Gyemant akcio?

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Hello!

Azzal kapcsolatban erdeklodnek, h van-e itt gyemant akcio?
A konkurens jatekok ugye idonkent csinalnak akciot es adnak +50-100%-ot a kapott gyemantokra.
Itt ilyen van?
 

DeletedUser1300

Guest
Hello!

Azzal kapcsolatban erdeklodnek, h van-e itt gyemant akcio?
A konkurens jatekok ugye idonkent csinalnak akciot es adnak +50-100%-ot a kapott gyemantokra.
Itt ilyen van?

Ez a játék nem régen indult. Jelenleg ilyen akciók nincsenek. Viszont vannak nyeremény játékok amivel tudsz gyémántot szerezni. De a + 50-100% kicsit túlzás, más játékokban is, max 20-30% amivel találkoztam eddig.
 

DeletedUser

Guest
Azt szeretném megkérdezni hogy gyémántot csak a csatáért lehet kapni vagy másért is lehet kapni?
 

DeletedUser

Guest
Csatákért maximum medálokat kapsz, ha erre gondoltál... Medált másért nemlehet. Gyémántra van még néhány lehetőség, de közel sem nagy tételben.
 

DeletedUser

Guest
Azt szeretném megkérdezni hogy gyémántot csak a csatáért lehet kapni vagy másért is lehet kapni?

A csata végeztével a játékosok pontokat kapnak, amelyek beleszámítanak ranglistájukba, és a PVP bajnokságokba egyaránt! Van olyan küldetés is, ami elvégzése után kapsz gyémántot, de egyébként venni kell.
 

DeletedUser

Guest
Ez a játék nem régen indult. Jelenleg ilyen akciók nincsenek. Viszont vannak nyeremény játékok amivel tudsz gyémántot szerezni. De a + 50-100% kicsit túlzás, más játékokban is, max 20-30% amivel találkoztam eddig.

Ennyire penzehes jatekkal meg egy van amivel talalkoztam, a **************-je.
Ott rendszeresen van 50%-os rubin akcio (ugyanaz mint itt a gyemant) es havonta egyszer el lehet kapni 100%-ost is, illetve elvetve 75%-ost.
Tovabba, naluk olyan is van, h X idoszakon belul fele ertekben hasznalhato a rubin...
Ugyhogy de, van ilyen. Ahol 15K HUF-ot eltapsolhatsz 1-2 nap alatt, ott azert illik neha a jatekosok kedvere tenni.
Ezek ugye nem allandoak, hanem beugrik egy timer a jatekban hogy van masfel orad (vagy ketto? mar nem tudom) es ha ezen idoszakon belul koltod a penzed a jatekra akkor tobb a rubin, vagy ha ezen ido alatt vasarolsz pluszokat a jatekban, akkor kapsz ra 50% kedvezmenyt.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3388

Guest
Sziasztok!

Olvastam más topicokban, hogy e-mail cím megerősítésért 30 gyémit adtok, de hol kell megerősíteni a játékban vagy itt a fórumon? Nekem sehol sem írja, hogy még nincs megerősítve...Köszi a segítséget előre is!

M
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok.

Csak egy kérdésem lenne.
A gyémánt vásárlásnál az átutalás az egy sima befizetés?
Mert egy sima csakket vélek felfedezni a kis képen.
Amugy egyet értek a gyémántos akciókkal.
De remélhetőleg ha eltelik egy kis idő itt is lesz majd,de ez még BÉTA a bejelentkezési főoldal alapján.
 

DeletedUser20591

Guest
Sokáig itok volt előttem, hogyan lehet gyémántokhoz jutni, de végre nem üresen jelent meg a vásárlási oldal. Csakhogy, a bankkártyát valamiért visszautasítja a rendszer, pedig helyes adatokat adotam meg és kellő fedezettel rendelkezem. Olyannyira, hogy át is utaltam a választott összeget. Le is vontáők számlámról, de a gyémántok nem érkeztek meg. Természetesen a bankszámla családi ezért a család nevén van kiállítva, nem az enyémen. De a beazonosítás módja, gondolom nem okoz nehézséget, ha a játékhelyemről vásároltam. Vagy mégis?

Jó a játék, nem szeretném abbahagyni, de terület nélkül nem lehet a követelményeknek megfelelni. Területvásárláshoz kellenének a gyémántok.

Kösz é südv: Bornemissza
 

DeletedUser11

Guest
Szia,

Minden premiummal kapcsolatos uggyel a Supportot keresd meg, ebben itt senki sem tud segiteni. Ok latjak a vasarlasaidat, es ok tudnak ilyen esetekben segiteni.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent