Kibeszélő Galata-torony

  • Témaindító Deleted member 28593
  • Kezdés ideje

DEEVBRO

Új tag
Azért a csatatéren elég sok FP-t össze lehet szedni, konkrétan napi 500-600-at és még keveset is mondtam. Mióta megjelent a csatatér nem is érdekel a napi FP aratás, csak is a támadó és a támadó védekezési bónusz. :)
 
Azért a csatatéren elég sok FP-t össze lehet szedni, konkrétan napi 500-600-at és még keveset is mondtam. Mióta megjelent a csatatér nem is érdekel a napi FP aratás, csak is a támadó és a támadó védekezési bónusz. :)

Pontosan a csatatérhez kellett a legtöbb embernek az a sok termék, amit ez a nevi ad :)
 
Modern kor után is elég sokan lerakták, pedig nem hiszem, hogy 3 korral korábbi termék kellene nekik a csatatérhez.

3? 13 :Da régi céhek jövő fölött kb kiapadhatatlan kincstárral rendelkeznek, meg egy adag kiskoros taggal, akik messze nem termelik ki a költségüket. Minden terméket mindenki megpróbál egyre lejjebb és lejjebb váltani. Hidd el, nagyon is kell az a termék a csatatérhez :)
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
3? 13 :Da régi céhek jövő fölött kb kiapadhatatlan kincstárral rendelkeznek, meg egy adag kiskoros taggal, akik messze nem termelik ki a költségüket. Minden terméket mindenki megpróbál egyre lejjebb és lejjebb váltani. Hidd el, nagyon is kell az a termék a csatatérhez :)
Csak föl kell húznotok a kicsik Bárkáit és máris majdnem annyit termelnek, mint a nagyok.
 
Csak föl kell húznotok a kicsik Bárkáit és máris majdnem annyit termelnek, mint a nagyok.

A kicsik azért egy top céhbe jellemzően 80-as bárkával vagy közel akkorával érkeznek. Egy normális csatatér viszont másfélmillió termékbe kerül, ahhoz a 80-as bárka édeskevés. Minimum kell mellé 60-as obszi és 4 maxos BSZ. És akkor még ezen kívül ot van a CE és a GvG költsége, plussz nem árt készülni, a jövőbeli újításokra sem.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Nos akkor egy szónak is száz a vége ! Nem zúgolódni hanem felkészülni kell ! Elérhető célokat kitűzni magunk elé és mindjárt érdekes és szórakoztató lesz a játék Én több mint 3 éve játszom és eszembe se jutna top célokat ki tűzni magam elé mert sose érnék oda , reálisan kell nézni az esélyeket és ahhoz igazítani a játékot ,. Teljesen mindegy hogy harcos vagy építő a játék szervezést kíván ! A Galatárol meg annyit ,hogy igen viszonylagos biztonságot jelent a kicsiknek , bár inkább csak hamis biztonság érzetet ad ! De miért is kéne tőlük elvenni? Mert egy két emberke akik a kicsik kifosztására szakosodtak esetleg nem zsákmányolhatnak ? Hát istenem nem jött össze .:) A sok sírás helyett inkább több energiát a tervezésre és mindjárt jobb lesz a játék :)
 
A kicsik azért egy top céhbe jellemzően 80-as bárkával vagy közel akkorával érkeznek. Egy normális csatatér viszont másfélmillió termékbe kerül, ahhoz a 80-as bárka édeskevés. Minimum kell mellé 60-as obszi és 4 maxos BSZ. És akkor még ezen kívül ot van a CE és a GvG költsége, plussz nem árt készülni, a jövőbeli újításokra sem.
dá, ígybizony Ateistin céhtárs
Becsületszoborból sosem elég, a 13.-nak kell helyet keresnem holnap
jön a Vénuszkor, és fel kell készülni reá alaposan. vagy nem lesz ostromtábor építés míg nincs kincstárban Vénusztermék.
az új nevezetes dobhatna terméket aktuális korból a kincstárba, ha már hasznos képességet akarunk az új nevezetesnek. de úgyis más képessége lesz, Szilánk nevet kapott az új képessége, és még nem tudni mi lesz az pontosan.

ui: én se kaptam meg a Galata tornyos küldetést, idejét se tudom már utoljára mikor tudtak engem kifosztani, mégis hasznos épület a Galata torony, 80-as szinten rengeteg virtuális terméket fog adni a Vénuszkorban.
 
dá, ígybizony Ateistin céhtárs
Becsületszoborból sosem elég, a 13.-nak kell helyet keresnem holnap
jön a Vénuszkor, és fel kell készülni reá alaposan. vagy nem lesz ostromtábor építés míg nincs kincstárban Vénusztermék.
az új nevezetes dobhatna terméket aktuális korból a kincstárba, ha már hasznos képességet akarunk az új nevezetesnek. de úgyis más képessége lesz, Szilánk nevet kapott az új képessége, és még nem tudni mi lesz az pontosan.

ui: én se kaptam meg a Galata tornyos küldetést, idejét se tudom már utoljára mikor tudtak engem kifosztani, mégis hasznos épület a Galata torony, 80-as szinten rengeteg virtuális terméket fog adni a Vénuszkorban.

A vénusz miatt te ne aggódj, a bszeimet instant felhúzom és az első hétvégén 80-ról 90-re küldöm az obszi-atomot ;)
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
És mostanáig se tudja senki konkrétan, követhető módon, hogy mik a kib.....tt feltételei a küldetéssor megjelenésének.

Bütyök-bütyke admin nyugodtan szerkeszthetsz, a "hozzánkállásod" rémes, vétek adminnak lenned. (Igen, nullától olvastam 98-ig a kommenteket, alaposan tanulmányoztam a hozzáadott értékeket.)

Lemaradtam valamiről?
 
Fent