GvG

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24754

Guest
A Játék főoldalán sok mindent meg ehetett tudni a GvG lényegéről és hogy hogy kell játszani de örülnék ha valaki elmagyarázná mi is ennek a lényege, és mit nyerhetek vele. mert tudom hogy kell sok katonát gyártani és hogy a kincstárba egy csomó anyagot kell gyűjteni hogy harcollhassak de nem tudom miééééért!!!!!!!!!! :'(
 

DeletedUser24487

Guest
Nézzd meg egy nagy céh eredményét,akik elérték az 50 es szintet,náluk látni már,mi eddig a max,amit elérhetsz egy bizonyos szintig!!
leirom kb: 6 forge pont,alapanyag csökkenés épületekért,gyorsabb egység képzés,védelmi bónusz a területekre,presztizs pont:))minden céhtaagnak:)
én úgy jellemezném az egészet,hogy a versengésen kivül egy nagy nesze semmi fogd meg jól:))))
 

Vanek ur

Aktív tag
A Játék főoldalán sok mindent meg ehetett tudni a GvG lényegéről és hogy hogy kell játszani de örülnék ha valaki elmagyarázná mi is ennek a lényege, és mit nyerhetek vele. mert tudom hogy kell sok katonát gyártani és hogy a kincstárba egy csomó anyagot kell gyűjteni hogy harcollhassak de nem tudom miééééért!!!!!!!!!! :'(

Egyrészt az élmény, hogy nem csak 'unalmas' építkezés van, hanem lehet harcolni (és így nem csak a naponta egyszeri, a szomszédaiddal való csata van; hanem amennyit az időd illetve a céh nyersanyagai engednek), és lehet területeket foglalni egy ezen célra létrehozott térképen. Ezen kívül minél többet harcolsz, és minél több pontot szerzel, annál hamarabb lehet szintet lépni a céhen belül, ami az előttem szóló által említett előnyöket adja (olcsóbb építkezés, gyorsabb egységképzés és -gyógyulás, forge pont, védelmi bónusz az általatok elfoglalt területekre, ...).
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent