Kibeszélő Futballkupa 2021

ashea55

Nagyon aktív tag
A fizetősök is ugyanazt a % kapják ,Én most is azt mondom ne írjanak ki %-t és nem fog idegesíteni senkit ! Nem azt nézné az ember hanem a csapatot próbálná variálni és ha veszít tudomásul veszi ..... persze nem örül de nem dühöng azon ,hogy 80 % eséllyel se tud győzni .
 
Engem már kurvára nem érdekelnek a %-ok mivel csak az elsőt választom állandóan és elég sokszor nyerek de kb. 40% alatt 90%-os a nyerési statom, 40% felett meg csak kb. 50%, és így vagyok A,B,C-n is aranyban.
 

Xadornix

Aktív tag
Na, az eseményközpontban elindult 5 napos "szuper" bónusz.... na az nem csak értéktelen, de legalább nem is működik :-D
 

Xadornix

Aktív tag
Akkor számolj utána, mert működik.
A számolás megvolt, utána írtam...
A kovácsom 5 percesen 10 alapanyagot adott (5 helyett), ez épp az eleve meglévő +91%-omra hasonlít, a +150% önmagában több kéne legyen ennél.
A városházán sem jelenik meg ez a bónusz, csak az eddigi 91%-ot látom.
Negyedórás 13-ra 25-öt jelez, az épp gyártás alatt a próba kedvéért...
 

Xadornix

Aktív tag
Újabb mérés:
15 perc kovács +25. Enyit ír előzetesen, beszedés előtt, ennyi kerül az épület feletti buborékba beszedéskor, ennyi lebeg el az alapanyagszámlálónál, és a számláló is ennyivel lett nagyobb. Itt nincs semmiféle +150%, csak az alap 13 és a +91%, amit a városházán is összegez.

Kiegészítés:
Újabb mérés, ezúttal eseményépület.
Olimpiai kincstár, jelenkor: 6040 helyett 11536. Itt is a +91% látszik, a további +150% nem
 
Utoljára szerkesztve:
Ott ne keresd, mert nem fog megjelenni.
Jól értem, ezzel el is ismerted, hogy hibás a program?
Ugynanis ha aktív a bónusz akkor a Városházán igenis meg kéne jelenjen, ahogy a bónusz súgófelirata is jelzi:
"Minden alapanyagtermelést befolyásoló bónuszt megmutat ami jelenleg aktív"
Tehát most az is hiba, hogy nem aktív, de kérdés, ha majd aktív lesz akkor sem fog megjelenni? (mert az újabb hiba lesz ;) )
 

ML264

Új tag
Sziasztok!
Csatlakozom azon játékosok táborához, akiknél nem adta az Eseményközpont bónuszt.
Valóban az is jó lenne, ha látszana a városházán, de nyilván az lenne a fontosabb, ha adná a bónuszt. Én két szerver közül egyiken sem kaptam meg.
Oké, őszintén az alapanyag bónusz annyira nem vág földhöz, de ha a kövi eventnél mondjuk 50% FP bónusz lesz, akkor már morcosabb lennék. :-D
 

Lef------

Nagyon aktív tag
a következőre majd kapunk 150% pénzbonuszt...
egyébként sokminden nincs sokhelyen kijelezve... egy nagy katyvasz az egész...
de fontosabb volt még egy eventet beleeröltetni 2021-be, mint végre helyretenni a dolgokat...
 

Xadornix

Aktív tag
Annyira azért most sem egyértelmű... egy újratöltés is kellett neki, hogy beinduljon.
És persze az időzítője nem állt vissza 5 napra...
 
Fent