Kibeszélő Gyémánt Csomagok Változásai

DeletedUser26763

Guest
Az áremelkedés önmagában akceptálható. Az indoklás viszont ... hát az olyan csúsztatás szagú, amilyet leginkább a népet madárnak néző politikusok használnak. Balanszban tartani az árakat és értékeket ugyanis nem csak emeléssel lehet. Egyszerűbb és tisztább lenne egy ilyen: "a Menedzsment megemelte az idei bevétel tervet, bocs, fiúk, én csak egy alkalmazott vagyok, árat emelünk, különben nem lesz bónuszom karácsonykor" - ennyi.
 

DeletedUser26614

Guest
Eddig sem volt olcsó játszani, nagy lenyúlás az egész!
 

DeletedUser25997

Guest
És miért nem lehet mondjuk 1 000 000 aranyért 100 gyémántot vásárolni?? Vagy 5 000 000 aranyért??
A játék alatt többször is lehetett kapni 900 gyémántot 1500 Ft-ért!! Ezt reális ár/érték aránynak tartom. Ehhez képest a 300 gyémánt kerül 1500-ba, ami 300%-os ár!!!! Ehhez képest egy 4-15%-os emelés mennyiben szükségszerű??
 

DeletedUser26614

Guest
Az a durva, hogy 40 FP kapsz potom hatezerért, mi ez ha nem rablás?
 

DeletedUser26765

Guest
Már túl sokat költöttem erre a játékra, így már biztos, hogy minden pályámon abbahagyom a játékot, ha elfogy a gyémánt.... kapzsi egy társaság... már így is magas volt a játék költsége... hajrá Fortnite! Remélem sokan így fognak cselekedni, indítok is a chaten ezzel kapcsoléadban egy toborzót... Ha sokan kiszállnak a játékotokból az nektek is jó lesz, mert nem kell fejleszzteni a szerverparkot. Így is érezhető nagy forgalom esetén annak terheltsége... binda
 
Hát ha jól meg nézzük akkor ez a változás nem igazán indokolt.Mert pl ha 6000 ft gyémánt csomagot nézzük az ár érték szempontjából tökéletes. De többinél is ezt nézzük akkor ugyanez a helyzet. Én ebben a játékban azt szeretem hogy nem a lenyúlásról szól ,hanem a megfizethetőségről ha az ember többet akar,ami végül is logikus. nekem az az érzésem hogy a bónuszokról van szó mert nem elég ami van még több kell ,csak hát van egy fizető kereslet nem csak itt Magyarországon hanem a nyugat Európai részen is,és már ott sem a kolbászból van kerités. Hogy ez a bónusz a játék vezetőségét érinti vagy a cégnél másokat is az már másik kérdés. Lehet hogy több játékost fogtok elveszíteni mint gondoltátok,főleg a szegényebb régiókban. Én a helyetekben nem ezt az üzlet politák folytatnám.Van egy mondás,miszerint olykor a kevesebb a több...............
 

DeletedUser26096

Guest
Még jó, hogy ez CSAK egy játék és én még régen vettem gyémántot, de megbántam...
Soha többet erre a játékra, meg egyikre sem vagyok / leszek hajlandó fizetni pénzt. Akármilyen hiperszuperfantasztikusan akciós "ajánlat" lesz a játékba, pénzért sosem fogok venni gyémántot, ezt megígérhetem... Megmarad Csak egy fáradt nap utáni játéknak. Bocsi, de többet számomra már nem ér ez a játék. Játszom, ameddig játszom, de hogy egy megveszekedett pénzt nem fogok erre költeni, az is biztos.
Ennyi.
Mellesleg tényleg oltás szaga van. Ez van, kell a pénz és rabolnak, na ennyit ér a játék és az összes fejlesztése.
 

DeletedUser26298

Guest
Fizu után vártam mikor lesz vagyis mikor lehet kedvezőbben vásárolni gyémántot.Nem tették be de már értem miért. Gyémánt ebbe a hónapba se lessz de a következőbe se 6000 ért szoktam venni de azt is erősnek gondoltam, de így már levan róla a gond nincs azt hali játszok gyémánt nélkül míg meg nem unom pedig kéne az a xxxxxxt telek :D
 

DeletedUser26005

Guest
Röhej az egész! Azt a kapitalista mindenit! Bár senkinek nem KÖTELEZŐ!! gyémántokat venni!! Ennyi! UFF
 

DeletedUser26765

Guest
A gyémántok vásárlásának megszigorítása csak hab a tortán. Bizonyára észtevettétek, hogy az eventek esetében a végső jutalmazás attól függ, hogy ki vásárolt event nyerset és mennyit... Nem vettétek észre, hogy a teljes játék működési elve úgy van felépítve, hogy rávegye a játékost arra, hogy időszakonként gyémántot vásároljon? Persze nem kell vásárolni... Úgyis lehet játszani, de sokkal szegényesebben....
 

DeletedUser26298

Guest
A gyémántok vásárlásának megszigorítása csak hab a tortán. Bizonyára észtevettétek, hogy az eventek esetében a végső jutalmazás attól függ, hogy ki vásárolt event nyerset és mennyit... Nem vettétek észre, hogy a teljes játék működési elve úgy van felépítve, hogy rávegye a játékost arra, hogy időszakonként gyémántot vásároljon? Persze nem kell vásárolni... Úgyis lehet játszani, de sokkal szegényesebben....[/QUE


Ez igaz de ha az ember szórakozni akar úgymond és van rá kerete költs rá :Természetesen nem a 2 szép szemünkért csinálták a játékot hanem hogy keressenek vele,ami az én bajom az az hogy nem realitások talaján vannak hanem követelik a vagyon mennyiségű vásárlást kevés sokszor nem jó inkább párszor a rengeteg?! Nem értem miért.Csak egy hasonlat, "Kocsmáros se azon keres hogy heti 2 alkalommal el ad egy pohár whiskey-t hanem 500 korsó sört ad el és azon keres" ha ezt nem tudják meg érteni hamar bezár a bolt
 

DeletedUser

Guest
Persze emeljetek, majd kiderül, mennyit veszítetek vele :) Én is vettem jó párszor, de eztán nem fogok...a hu szervert bezárhatjátok kereskedelmi szempontból.
 

Darkpepp

Aktív tag
Hogy ne nyissunk neki uj topicot igy ide kerul.
Meg szerencse, hogy szombaton irtak, hogy csokkentik az arakat a mobil store-kban azota volt 1 frissites is de valahogy nem latom azt a csokkentest. :D
Nem, nem a gyemant erdekel hanem az a qurva videohirdetes havi csomag, jo lenne ha lejebb menne kicsit.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Hogy ne nyissunk neki uj topicot igy ide kerul.
Meg szerencse, hogy szombaton irtak, hogy csokkentik az arakat a mobil store-kban azota volt 1 frissites is de valahogy nem latom azt a csokkentest. :D
Nem, nem a gyemant erdekel hanem az a qurva videohirdetes havi csomag, jo lenne ha lejebb menne kicsit.

Bekerülnie se kellett volna..
 
Fent