Hali Forgesok

DeletedUser1050

Guest
A kovetzoket hianylom:
-egy olyan kellene pl. ha be megyeka kohajitoba, ra muatok a kepre akkro ki irja a fegyver parametereit vagy is hogy mire kepes.. Csata kozben latszik csak az baj...Vagy nyithatnatok le irast itt hogy mi mit tud...
-Cset jatekban . Kaptam levelet. ra kattintok hogy meg nezem a regi beszlegteseket e snem tudom meg nezni.. Valami gaz van ott vagy nalam;)-
-Egy ismeros is itt van es kulon vilagab kerult vagy mi? Ezt nem ertem.. Irni tud nekem ,de a varosom nem tudja meg nezni.Meg en se az Ovet...
 

DeletedUser

Guest
A kovetzoket hianylom:
-egy olyan kellene pl. ha be megyeka kohajitoba, ra muatok a kepre akkro ki irja a fegyver parametereit vagy is hogy mire kepes.. Csata kozben latszik csak az baj...Vagy nyithatnatok le irast itt hogy mi mit tud...
-Cset jatekban . Kaptam levelet. ra kattintok hogy meg nezem a regi beszlegteseket e snem tudom meg nezni.. Valami gaz van ott vagy nalam;)-
-Egy ismeros is itt van es kulon vilagab kerult vagy mi? Ezt nem ertem.. Irni tud nekem ,de a varosom nem tudja meg nezni.Meg en se az Ovet...

A fegyverek,egységek paramétereiről tájékozódhatsz itt a fórumon: http://forum.hu.forgeofempires.com/showthread.php?21-Ismertető-Egységek
A levelezés hibája ismert,a javításán dolgoznak.Addig javaslom,töröld az olvasott leveleket.
A játékban egyes kontinensekre regisztrálhatsz-80szomszédod van,akiket láthatsz is.Az imerősödnek nyilván már más kontinensre sikerült regisztrálna,ezért nem tudjátok egymás városát megnézni.
 

DeletedUser

Guest
Tényleg, a külön kontinenseken lévők sosem fognak találkozni? Az egész játékot azzal a 80 (ebből 40 aktív, ebből 25 aktívabb) játékossal fogom leélni? :D
 

DeletedUser

Guest
A jövőben van olyan terv, hogy az aktívabb játékosok kerülnek egy kontinensre.
 

DeletedUser16

Guest
Ha lehetséges nézetek szét fórumon ha kérdésetek merül fel. Bizonyára vannak olyan felmerülő problémák amire még nem érkezett válasz de ez mind olyan kérdés amire már van konkrét válasz. Ne legyetek lusták...:)
 

DeletedUser21929

Guest
sziasztok
a kérdésem az lenne hol tudok kocsikereket csinálni??
Köszi
 
Fent