Hős

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser12946

Guest
Szerintem lehetne egy olyat létre hozni hogy hős ez az egység erősebb lenne a többinél de egyedül nem menne mégse sokra minden korban lehetne egy külön hős szerintem amit a kor végén lehetne kifejleszteni
 

DeletedUser7560

Guest
ennek a hősnek max akkor látnám értelmét, ha saját karakter lehetne, vagyis mi nevezzük el, mi adhatunk neki fegyvereket, stb.
a másik a helyhiány, hogy egyetlen egység miatt nem hiszem hogy sokan akár egy 2x2 es területet is elpazarolának

ha jól emlékszem kh-n van valami hasonló (nem tudom 2-3év alatt mi változott ott), de ott se valami nagy szám, fegyvereket talál oszt megy harcolni, de nem nagy érvágás ha kimúl
a fegyverei az hiszem küönböző egységeknek adtak bónuszt, más haszna nem nagyon volt annak az egységnek
 

DeletedUser

Guest
Lovagnak hívták (mondjuk el is lehetett nevezni :) ), és 6 teljes óra volt kiképezni. De toszottul erős volt. Többre nem emlékszem, rég klánháborúztam.
Viszont nem lenne rossz ötlet itt bevezetni, tutira jó lenne, csak tényleg kérdés, hogy hogy lehet megoldani a képzésének problémáját.
 

DeletedUser9

Guest
Meg legyen mellé két tábornok, akik javítják a morált és csökkentik a sebzést.
 

DeletedUser

Guest
Meg a tisztikar többi tagja is, aztán nem marad közlegény, aki harcoljon :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent