint az, hogy folyton azt néztem most vajon melyik nagymenő fosztott ki. Most békésen építgetek, gyűjtögetek, boltolgatok, támogatok, kocsmázgatok... :O)
Tanácsom: gyűjts be mindent időben, hagy kint csalit, miután 2-3 alkalommal szinte üres kézzel távozott - lekopik rólad. A lelkes amatőr tolvajokat pedig egy erős védelemmel ellátott, ütőképes védősereg elriasztja.
A békés betyárok is tudnak fejlődni (számos példa van erre a játékban) csak szépen lassacskán. Vedd úgy, hogy ez a kihívás! Lopkodni nem nagy kunszt.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent